BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #237671 przez bidol
nie wiem co miałam komu napisać :huh: , ale trzymam za wszystkich kciuki
za te rodzące i starające się też :) i całuję dzieciaczki :kiss:
@nulka - gratuluję zawziętości. Trzymaj tak dalej :laugh:

mesy i gosiak - trzymam kciuki za waszych chłopaków :lol:

Insomnia - racja zawieś staranka. To w mig w ciąże zajdziesz :silly: :laugh:
heh dobrze to sobie kombinujesz :lol: :kiss:

chłopek ja dużo czosnku jem - pomaga, choć zapach nie nastraja Jędrule do przytulania :silly: :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #237672 przez Lacrijka
3Bobry :kiss: :kiss: :kiss:

Ja tez sie biore za diete bo wczoraj jak sie trzeba było ubrac w cos porzadnego na ten roczek to lipa, wszystko pczykuse na mnie :angry: :angry: :angry: A ze nie mam za wiele "odświetnych" ubrań to był płacz i nerwy na 5 min przed wyjściem :dry: :dry: :dry: Masakra jakas !! Od jutra robie diete @nulki, nie ma uja we wsi :laugh: :laugh: :laugh: Mam tylko nadzieje ze ta garstka orzechów wieczorem nie zakłoci całego rytmu diety :) :) :) Musze tak z 7 kg zrzucic bo źle sie czuje..
Ide jutro do gina czukac owulki, trzymajcie kciuki :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237678 przez eash
witajcie laseczki po dłuższej mojej nieobecności - miałam tydzień zwolnienia lekarskiego na zyczenie, ale już jestem w pracy i piszę :)

na początek mam dla was mega wiadomość - ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY!!! :lol: dla mnie to osiągnięcie porównywalne z lotem w kosmos albo zaliczeniem Mount Everest'u, więc nieskromnie się chwalę i proszę o gratulacje, hehe :laugh: do dzisiaj nie moge uwierzyć, dokument odbieram za jakies dwa tygodnie, a wtedy to już na pewno zapisuje sie na kurs prowadzenia traktorów, a potem na kurs obsługi kombajnu, hehe :silly:

poki co ciagle pracuje, na dlugie l4 sobie chyba jednak nie pozwole, bo palant, ktory mnie zastepowal na macierzynskim, juz sie czai na moj stolek i szef powiedzial, ze na pewno on znow bedzie. boje sie, ze mi narobi jeszcze wiekszego balaganu w papierach niz poprzednio, wiec pracuje i nie odpuszczam, mam nadzieje, ze bede sie dobrze czula do konca i ze wpuszcze go tu tylko na pol roku macierzynskiego. moja jednostka zreszta i tak do odstrzalu jest i po macierzynskim nie wiem, czy bede miala do czego wracac, na serio wiec postanawiam zaczac roczna podyplomowke z bhp, a potem z prawa pracy i szukac zatrudnienia gdzie indziej, mam nadzieje, ze znajde cos w miare szybko i ze nasz domowy budzet na tym zanadto nie ucierpi.

Hanka umie mowic "mama" :lol: jeszcze nie kuma, co to slowo znaczy, ale mowi, w koncu cos poza "tata", heh ;) umie tez pokazywać "taka duża" i zaczela rozumiec, kiedy sie robi "papa" zuch dziewczyna - po mamusi :laugh: teraz czekam tylko, aż zacznie sama chodzic, bo narazie to tylko prowadzana przez nas albo pchając przed sobą krzesło lub pchacza z Fisher Price'a...

a dzidzia rośnie i rośnie i już nie moge sie doczekać, kiedy bedzie nas czworo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #237679 przez bidol
lacra co za roczek ;) wczoraj to strasznie zabrzniało "jade na roszek" ;)

ja już mam taki brzuszek jakbym była w 3 miesiącu :ohmy: :blush:
a przyznam że mało jem, bo jakoś apetytu nie mam ;)

chłopek - na lipcówkach czekoladka napisała coś o syropie który można pić w ciąży. Sprawdzilam i ma super opinie :) dziś sobie taki zakupie.

eash - GRATULUJĘ !!!!!!!! ja sobie obiecałam że też pójdę jak zajdę w ciąże - więc słowa dotrzymać muszę :huh:
ja bardzo Ci zazdroszcze i jeszcze raz gratuluję !!!!! bo wiem jakie to wielkie osiągnięcie :lol: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #237689 przez emka
Aguska23 Witaj w klubie, mam to samo, od 21 dnia cyklu plamienia tyle że normalny okres miałam w terminie, ale lekarz uważa że to zaden problem... :S Jestem ciekawa co Tobie powie twój "nowy artysta" :) bo ja mam na tą chwile dość wizyt u "waginogrzebaków" :P
ajłona Staramy się w sumie drugi cykl, bo odpusciłam na rok starania po 2 poronieniach :dry: wtedy udało sie w 1 próbie i to dwukrotnie... ale cóż z tego...
No ale wzięlismy się do pracy, jest troche komplikacji z tymi plamieniami... mam nadzieje ze mimo wszystko się uda :)
celuj tą armatą, bo z tego co wiem to nie masz daleko :blink: :lol:
A zdjecie córci chetnie bym wkleiła, ale jeszcze nie umiem, proszę o instrukcje :)

@nulka wiesz co wiem że powinnam, ale mam dosć nie chce mi sie "konowałów" odwiedzać, przynakjmniej nie w tym cyklu!!! ale moze badanka jednak zrobie, powiedzcie mi tylko w kórym dniu cyklu bada sie progesteron, wiem ze coś koło 20 :blink:

agnessa przytulaski :) ale pocieszeniem jest @ w terminie :) no i próbujemy dalej :)

madziaska ŁAŁ :) :cheer: zarabiasty brzusio :)

insomnia mam nadzieję, że zawieszasz teoretyczne starania, a praktycznie... dziłaj ile sił!!!:) :woohoo:

Udanych, owocnych przytulanek życzę wszystkim :)
hehe... zabrzmiało jak zyczenia świąteczne... wiecie co już te swięta wszedzie się czuje, byłam wczoraj w centrum handlowym a tam już dekoracje świąteczne wszędzie... bombki lampki...
Uwielbiam ten czas...

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237690 przez Lacrijka
Bidolku - byliśmy wczoraj na roczku u córeczki znajomych..Strasznie było bo było sporo dzieci :( :( :(
Myslałam ze etap zazdrosci mam za soba, ale jednak nie :( :( :(
Takie malizny kochane, płakające, sikające.. No mówie Wam..pół nocy ryczałam :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237706 przez bidol
lacruś nie płakaj :( :(. Głowa do góry. Ważne że już problemy zdrowotne masz za sobą. Mało która kobieta tak odpowiedzialnie podchodzi do ciąży. Zobaczysz uda Ci się. Już limit na wasze zmartwienia i chorubska się skończył, więc szykuj się :) . Będziesz świetną mamą.
Ja jestem tego pewna :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237761 przez ann-sunshine
Eash GRATULACJE!!! I takie właśnie są kobiety silne kiedy trzeba, ogarniają dom, dziecko, pracę, egzamin na prawo jazdy, są w ciąży w tym samym czasie i planują dalszą edukację. Trzymaj tak dalej. Jestem z Ciebie dumna.
Z Hanulą teraz to już szybko pójdzie, zanim się obejrzysz to będziesz musiała za nią biegać i jak się rozgada...
To już 15 tydzień - wow - ale ten czas pędzi

Gosiak i Mesy trzymam kciuki za mężulków i ich badania. Dobrze będzie.

Lacra - oby gin Twoją owu znalazł. I trzymam kciuki za dietę. Tylko pamiętaj żadnych żelków coca-colowych! Orzeszki mogą być, byle garstka.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237771 przez Lacrijka
Coooooooooo ?? nie mozna żeli cocacolowych wdupiac ??? Ale ja musze bo mam słabe kości hahahahaaaa
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237778 przez ann-sunshine
albo żelki albo dieta, nie ma letko, nie ma... ale za to jaki efekt będzie!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237817 przez chłopek
eash moja siostra mówi ze jak dzidzia perwsze powie tata to bedzie pózniej chłopiec, no a jak mama to córa :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237914 przez mesy
Gosiak jak tam badanka ? ;>
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237942 przez emka
eash GRATULACJE!!! NIe jest lekko, ja zdawałam 7 razy...więc znam ten ból... massssakra!! :laugh:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238000 przez gosiak
Cześć kobietki moje kochane :kiss:

Lacruniu nie smutaj :kiss: doczekasz się i swojego bobasa sikającego :kiss: ale doskonale Cię rozumiem ostatnio na chrzcinach też było dużo dzidziolków i smutno mi po tym dniu było :(

mesy no mamy to już za sobą, mąż dzielny dał radę, najgorsze dla niego było oddanie dużej puszki do której było włożone pudełeczko z materiałem do okienka przed którym siedziało pełno ludzi :silly: i się wkurzyliśmy bo trzeba czekać ponad tydzień na wyniki, chyba wszystkie paznokcie zjem i pewnie juz wszystkich norm na pamięć się nauczę z neta przez ten czas :silly: :silly: trzymam kciuki za dobre wyniki Twojego M :blink:

eash gratuluję :lol:

dziękuję dziewczynki za kciuki, strasznie się boję :( ale plus jest taki że będziemy wiedzieć na czym stoimy :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238093 przez bidol
gosiaku i mesy nie martwcie się wcale. Rozumiem Was bo ja również się martwiłam jak nic nie wychodzilo a moje wyniki były ok. Też zaczełam myśleć że to może z chłopakami coś nie tak. Tym bardziej że lekarka kazała mi z mężem powarznie porozmawiać. Bo faceci ponoć nie zdają sobie sprawy z tego że trzeba na siebie uwazać i dbać :angry:
A mój Jędrula dużo jeździ samochodem, przez cały rok chodzi w jansach i w dodatku laptopa trzyma sobie na jajkach, pali papierosy i kiepsko się odrzywia. I co chłopaki dali rade :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl