BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #213693 przez agnesssa
Gorla ja ostatnio sobie mierzę temperaturę codziennie, ale temp ciała bo się kiepsko czuję, i cały czas jest ok 37,2-37,5. nie biorę żadnych leków w razie co :silly: po za tym ja nie lubię faszerować się tabsami, wole herbatę z miodem i cytryną :blink: No trzeba stawić czoła, wiadomo :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213700 przez mesy
gorla to bardzo szybko zaskoczyłaś :lol: :lol: :lol: :lol:
Widok super :lol: :lol: :lol: :lol:
agnesssa a ty testuj a nie się zastanawiasz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213702 przez gorla
agnessa rób test i nas nie męcz!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: nie ma na co czekać, jesteś już po spodziewnej @

chyba się wybiorę na targ ;) ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213709 przez mesy
gorla w taką pizgawicę na targ ? oszalałaś ? :lol: :lol: :lol: jak już idziesz to ciepło się ubierz nooo :lol:

No właśnie agnesssaaa nie męcz już nas :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213711 przez agnesssa
Zrobię jutro z rańca :silly: Po za tym jakoś mi nie śpieszno do tego testu, bo mam jednak przeczucie, że nic z tego :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213713 przez mesy
agnesssa rozumie że ja wymyślam z przeczuciami :silly: :silly: :silly: :silly: ale ty... ? :silly: :silly: nie masz @ to jakie ty możesz mieć przeczucia coooo :silly: :silly: miałaś kiedyś już tak że Ci się spóźniała tyle ?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213715 przez gorla
nie pitol o przeczuciach, bo one nic do tego nie mają!!!!! wiem co mówię ;) ;) ;)

gdzie pizdzi?? zimno ale słońce świeci
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213716 przez mesy
gorla oddawaj te słońce ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kurka a u mnie pochmurno i kropi ;/

No właśnie agnesssa ciocia gorla ma rację hehe słuchaj się jej ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213720 przez gorla
agnessa miała wczoraj dostać @ więc, to wcale nie aż tak długo czeka :) mesy porypało ci sie cosik
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213721 przez mesy
gorla no kurde hehe nie ogarniam już was i tych waszych dat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

W ogóle wiem że nie ten wątek nie ten temat :silly: ale chcecie może przepis na fajną maseczkę na włosy domowego wyrobu ? ;) mi się fajnie po tym włosy zmieniły ;) ;) ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213748 przez gosiak
Witam :blink:

u mnie też pogoda do bani, zanosi się na deszcz i w taką pogodę to nic jak tylko spać :dry: ale nie da się, mnie dziś czeka latanina z papierami ehh...

mesy a który masz dc? bo ja mam chyba 21 a Ty chyba dalej ode mnie jesteś? czyżby Ci się owu przesunęła?

a przepis na maseczkę dawaj, ja mam strasznie rzadkie i cienkie włosy :( coś mi się z nimi podziało :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213751 przez chłopek
czesc dziewczynki u mnie @ brak testa chyba dzisiaj zrobie
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213752 przez agnesssa
Mesy co z tego że miałam regularne 29 dni, jak ostatni cykl przedłużył sie o 4 dni, i też juz myślałam, ze się udało :dry: Więc ja zaczekam do jutra, i nie powiedziane że coś wyjdzie :ohmy:
Ja też chcę przepis na maseczkę ;)
Hej Gosiak współczuję lataniny, nie znoszę załatwiania takich spraw :P
No Chłopek ale tobie się juz konkretniej spóźnia, co nie :unsure: Ile to już dni :unsure: a nie wolisz robić z rańca :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213760 przez chłopek
agnessa w sumie ostatnio mi sie spóznił 33 dzisiaj jest 32 dc wiec juz sama nie wiem czy teraz tez tak dostane, tylko ze w tamtym cylku nie było mi niedobrze no i cycki mnie nei bolały
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213761 przez gorla
chłopek no co ty, miałaś dostać @ razem ze mną ja już wiem a ty co!!!!!!!!!!!!! nie rób jaj i idz strzel tego testa, bo mnie zaraz szlak strzeli :P :P :P :P :P :P
nie będę przypominać, ze mnie też nic nie bolało i dalej nic mnie nie boli, zasuwaj do apteki i nie zastanawiaj sie, im dłużej tym gorzej
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl