BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238208 przez delfinek83
Hej Dziewczynki :kiss:

Eash, gratuluję nowych uprawnień, dobrze że zdążyłaś jeszcze w starym roku bo coś mówią że od nowego to trudniej będzie zdać :unsure: ale może to i dobrze, bo jak tak czasem patrze co się na drodze dzieje to aż dziw bierze kto im dał prawko hehe :silly: no chyba że jeżdżą nielegalnie :ohmy:

Gosiaku i Mesy trzymam kciuki za wyniki badań, oby plemniczki miały powera i wtedy do boju! :lol:

Lacri, nie smutaj już, teraz już nic nie stoi wam na przeszkodzie i może już na Święta dostaniesz prezent :kiss:
ja dostałam taki na Wielkanoc to Ty możesz na Boże Narodzenie a co hehe

@nulka podziwiam Cię za wytrwałość :) ja chyba nigdy nie potrafiłabym stosować się do jakiejś dietki, za bardzo lubię jeść hehe

chłopek, ja też ostatnio ratowałam się syropem z cebuli i już trochę lepiej, a teraz rano łykam sobie troszkę syropu prawoślazowego, bo jak wstaje to mam suche gardło i drapie ;)

a tak poza tym to po staremu, czas leci nieubłaganie i już coraz bliżej porodu :huh: trochę się boję, ale z drugiej strony już nie mogę się doczekać i chciałabym już móc przytulić swoją córeczkę :silly:
czekam do 5.12 na kolejną wizytę u gienka i usg, bo teraz byłam i mała niestety jeszcze siedzi i mam nadzieję że da radę się obrócić, bo jak nie to mówił że będzie cesarka :S ehhhh

pozdrawiam i nieustannie zaciskam kciuki za owocne przytulanka :kiss: :kiss: :kiss:

bidolku, a Tobie nie pamiętam czy miałam okazję pogratulować, więc gratuluję serdecznie i wszystkiego dobrego życzę :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238226 przez eash
czesc dziewczyny :) dzieki za gratulacje - wciaz nie dociera do mnie, ze mam prawko, niech no ja tylko odbiore ten dokument, to pokaze mezowi, na co mnie stac, buah :lol: emka, ja w sumie 6 razy zdawalam - 5 razy jakies 10 lat temu, a teraz nowe podejscie i za 1 razem... ale jakby kto pytal, to wiecie - tamtych 5 razy nie bylo, zdalam za pierwszym razem! :silly: chlopek, ja tez to slyszalam - ze jak mowi "tata" to znaczy "daj mi brata" :laugh: ale nie jestem przesadna, wierze natomiast w przeczycia, a przeczucie mi mowi, ze los splata nam figla i bedzie druga panna :P a propos przesadow - moja siostra zlamala mi serce nie biorac mnie na chrzestna do swoich dzieci tylko dlatego, ze jestem w ciąży :(
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238228 przez eash
Uśmiech Hani :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238230 przez eash
Mina zdziwiona ;)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238231 przez eash
Porządki w szafach mi robi...
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238232 przez mesy
eash gratuluję zdania prawka ;) ;) ;)
Hania jest genialna :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238236 przez eash
dzieki mesy, nieskromnie przyznam, że uwielbiam, jak ktoś ją chwali :silly: cwaniara z niej już taka, że aż dziw bierze. wczoraj na przyklad wyciagnela z szafki w lazience zapas do odswiezacza powietrza i wsadzila sobie do buzi. zabralam szybko, nakrzyczalam, odstawilam na polke, a ona "hihi" i znow do buzi, ja znow zabralam, ona znow do buzi - i patrzy na moja reakcje, a cieszy sie przy tym, rączkami wymachuje, smieje sie... no mowie wam, cwaniara taka, że nie wiadomo, czy sie smiac, czy plakac :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238250 przez madziaska
ZUZIA PRZYSZŁA NA ŚWIAT DZISIAJ O 7.55. WAŻY 2900 GRAM I MIERZY 50CM. DOSTAŁA 10 PKT., A VESTUSIA DAŁA RADĘ SIŁAMI NATURY!!!!!!!!!!!

WITAMY ZUZOLKA :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238257 przez Insomnia
Vestusia gratuluję :lol: Jak dojdziesz do siebie czekamy na zdjęcia :kiss:

Eash
Tobie też gratuluję :lol: :lol: Miszczyni kierownicy :silly: Hania jest boska :kiss:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238297 przez magduska
eash gratuluje prawka :silly: a hania jeste przesliczna,przecudowna i wogole :lol: moglabym ja zjesc jest taka slodka hehe :lol: :kiss:

insomnia nie odchodz od nas,

ja w sumie tez jakos ostatnio malo sie staram,gdzies moj entuzjazm o dzidzie odszeld na dalszy plan :dry: zreszta nie mam ostatnio na nic ochoty,chyba jakas deprecha mnie zlapala,bo najlepiej bym lezala na lozku i ryczala,masakra :dry: moje mezulek widzi jak sie mecze i jemu pewnie tez jest przykro :dry:

vertusia gratulacje ZUZI
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238301 przez gorla
vestusia GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witaj Zuzolku :kiss: :kiss: :kiss:

eash gratki za prawko!!!!! pokaz małżowi jak baby jeżdżą !! :laugh: :laugh: a Hanusia słodziuchna

Insomnia nie rób jaj i nie odchodz szogunie jeden!!!! a co do magisterki- najgorzej zacząc, potem już idzie

gosiak dobrze, ze już po badaniach, brat też opowiadał, ze najgorzej wyjsc z pokoju i wszyscy sie gapia i wiedza po co tam wszedł :lol: ale z drugiej strony to nic im nie będzie , jak my rodzimy i z gołą dupa paradujemy, to też nikt nam nie współczuje :silly:

mesy a wy kiedy macie badanka???

magdusku nie łąmaj sie na każdą przyjdzie czas :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Lacruś a ty z czego chcesz sie odchudzać?? znam tą mekę na imprezach z dzieciorkami :kiss:

emka tyż uwielbiam atmosferę świąt!!!!!! :lol: :lol: przypominaja mi sie czasy dzieciństwa :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238304 przez Insomnia
Dziewczynki drogie:
-ja nie odchodzę nie znikam i mnie nie ma, ja tu będę żeby Was dopingować :woohoo:
-nie staram się o dzidzie co NIE jest równoznaczne z tym że nie będę się z M. przytulać :silly:
Takie moje postanowienia listopadowe bo to już o obsesję się zaczynało ocierać :woohoo: :woohoo:

Mesy to się z M. chyba dziś badają

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238307 przez gorla
Insomnia małpo to co straszysz!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238309 przez Insomnia
Oj tam oj tam :lol: Pewnie źle zrozumiałyście i tyle.
Gorla a kiedy będziesz miała fotencje?

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238310 przez saiko
delfinek

a teraz rano łykam sobie troszkę syropu prawoślazowego, bo jak wstaje to mam suche gardło i drapie

moze masz za suche powietrze w sypialni - kup nawilżacz choćby taki pojemniczek na kaloryfer lub wieszaj mokry ręcznik codziennie wieczorem

eash - strasznie zazdroszcze prawka :) ja stara dupa prawie 30sto letnia a nawet nigdy nie podchodzialm - może na wiosne lub za rok

czy tak bedzie cały czas?
w zeszlym tyg nie mogłam sie doczekac wynikow i wizyty, teraz nie moge sie doczekać usg za tydzien, potem pewnei nei bede mogla doczekac sie kolejnej wizyty, kolejnego usg...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl