BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 7 miesiąc temu #32677 przez Madzia89862
witaj na forum zycze owocnych staran i zapraszam do poczytania lektury tego watku od poczatku:)
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32684 przez nikusia1988
Mirella: Dziękuję za odp i szkoda że nie mogę sobie dodać zdjęcia... :( Czy ktoś jest na tym forum kto również się stara o dzidzie???
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32686 przez Madzia89862
w tym watku praktycznie wszytskie sie staraja:)
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32690 przez PM
Nikusia bardzo serdecznie witam Cię i trzymam kciuki za twoje starania oraz oczywiście nadal trzymam kciuki za całą resztę :).
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32699 przez MagdaM
nikusia1988 napisał:

Mirella: Dziękuję za odp i szkoda że nie mogę sobie dodać zdjęcia... :( Czy ktoś jest na tym forum kto również się stara o dzidzie???

no chyba pelno nas tu takich wystarczy poczytac ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32702 przez Kasiekk
nikusia1988 napisał:

Mam pytanko: Jak dodać moje zdjęcie tak jak ty masz swoją dzidzie?



Jesli dobrze zrozumiałam chodzi CI o zmianę avataru :) Wejdź w edycje profilu i tam można zmienić :)
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32705 przez sylka
Niestety przy zmianie avatarau nie można, chyba przez awarię wgrać własnego zdjęcia. Sama próbowałam i nic z tego. Trzeba poczekać na zmianę serwera i wtedy spróbować. Jedyne co to wybór spośród widniejących w edycji profilu.
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32716 przez Mirella
No właśnie o to mi chodziło, kto ma to ma, kto nie ma musi czekać.... Niektóre dziewczyny widzę że próbowały zmieniać zdjęcia i teraz nie mają, dlatego ja nie zmieniam, chociaż mam już przygotowane :D

Nkusia, na 140 stronie wypisałam wszystkie dziewczyny które kiedykolwiek się przewinęły przez wątek jako staraczki :D Niektóre sa z nami, inne tylko się przewinęły, zakasuj rękawy i czytaj od początku :) Wszystkie nowe dziewczyny do tego namawiam :)

No a cała reszta co tak cicho i bez szczegółów? Znowu marazm nam zawitał...
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32717 przez Madzia89862
jesienna pogoda to i sie nie chce dziewczyna wchodzic na forum i mowic o staraniach:(dawno nie bylo tescikow i wogole..
Mirella jak zdrowko
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32722 przez Mirella
A weź przestań, jak czasem zarwie to nie wiem gdzie się łapać....
Ja na ogół nie choruję za to jak już coś wymyślę, to porządnego, nie da się w tydzień wyleczyć, o drugim dziecku na razie nie myślę bo mnie serce boli że nie mogę się starać...
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32724 przez Madzia89862
przepraszam ze pytalam;/nie wiedzialam ze az tak zle.. :(
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32737 przez Mirella
No wiesz na codzień nie myślę o tym bo i po co, ale jednak kamienie w woreczku to sie wycina.... powinnam iść do chirurga i pod nóż a nie chcę jak nie wiem co.... ale co tam, nie teraz to trochę później ale druga dzidzia będzie, ja uparta jestem :)

Najgorzej że jak boli to powinnam się na prawym boku położyć i trochę tak poleżeć, no poleż przy dziecku co biega po całym mieszkaniu :)

no i ten mój przewód moczowy co mnie przez niego czasem pęcherz boli i wszystko piecze szczypie i łzy z oczu wyciska.... no naprawdę ja jak choruję to nie na byle co :D
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32739 przez nikusia1988
Mam wielką prośbę.
Pomóżcie mi usunąć te maile przychodzące na moją poczte przy każdej nowej wiadomości na forum. Nie wiem gdzie to w opcjach sie wyłącza.
Mógłby ktoś mi napisać w co po kolei mam wejść?
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32740 przez Madzia89862
do lekarza kobito do lekarza im wczesniej tym szybciej starania o dzidzie.a tak odwlekasz jedno a przez to i drugie sie wylkucza
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32750 przez MagdaM
Ehhh no i chyba trzeba bedzie odlozyc starania i wogole seksik na luzie na co najmniej 2 miesiace... :( Powod?? Szczepienie przeciw Pneumokokom... Wiecej na blogu... Wybaczcie ale nie mam weny o tym tu znow pisac, a sama nie wiem co zrobic...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl