BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 miesiąc temu #268867 przez mesy
Ahaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:
Mniej więcej wiem o co chodzi :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268889 przez bidol
agnesssa - głowa do góry. Wiem że te pocieszenia już pewnie bardziej wnerwiają niż pomagają :dry: ale musisz być dobrej myśli :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Insomnia a co u Ciebie się dzieje???
a co do nerwów, to ja jestem mistrzynią :lol: :ohmy: w poprzedniej ciąży też tak miałam ;)
krzyczę non stop i dzień w dzień płaczę. Jędrula już ze mną nie wytrzymuje :blink: :blink:

gorla - ja małpa :angry: :silly: uwierz mi że pomimo że już jestem na zwolnieniu, to mało kiedy siadam przed kompa. Po prostu wszystko mnie irytuje i nie chcę się na was wyładowywać ;)

mesy - za Ciebie też zaciskam. A u Ciebie jak sprawa wzglada :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268895 przez emka
Hejka!

Majówka WOW pozazdraszczam takiego teściora, i jakie wyraźne krechy, powodzenia u doktorka :) Będzie git, z taką betą :) Przepraszam za pytanko, ale jak długo czekałąś na takie piękne kreseczki ? GRATULACJE!!!:laugh:

Ajłonka Ściskam mocno ! Mówiłam ci, że dzidzia sie rozkopie na całego :) A brzusio mocno urósł? Pozdrówka i powodzenia u ginka :)

gorla Mi lekarz 3 miechy kazał poczekać, ale słyszłam ze nawet po 2 miesiącach zachodzą dziewczyny :) Podobno po poronieniu łatwiej :) Ja głupia czekałam cały rok! :silly:

@nulka A ty położną jesteś? Masz racje chyba od strony rodzacej to wygląda bardziej estetycznie. Byłam przy podrodzie mojej bratowej, bo brat musiał na służbę jechać. Ale skończyło sie cesarka, bo mały nie mógł w kanał rodny wejść, ale co się biedna nacierpiała to jej. Krzyczała na mnie co chwile, a mnie śmiech ogarnął, bo taka głupia jestem, zę głupawka mnie w stresie nachodzi. :P

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268898 przez mesy
Bidol u mnie robić robić i jeszcze raz robić hehe
A tak serio owulację mam już sama - zobaczymy jeszcze czy potwierdzi to progesteron na który idę 4 stycznia , mój ma antybiotyki na 10 dni i po tym ma chyba zaś iść na posiew nie wiem dokładnie ale mam dzwonić do lekarza i powie co i jak . Generalnie nie ma źle :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268905 przez Lacrijka
Mesy, a co Wam wyszło w posiewie eMka ??
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268906 przez mesy
Jakaś bakteryja ale nie groźna na szczęście ;)
Lekarz mówił że to taka jakaś co osłabia organizm ...
I przez to np mój tak często się przeziębia ...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268918 przez Insomnia
Czy Emka jest tu jeszcze?? Bo chciałam jej podzięęęęęęęękować :lol: :lol: :kiss: :kiss:
Bidolku u mnie tempka niższa niż na początku cyklu... Fochy z M. i takie tam... jak tempka ładna była w tamtym cyklu to śluzu nie było, jak jest to nie chce skoczyc :lol:
A może ja źle mierze co? :lol: :lol: :silly: :silly:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268920 przez mesy
Inso a co to za konszakty ? ej jestem zazdrosna haha
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268923 przez Insomnia
Mesy keep calm ha ha ha :lol: :lol: To za tą piosenkę którą wczoraj tutaj dała... Katuję ją od rana :lol: :lol: :lol:

Ale ładnego mam avatara coooooooooooo?? :lol: :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268924 przez Lacrijka
Ja jak ja słysze w aucie to mi sie miska cieszy..ciekawe co sobie mysla inni kierowcy o mnie wtedy..Jedzie babsztyl, cieszy sie i sie trzęsie

A awatarek śliczny..taka mala Inso :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268928 przez agnesssa
Emka ja też słyszałam, że łatwiej a jestem najlepszym przykładem na to, że to nie zawsze jest prawda :dry:

Mesymam nadzieję, że po tych antybiotykach twój mężuś już sie pozbędzie badziewia :kiss:

No właśnie Ajłona a może jakąś fotkę brzusia wrzucisz ;)

Insomnia faktycznie jakieś
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
to wszystko u Ciebie :huh: :kiss:

A mnie brzuch zaczyna boleć, założę się, że @ przylezie jutro akurat na sylwestra :angry: Chociaż powinna dopiero koło 5. A 5 mam wizyte u ginka na NFZ chce, żeby mi dał skierowanie na wszystkie badania, które są mi potrzebne czyli prolaktyna tsh, fsh, progesteron chciałabym też testosteron i całą resztę badań, z tymi wynikami chce iść do ginka Ajłonki, jeżeli wyniki będą git to przestaję odwiedzać lekarzy i niech się dzieje wola nieba, a jak będzie coś nie halo to niech mnie leczą.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268930 przez mesy
No fajna jest haha :lol: :lol: :lol:

Lacra a robisz tak jak słyszysz tą piosenkę ? :lol: :lol: :lol:
tzn tak jak te dupy heheh

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268931 przez Insomnia
Lacrijka napisał:

A awatarek śliczny..taka mala Inso :)


Podobna co nie :lol: :lol: :lol: :lol:
Oj jak ja chcę córeczkę :silly:
A stałam kiedys w korku za kolesiem który sobie tak tańczył w aucie aż sie całe trzęsło :lol: ale miałam ubaw :lol: :lol:

Emka dziękuję Ci z całego serducha mego ogromnego za poprawę humoru
:kiss: :kiss: :kiss:
i dziekuje jeszcze szefowi który dał podwyżkę :lol: :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268932 przez Lacrijka
mesy napisał:

No fajna jest haha :lol: :lol: :lol:

Lacra a robisz tak jak słyszysz tą piosenkę ? :lol: :lol: :lol:
tzn tak jak te dupy heheh


Od 0:32 do 0:37 to jakbym widziala siebie hahaha Ogólnie nie lubie takiej muzy, Eski słucham bo gadaja gdzie korki są, ale jak mi cos wpadnie w ucho to robie jak ta Pani kierowczyni..Kolega eMka gdzies mnie przyczaił na światlach i mu gada ze chyba pijana jechałam bo dziwnie wyglądałam
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268939 przez Lacrijka
Moim hitem tygodnia jest to, ale tego to chyba tylko Ajłonka ze mną posłucha hahaha

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl