BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268824 przez mesy
Inso jak tak cię wkurza to z dyńki mu i po problemie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A u mnie śnieg pada :evil: :evil: :evil: :evil: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268825 przez agnesssa
@nulka tak jak piszesz nie ma co rezygnować, bo będziesz żałować zaciskam z całego serca kciuki za Ciebie :kiss: :kiss: no i dziękować za opis przypadków przy porodzie, mnie również zawsze to nurtowało i nikt nie chciał otwarcie powiedzieć co i jak :unsure: :* :huh:

Mirelcia ja już gdzieś tam pisałam, że bardziej zmęczona po świętach niż przed więc Cię całkowicie rozumiem :blink:

Hopeforlife witaj, gratuluję synka i naprawdę piękne imię :kiss:

Insomnia no ja wiem, że mądrze gada, ale ja tak samo jak ty, póki mąż nie zakuma o co mi chodzi to się kłócę, albo po prostu milczę tak długo jak to potrzeba :silly: He ja też mam 22dc :) Są dwie opcje, ale obie związane z hormonami, albo to przed @ takaś nerwowa, albo zmienność nastrojów nie na @ :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268830 przez bidol
ale się laski pozmieniałyście. Nie do poznania :blink: :blink:

Majówka
- GRATULUJĘ :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Aguśka - no ja miałam identyczną sytułację przed zafasolkowaniem- tyle że mi ginka przepisała luteinę. - Będzie dobrze :kiss: :kiss:

@nulka, agnesssa, gorla :kiss: :kiss: :kiss:


reszta dziewczyn też dostanie po buźce :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

a ja ciągle :X :X :X
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268832 przez agnesssa
Bidol a myślałam sobie wczoraj o Tobie, właśnie jak się czujesz :unsure: Masz mdłości cały czas, czy jeszcze gorzej :unsure: Mam nadzieję, że z dzidzią wszystko ok :kiss: 3maj się kochana będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268837 przez Aguska23
Bidol mam ogromną nadzieję, że w niedługim czasie się uda. Ulżyło mi, że wogle jest pęcherzyk i możliwa owulacja bo bałam się, że żaden nie dojrzeje i że wogle nie jajeczkuję a tak jest szansa ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268838 przez bidol
agnesssa :kiss:
jest mi ciągle :X
często wymiotuje i mam brak apetytu. Brzuszek już mam baaardzo duży- lekarka powiedziała żę taka już moja uroda. Schudłam pare kilo i cyce mi urosły. Wieczorem jak mi sie uda to wrzuce fotke mojego brzuszka. Mam nadzieje że za dwa tygodnie - jak zacznę czwarty miesiąc to mi już przejdą te okropne mdłości :kiss: Nie chciałabym tak wspominać tego szczęśliwego okresu :dry: W przyszłym tygodniu mam USG genetyczne. mam nadzieję że wszystko będzie ok :cheer:

dziewczyny, a co u Was, bo ja już nie moge nadążyć za Wami :blink:
aguśka- ja miałam identycznie - jeden jajnik zapchany pęcheżykami a na drugim jajeczko raczej do wyklucia - przepisała mi luteinę - i prosze - jest dzidzia :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268841 przez agnesssa
Aguśka życzę Ci takiego szczęścia, jak u Bidolka :lol: A nas na razie bez zmian... Majóweczka zobaczyła upragnione krechy, i nie przypominam sobie, żeby jeszcze któraś staraczka zaciążyła :dry: Cały czas mamy nadzieję, choć u mnie coraz słabsza. Ale próbować nie przestanę :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268845 przez Insomnia
Bidol :kiss:
Ja to nawet nadziei nie mam bo to co się u mnie w tym cyklu wyczynia to przechodzi ludzkie pojecie

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268852 przez gorla
agnessa zadźgałabym tego *uja z tej reklamy :angry: :angry: :angry: taki psiak słodki

mesy amstaffek słodki :P też jestem przeczulona na tą rasę bo miałam amstaffkę Dorę :blink:

BGidolku ja tez wczoraj myślałam o tobie i na lipcówki zajrzałam , nie widać się nie słychac już nas całkiem zostawiłaś małpo jedna!!!!


Aguska kciukasy trzymam aby dobre było i pęcherzyk był jak trza :kiss: :kiss: :kiss:

Inso u mnie z małzem to samo :S :S ale z tym, ze my dwa nerwusy i emocje w jednej dobie kotłują się od mega wkurwu rano a wieczorem już sie przytulamy i głaskamy, trochę to wykańcza człowieka :side: :side: :side: :side:

@nulka racja nie odpuszczaj, zebyś nie żałowała :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268855 przez mesy
Inso bo trzeba było dać swojemu a nie marudzić :lol: :lol: :lol: :lol:

Bidol super :) mdłości mdłościami ale co to za ciąża by była bez :lol: :lol: :lol:
Ja też tak teraz miałam prawy jajnik zapchany pęcherzykami a w lewym owulacja była :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268859 przez gorla
mesy mi to tabsach sie wchłonęły i po jakimś czasie już ich nie było widać na usg

zdechłam jestem i słaba jak diabli, dobrze, ae juz tak ze mnie nie leci, bo wczoraj stracha już miałam, a giny se urlopy porobili :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268860 przez mesy
gorla jak po tabsach ? pisz wyraźniej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268862 przez Insomnia
Już nie marudzę :P :P

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #268863 przez mesy
Inso oj tam oj tam :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #268865 przez gorla
mesy pipko nooo pppoooo tabsach!!!!!!!!!!!!!! brałam bromergon i dexamatazan i coś tam jeszcze , wstrzymało mi owulki, jajniki sie uspokoiły i potem za 3 miechy gdzies jak na badaniu byłam to pęcherzy diabelskich już nei było

wczoraj ze znajomą rozmawiałam ona też ma torbiele i te jej sie wchłonęły jak narazie, przed świetami mieli in vitro, dziś jada na badania i sesemesem dostaną wyniki czy jest w ciąży czy nie. Jej małz miał tylko 10 żywych plemniorów z obu jajców
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl