BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 7 miesiąc temu #32431 przez Madzia89862
szczesciaro ty.tylko ci pozazdroscic..no no oby owocny byl wyjazd choc mam nadzieje ze wczesniej zaowocuje cosik:) ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32433 przez MagdaM
:) no taki mi sie chlop trafil wymarzony ;P Madziu postaramy sie by Twoje kciuki nie byly trzymane na darmo :laugh:
Ide bo ledwo na oczy patrze...
Milego weekendu - dobrej nocy :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32434 przez Madzia89862
no ja tez ide sie apac i do wyrka:)3maj sie cieplo
i wszystkie do DZIEŁA:)
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32436 przez Kama83
MagdaM, nie stresuj sie :) My staralismy sie ponad 9 miesiecy. Z problemami. Wy sie staracie 5 miesiecy? To nie tak dlugo. Mam nadzieje, ze podczas urlopu Wam sie uda. Jak to juz kiedys Mirella wspominala, najlepiej sie wyluzowac i nie myslec. U nas podzialalo. Wiem, ze to latwo powiedziec bo sama przez to przechodzilam. Dopiero jak zapomnialam o staraniach to sie odrazu udalo :laugh: :laugh: :laugh:
Mirello suwaczek zaloze, ale dopieo 14 pazdziernika. Mam wtedy pierwsza wizyte u poloznej(UK) i mam nadzieje wtedy zobaczyc po raz pierwszy naszego szkraba. Takze musimy uzbroic sie w cierpliwosc.
Wszystkim dziewczynkom dziekuje za gratki. Jestem szczesliwa i przerazona. A na dodatek zaczely mnie meczyc oropppneee mdlosc. Nie moge patrzec na jedzenie, nie wspominajac o zapachach. Uroki ciazy. :P Owocnej nocy Wam zycze :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #32454 przez bewipo
Jej, parę dni mnie nie było i takie zmiany, ale musiałam się naczytać żeby być na bieżąco :)
Kama83 ode mnie również gratulacje i buziaki :*
U mnie była owu w któryś z minionych czterech dni. Ale mam ostatnio stresujące życie wiec przez całe cztery bolał mnie brzuch. Heh, mam nadzieję że stres staraniom nie zaszkodził :)
Na 14 jestem umówiona do ginki, może jakoś wspomoże starania o ile tym razem też się nie udało.
Mirella, a tobie szybkiego wyleczenia się życzę :)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32468 przez MagdaM
Kama dzieki staram sie nie stresowac poki co ;)

Witam
Mąż chory i na antybiotykach a mnie puchnie czy tez dretwieje (w kazdym razie dyskomfort) twarz pod lewym uchem... Nie wiem co to, jutro po pracy lekarz... :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32494 przez sasasasa
Mirella jestem jestem.Staram się Was czytać codziennie ale nie miałam za bardzo siły i czasu żeby pisać. Oczywiście gratuluję Tym, którym się udało i trzymam kciuki za starające się.
U nie niestety bez zmian i do ego cykl jakiś dziwny się zaczął:już 9dc miałam skok tempki i niestety nie jednorazowy!Śluzu płodnego niestety było brak!Dziś14dc i piersi coraz bardziej bolą więc wskazuje wszystko na to że cykl się szybko skończy.Jutro sprubuje dostać się do gina oże coś mi poradzi. Dobrej nocki...
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32542 przez Mirella
sasasasa no nareszcie, gdzieś Ty była???

a te skoki temp to może jakaś infekcja była mała? chodza plotki że grypa panuje....

a do gina idź, niech się wykaże, tyle lat studiował ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32653 przez sasasasa
A co tu taka cisza??Miłego popołudnia
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32656 przez PM
Oj cisza cisza jak makiem zasiał :)To chyba wina pogody i wszystkie zasnęłyśmy już na zimę. Od czwartku podobno rozpogodzenie to znowu nasze forum odżyje :)
Spadam na zakupy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32661 przez bewipo
Pustki same. Ja się zapisałam na te bezpłatne badania dla kobiet starających się. Robią badania hormonalne FSH, LH, a reszty nie zdążyłam zapisać, do tego profil lipidowy, kofeinę i kotyninę. No i tyle w ramach starań. Zawsze do przodu :)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32670 przez nikusia1988
Witam wszystkich!!!
Jestem tu nowa i również staramy się o dzidziusia od tygodnia :) Zobaczymy co z tego wyjdzie... :dry:
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32671 przez wiola
Witaj NIKUSIA,życzymy powodzenia,trzymamy kciuki,mamy nadzieję że wam się uda.. :)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32672 przez nikusia1988
Mam pytanko: Jak dodać moje zdjęcie tak jak ty masz swoją dzidzie?
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32675 przez Mirella
Nikusia witaj i rozgość się, oficjalnie dołączam Cię do grona starających jako naczelna czarownica tego wątku :D

Jeżeli chodzi o zdjęcie to niestety.... Jest problem z serwerem i kto ma to ma, kto nie ma musi czekać na nowy serwer :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl