BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #238603 przez mesy
gorla miał nie miał hehe ja go nie zmuszałam ale spróbował by tylko zaprotestować :lol: :lol: z dwojga złego dobrze że sam się na to zgodził :lol: :lol: ale wiecie co powiedział hahah cytuję .... ku*** jeszcze nigdy se nie trzepłem za 100 zł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238605 przez chłopek
mesy hahah dobre
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238625 przez mesy
chłopek a ty może tak do wyrka pójdziesz a nie na forumie urzędujesz :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238628 przez chłopek
a obiad sie sam zrobi i sprzatnie w domu, zreszta jak isc do wyrka jak Ksawcio urzeduje w domu :) on mi nie da leżeć.
siedze sobie kolo kaloryfera wiec mi ciepło
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238644 przez karo
hej dziewczyny !
ostatnio czasu brak żeby w necie buszować :angry:

ale nie wiem już o co ze mną chodzi :dry:

29,X miałam @ ale tylko 3 dni (zamist 6 )ost weekend miały byc płodne więc pracowaliśmy z tz'em :laugh:, a dzisiaj dostałam @ (tzn tak myślę, że to @ bo niby co i dlaczego ?????? )

o co chodzi ??????????
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238677 przez gorla
mesy napisał:

gorla miał nie miał hehe ja go nie zmuszałam ale spróbował by tylko zaprotestować :lol: :lol: z dwojga złego dobrze że sam się na to zgodził :lol: :lol: ale wiecie co powiedział hahah cytuję .... ku*** jeszcze nigdy se nie trzepłem za 100 zł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


buhahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nooo presja była :laugh:

chłopek eee mój antybiotyk :laugh: innego nie biorę zawsze go mam w torebce, w razie zęba :woohoo: i mozna go rozpuscic albo pogryzc , bo ja jetsem inna n nie łyknę żadnej tablety, nawet nospy :blush: :blush:
a nospa to najgorsze kurest** jak rozgryzłam to jęzor mi dęba stanał, zdrętwiał polik i trzymało 20 min :silly:

karo a byłaś u gina? badałaś się, u mnie takie skąpe @ albo plamienia przed @ to od prolaktyny były
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238679 przez karo
nie byłam, zapisałam się ale zanim tam pójdę, to zdążę umrzeć 3 razy :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238698 przez gorla
karo znamy to :( a na kiedy masz wizytę?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238705 przez chłopek
gorla wiesz moja kolezanka powiedziala mi zebym nospe wziela jak mnie brzuch w cizay boli bo rozkurczowa jest i ona bierze, ( jest na podtrzymaniu bo ma skórcze,) moja mama mowi zebym tego nawet nie brała bo sie tak dorobie jak ona
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238707 przez karo
30 !!!!!!!!!!! :(

już nawet sobie pomyślałam, że może będę w ciąży a tu chyba znowu nitki :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238709 przez mesy
karo zadylaj do lekarza bo już z tym nie ma żartów :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238716 przez karo
mesy napisał:

karo zadylaj do lekarza bo już z tym nie ma żartów :silly: :silly: :silly:


co masz na myśli ??? straszysz mnie ? ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238717 przez mesy
karo jakoś trzeba Cię zmobilizować :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238720 przez karo
hahahhaahahhaha, szaaaaalona :D


już myślałam, że może mi coś być ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238725 przez mesy
karo ja nie wiem czy Ci coś jest czy nie hehe aż takich zdolności nie mam :lol: :lol: :lol: ale z tego co widzę masz trochę pogmatwane te @ ... ja mam zaś regularne co do godziny a i tak owulacji nie mam więc lepiej się przebadać ;) ;) ;)

A wiecie co w ogóle .. mój mąż usilnie mnie namawia na wyprowadzenie się do Niemiec na minimum rok :( :( fakt pracę byśmy tam mieli i mieszkanie ale jakoś no nie umie się przekonać :( po prostu nie czuję się tam duszę się a jeszcze mało tego mam dojeżdżać do pracy 50 km samaaa w obcym mieście z obcym językiem którego w ogóle nie znam i nie poznam bo mi Niemiecki za cholerę nie chce wejść w ten mój głupi łeb :( :( :( :( :( :(

Sorka musiałam się komuś wygadać bo nawet rodzina chce za mnie zadecydować :( mój mi mówił że decyzja i tak należy do mnie a to wszystko pic na wodę ..bo mu mówię że nie chce jechać to się obraża i potrafi się nie odzywać caly dzień do mnie :dry:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl