BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #213634 przez agnesssa
Bibol super zdjęcie, i super chłopak :woohoo:
Aguśka to ty tylko odpoczywaj kochana na tym zwolnieniu, wyleż się, nabierz mocy na nowe starania :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213636 przez mesy
Cześć ilona cześć agnesssa :) :) :) :) :)

Aguśka ty się tam kuruj a cykl na pewno będzie twój :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss:

A ja dziś patrzę a mi się zaś śluz pojawił i to w dość znacznej ilości a wczoraj go już w ogóle nie było ... ;/ nie wiem co jest grane ...
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213645 przez gorla
Siemka :laugh:

CIĘŻARÓWKI"
1) Asik, drugie, listopad 2010, chłopiec
2) angellika1 ,od listopada 2010 drugie, listopad 2010,chłopiec (Mirella)prawda
3) happymamma,od października 2010 drugie, listopad 2010, chłopiec (Mirella) prawda:)-Jaś
4) Agusia83 od września 2010, pierwsze, grudzień 2010
5) Iwonka lipiec-sierpień 2010, pierwsze, grudzień 2010
6) Mała, od maja 2010, drugie, grudzień 2010, chłopiec (Mirella)
7) Marta M od czerwca 2010, pierwsze, grudzień 2010, dziewczynka (Mirella), prawda
8) bewipo od października 2009, pierwsze, grudzień 2010, dziewczynka
9) lilusia24 od stycznia 2011, pierwsze, styczeń 2011
10) MagdaM od stycznia 2011, drugie, styczeń 2011,chłopiec (Mirella;))
11) Suari od maja-czerwca 2010, pierwsze, luty 2011
12) madziaska od grudnia 2010, pierwsze, marzec 2011, dziewczynka (Mirella:))
13) Dorciaition- 9.12.2010 (30tc ciąża obumarła), od lutego 2011, drugie, marzec 2011, dziewczynka (Mirella;))prawda
14) delfinek83, od grudnia 2009, pierwsze, nieaktualne kwiecień 2011, dziewczynka? (Mirella) prawda )
15) ann-sunshine od stycznia 2011, pierwsze, kwiecień 2011 chłopiec? (Mirella), a jednak dziewczynka będzie
16) emma (27 l.), od czerwca 2011, pierwsze, czerwiec 2011
17) Eash
18) Gorla- czerwiec 2012 - przepowiadana przez Mirellę dziewczynka ( sie zobaczy ;) )
19) Caro
20) jeszcze ja - Ajłona - maj 2012- przepowiedziany przez Mirellcię chłopiec

mesy nooo czyli nie wiesz kiedy miałaś owulkę?? całkiem jak ja i też mówiłam, ze nie mozliwe :laugh: :laugh:

bidol boski synek :laugh: szkoda, ze Oliwka za stara dla niego :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213647 przez agnesssa
Mesy to może dzisiaj libido wzrośnie :lol: Ale nic na siłę :blush:
Gorlaa na kiedy Ci termin porodu wychodzi :unsure: bom ciekawa :silly:
A u mnie nadal brak @ :woohoo:
Chłopek Insomnia a jak u Was :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213649 przez gorla
agnessa za trydzień jak pójdę to mi katrę gin założy, ale z moich obliczeń na 19 czerwca wychodzi :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213654 przez mesy
gorla niby miałam wczoraj ale kurka nic a nic mnie nie boolało ... ;/

agnesssa chyba będę musiała się zmusić haha bo tak się kurde nie da haha zaś mi się spodoba że tyłkiem nie trzeba ruszać i sie zaś blokne hahaha


gorla
będziesz miała zdjęcie USG to tu wrzuć noooo :lol: :lol: :lol: a jak się w ogóle czujesz ? jakieś dolegliwości cię dopadły ? :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213657 przez gorla
mesy mnie też nie bolało w tym cyklu ;) ;) masz jeszcze te testy owu ??

żadnych dolegliwości, jakbym nie była w ciąży, co powoduje, ze schizy mam :dry: nie moge sie doczekac wizyty jak już mi powie gin, ze jest ok
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213658 przez mesy
gorla ta mam jeden i się zastanawiam czy go dziś se nie walnąć :silly: :silly: :silly:

A tam :silly: :silly: nie potrzebnie panikujesz ! :lol: zobaczysz wszystko będzie dobrze !!! :lol: :lol: :lol: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213663 przez gorla
mesy za dużo czytam i potem panikuje, ale taka mam nature, musze czytac bo mam potrzebę i jak wiem i jak nie wiem to też panikuje ;) ;) przy Oliwii tez tak miałam, bałam sie tym badań na przezorność karku i przeżyłam nie miłe chwile na porodówce jak mi położna powiedziała, ze amła ma coś z nogami brrrrrr mam naprawdę uraz po pierwszej ciąży.

Ale już nie smece, potem mi przejdzie :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213664 przez agnesssa
gorla napisał:

agnessa za trydzień jak pójdę to mi katrę gin założy, ale z moich obliczeń na 19 czerwca wychodzi :laugh: :laugh:

Gorla w moją rocznicę ślubu :lol: 19 czerwiec to wspaniały dzień hehe
Mesy byleby z tego dzieci były tj z tej Twojej owulki :silly:
Gorla tylko nie schizuj i się nie denerwuj bo to Ci nie wolno :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213669 przez mesy
gorla ale to jest chyba normalna kolej rzeczy że się stresujesz i piszesz sobie w głowie czarne scenariusze. A wiesz że tak myśleć nie wolno .. ? bo psychika ludzka potrafi dużo zdziałać więc proszę mi tu myśleć pozytywnie !! :) :) :) :) :) :kiss:

agnesssa ta dzieci hehe chyba chciałaś napisać dziecko ! ;) ;) ;) :silly: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jakoś mam przeczucie że w tym cyklu się nie uda :( :silly: :silly: :silly: :silly: tyle nie wychodziło i wiem że w tym też nie wyjdzie :silly:

gorla ile ty się cykli starałaś ?

Zjadłam parófffffki na śniadanie i mi teraz tu nimi zajeżdża ;/ :silly: :silly: :silly: bleeee
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213674 przez agnesssa
A ja się zastanawiam, czy mi się @ nie przesunęła przez stres :unsure: Wczoraj miałam taki dzień, że się bardzo zamartwiałam (sprawami dot moich rodziców, bo maja duże problemy) Tylko co mnie jeszcze dziwi, zawsze bardzo trzeźwo na te sprawy patrzałam, i raczej starałam się działać, a wczoraj się poryczałam jak małe dziecko :ohmy: :huh: :blush:

Jestem strasznie głodna, az mi w brzuchu burczy, ale jak patrzę na jedzenie to fuujjjjjj :ohmy:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213678 przez gorla
mesy w szóstym sie udało :laugh: :laugh: :laugh: i zdziwko moje wielkie, że tak szybko

wczoraj barszcza z pierogami robiłam :laugh: :laugh: pycha mówię Wam

wrzucam widok z mojego windowsa, gosiak krasule niestety sie nie załapały

agnessa ty wiesz że ja tak samo mówiłam, ze mi sie chyba przesunie ;) oj oj
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213684 przez agnesssa
Gorla jaki malowniczy widok :lol: Super :woohoo: Jeszcze do tego głowa mnie boli :ohmy: Jestem strasznie marudna dzisiaj, a zawsze tak mam jak jestem przed @ :dry:
Gorla pamiętam, jak mówiłaś, że Ci się przesunie :silly: no jak do jutra nie przyjdzie to będę testować, tylko nie chce zacząć wierzyć, że mogło się udać, bo rozczarowanie będzie tym większe :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213689 przez gorla
agnessa trza stawić czoa sytuacji ;) ;) a tempkę mierzyłaś? ja zmierzyłam w dzień @ i zrobiłam testa owu. tempka 37 i pozytyw owu. Podejrzewałam coś, ale pewności nie miała, bo wszystko to równie dobrze moze być a ciąży niet

nooo widok malowniczy, mnie przygnębia, zimą masakra, zywej duszy nie zobaczysz
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl