BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 miesiąc temu #268604 przez Aguska23
chłopek napisał:

hope ja z tego korzystałam w pierwszej ciazy i są bezpłatne
tylko czemu ja nie zaczełam pisac na forum ?:)


Teraz nadrobisz ;)

Kurcze jakiegoś uczulenia znowu dostałam brr
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268622 przez chłopek
no chyba tak:)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268778 przez @nulka
Majówka piekny teścior, jeszcze raz gratuluje i życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania :kiss:

ajłonka czas zapitala, zazdroszczę kopniaczków, cudowne uczucie.
Jeszcze pamiętam.... :)

Aguśka to do boju!!!

Dorcia Lencia świąteczna jest przesłodka, dawaj nam tu częściej jej zdjęcia. A i Tobie macierzyństwo bardzo służy, ślicznie wyglądasz :)

ja dzisiaj zaczęłam nowy cykl. :(
Dobrze że Majówka dzisiaj przysłała te swoje krechy bo mnie dobrze nastroiły :)
Miałam kończyć staranka ale:
1. Po pierwsze uno Lacriiiijjja Wielka mi uświadomiła że za 2 lata będę tego załować i ma rację bo bym żałowała :P
2. Po drugie duo powodem tej decyzji miał być mój wiek i związane z nim ryzyko. Pomyślałam jednak że skoro i tak mi się nie udaje zajść w ciążę to ani mi ani dziecku nic w związku z tym nie grozi!!!! :lol: :lol: I mogę się bez obaw starać aż do manopauzy B) B) B)

a co do pierdów i koop na porodówce to powiem Wam że nawet lewatywa nie wszystko załatwia :)
odebrałam kilka porodów a w wielu uczestniczyłam i jest to tak że podczas skurczów nie czuje się tego wogóle i nie ma mowy o kontroli. Położne to szybciutko sprzątają, a że przyzwyczajone do tego to rzadko komentują więc rodząca nawet sobie nie zdaje z tego sprawy co jej się "narobiło" ;) Najcześciej zdarza sie to przy bólach partych a wtedy mamuśki są na takim etapie że nawet węch mają zaburzony :blink: . Sory że Wam to piszę tak bez ogródek, ale to prawda. Tylko cesarka jest "czyściutka" i bez niespodzianek.
Powiem jeszcze tak: jak ja rodziłam to z "mojej strony" poród wyglądał dużo estetyczniej. :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268806 przez mesy
@nulka no i właśnie chodziło mi o taką odpowiedź konkretnie i na temat ;) ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268807 przez Insomnia
Mirella to się strachu najadłaś :ohmy: Sam ten gwizd jest przerażający a tu jeszcze za plecami :angry:
Gorluś a truj ile wlezie :kiss: I nie czytaj takich rzeczy... :kiss:
Agnesssa ale wypasiona choinka!!
Mesy a Ty znowu z testami :lol: a możne to ciążowy co? :silly:
Majówka 1000 stron :ohmy: szacun! ja sie zatrzymałam na 70... Jaki piekny teścik :kiss: :kiss:
Hopeforlife witaj i gratuluję :) To już końcówka więc życzę szybkiego rozwiązania :lol: a ja z 12 lutego :silly:


nie czytam o porodach, nie oglądam bo mam za bujną wyobraźnię, i jak oglądam np. jakieś wypadki czy cuś to mnie od razu boli :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268809 przez mesy
Inso kto się czubi ten się lubi :lol: :lol: :lol: coś ostatnio się czubisz z tym swoim M :silly: :blush: :blush: :blush:

taa ciążowy ? :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: Inso przecież wiesz że ja czekam na ciebie nooo :lol: :lol:

A ja wczoraj z moim wzieliśmy se cyfrę plus z tym tv i kurde myślałam że zabiję mojego :dry: siedział do północy i to podłączał ale mało tego nie wystawił se talerza na dwór bo stwierdził że za zimno tylko postawił go koło balkonu w dużym pokoju i wnerw na mnie dlaczego to nie działa :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: no myślałam że jebnę :lol: :lol: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268812 przez Insomnia
mesy napisał:

Inso mało tego nie wystawił se talerza na dwór bo stwierdził że za zimno tylko postawił go koło balkonu w dużym pokoju i wnerw na mnie dlaczego to nie działa :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: no myślałam że jebnę :lol: :lol: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

No to sie uśmiałam :lol: :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268814 przez Aguska23
Z tymi facetami tak jest...mi mój obiecuje, że zrobi multiroom..od kilku miesięcy obiecuje i co?? a nie miał kiedy bo albo przed pracą albo w pracy albo po pracy ;p

A ja dziś ostatni dzień w pracy jestem :) jakąś ulgę czuję jednak ha
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268815 przez mesy
Inso to podobnie jak tym z tym że my o talerz ha ha ha :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Nie kłócić mi się tam noooooooooooooooo :silly: :silly: :silly:
Mam nadzieję że to ostatnia sprzeczka w tym roq :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :laugh:

Aguska mojego też czeka multioom a jak to zrobi to nie wiem hehe bo dziś w pracy pije potem na zakupy musimy jechać a jutro robi pierogi na sylwka bo tak sobie znajomi zażyczyli a że będziemy siedzieć w domu to fajnie coś zjeść na ciepło ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268816 przez Insomnia
Mesy wolne żarty :lol: :lol: ostatnia w tym roku ha ha ha :lol: :lol: Toż to jeszcze 2 dni zostały :lol: :lol:
Aguska jak dobrze doczytałam to masz miesiąc wolnego tak?

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268817 przez mesy
Inso oooo widzę załapałaś :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268818 przez Insomnia
No a jak :lol: :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268819 przez mesy
Właśnie przeczytałam na fb że ktoś wyrzucił pieska na śmietnik małego amstaffka .. kurde ludzie nie mają serca :( jak bym nie miała swojej to bym ją od razu wzieła patrzcie jaki słodziak
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268821 przez agnesssa
Hej Dziewczyny :woohoo:

A tu jak zawsze gwarno od rana :silly:
Insomnia ja też czasami tak mam, że mąż wnerwia mnie jak tylko do domu wchodzi... wrr i w tedy gryzę strasznie, chociaż często mąż nie wie dlaczego :silly: A wktórym Ty jesteś dniu cyklu, jakoś przed @, że masz takiego nerwa :unsure: :silly: Ale powiem Ci coś co mi tata często powtarza: że szkoda czasu na kłótnie, nigdy nie wiemy ile go nam zostało :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mesy faktycznie słodziak, chociaż mi się amstafy nie podobają, ale ten jest super, a takiego co zostawia małe zwierzaki to bym pobiła normalnie :ohmy: :ohmy:

a przed świętami takie reklamy w TV były, ja to się prawie popłakałam, jak to pierwszy raz zobaczyłam


Aguśka cieszę się bardzo, że u gina wszystko ok, ja teraz 3mam mocno kciuki co by ci się udało szybciutko :) I zazdraszczam tyle wolnego :silly: :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268822 przez Insomnia
Hej Agnesssa :)
Mam 22dc a Twój tata mądre rzeczy mówi tylko do mojego nie dociera... ale kij mu w nerkę... może w końcu coś do niego dotrze

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl