BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32845 przez monami
Yyyy..Zuzia od jakiegoś czasu śpi...a ja normalnie nie wiem, co zrobić z wolnym czasem :) Chyba wezmę się za prasowanko jej ubranek :)

Oups...właśnie wylałam herbatę na biurko....nawet klawiatura troszkę ucierpiała. Dobrze, że nie odpalałam laptopa :)

A..i jeszcze jedno na koniec - dziś nasza Zuzia kończy 1 miesiąc :) rośnie nam nasza dziewczynka kochana! - zamieściłam kilka nowych zdjęć w jej galerii zuzia-zuzia.aguagu.pl/

Buziaki dla Was :*
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32847 przez MagdaM
Monami haha cwiczyc musimy cierpliwosc :silly: :silly: Poki co nie mam lekow zadnych bo tak jak pisalam po slubie mi sie uregulowalo wszystko :)
Zuzinke ogladam namietnie codziennie :laugh: :laugh: Calusy z okazji 1 mini roczku :silly: :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32849 przez delfinek83
Cześć Nikusia1988, za Ciebie też trzymam kciuki :)

Monami, rośnie Zuzia rośnie, śliczna jest, pewnie po mamusi :laugh:

A ja mam dzisiaj 25 dc i tak mnie piersi bolą od 3 dni że spać, pracować, chodzić nie mogę i nawet pisać teraz też nie bardzo bo takie wielkie i ciężkie się wydają, obrzmiałe i wrażliwe strasznie :(
to znak że @ już blisko niestety

miłego dnia, buziaki


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32857 przez Kasiekk
delfinek83 napisał:

Cześć Nikusia1988, za Ciebie też trzymam kciuki :)

Monami, rośnie Zuzia rośnie, śliczna jest, pewnie po mamusi :laugh:

A ja mam dzisiaj 25 dc i tak mnie piersi bolą od 3 dni że spać, pracować, chodzić nie mogę i nawet pisać teraz też nie bardzo bo takie wielkie i ciężkie się wydają, obrzmiałe i wrażliwe strasznie :(
to znak że @ już blisko niestety

miłego dnia, buziaki


A może to nie @ idzie ;> 3mam kciuki
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32864 przez Mirella
delfinek też sobie pomyślałam że to niekoniecznie @ :) wysyp fasolek teraz mamy może i u Ciebie wykiełkowała :)

Monami, no normalnie..... tulić tulić tulić i jeszcze raz tulić się chce :D A takie małe to można ile się chce, moje dziecko to już woli się bawić niż tulić ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32895 przez monami
Hej Dziewczyny :)

Wczoraj Zuzia skończyła 1 miesiąc :)
Mamy foto dla Was z tej okazji :)

KLIK => img28.imageshack.us/img28/5624/1monthzuziaz.jpg

Buziaki :*
Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #32923 przez Mirella
No nic dodać nic ująć do tego co wczoraj napisałam, tulić tulić tulić tulić tuuuuuuliiiiiiiiiiiiiććć
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32948 przez kaśku
ojoj. ale pokasowało :(

jak tam? 2 kreski się u was pojawiają? przyznawać się szybko :)

u mnie na razie lipka, ale dzielnie szpikuję się lekami chociaz w niedziele mialam maly kryzys. W międzyczasie zamówiliśmy z mężem psa. Będzie za rok. Zawsze to jakieś powiększanie rodziny :p
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32950 przez nikusia1988
W końcu mi się udało zmienić emblemat w profilku :)
U mnie też narazie nic się nie dzieje a okres mi wypada w niedzielę to zobaczymy co z tego będzie lub nie będzie... :-(
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32951 przez bewipo
U mnie też lipa :( Dostałam @ w piątek więc pół soboty beczałam. No ale już wszystko ok. W czwartek idę do ginki niech coś zacznie działać...
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32957 przez nikusia1988
Ja narazie początkująca bo dopiero od 22 września zaczęliśmy działać z mężem :) i zobaczymy co z pierwszej próby wyniknie... Jak lipa to w drugim cyklu też działamy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #32973 przez sylka
Nikusia może się udało lub szybo uda :) Nam udało się po 2 mies. na początku zaskoczenie i radość bo miałam problemy z cyklem od x lat i podejrzenie policystycznych jajników. Jak powiedział mój lekarz i bez specjalistycznych leków cuda się zdarzają :) Więc życzę Wam takiego małego cuda.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32982 przez MagdaM
Zaciskam w takim razie!!
Kaśku a co to za psiak ze za rok??:)
Ja poszukuje kota... Tylko narazie mezo sie musi przebadac mam nadzieje, ze nie jest uczulony:(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #33032 przez kaśku
psiak całkiem normalny :) golden retriever. Zamawiamy go w hodowli Wi-An-Wa (waha;ismy sie miedzy Złotą Nadzieją jeszcze) także akurat za roczek bo tyle sie czeka. Dla nas to idealnie - we wrześniu odbieramy mieszkanko :D jupiiii!

co do kotów to zwróc uwage czy wyjdzie uczulenie na roztocza i kurz. sierść niektórych zbiera więcej tego badziewia. Dla osób podatnych na takie przeboje najlepsze są koty tonkijskie (mają jakby jednowarstwową sierść wiec zbiera sie tam mniej, plusem jest tez to ze nie gubią jej prawie wcale). może troszkę się pomądrzyłam, ale jestem w temacie - mój mąż cierpi na alergię.

trochę offtopowo, ale od czegoś trzeba zacząć powiększanie rodzinki jak fasolka nie chce współpracowac :p może jak zobaczy jakie zoo urządzamy to się skusi :D
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #33033 przez MagdaM
piekny psiak!! I do dzieci jak najbardziej:))
No my zoo tez mamy - poki co rybki i masa zwierzakow w obejsciu :P
Juz wyczytalam co ewentualnie robic, zeby alergen byl mniejszy. Moja mama np uczulona na psa byla a pies jest 3 lata i jej minelo;) chcialabym miec kota... juz nawet wybralam pare sposrod ktorych wybiore;) tylko nie wiem rudy czy pstrokaty kot czy kotka:D
no a maz tylko bada alergen na siersc kota bo nic wiecej nie chce:/

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl