BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275674 przez gorla
gosiak napisał:

a gdzie jest mesy? :laugh: :laugh: dziś ja ją pościgam :woohoo: :woohoo:

ja tez uwielbiam łyżwy, ale męża nie wyciągnę bo siary mi narobi :silly: bo jeździć nie umie, kiedys jak bylismy na wakacjach kupiliśmy sobie rolki i śmigaliśmy tzn ja śmigałam a On się zawijał wokół słupa :laugh: siara nie przyznawałąm sie do niego B) :blush: a najlepsze jak tyłem z chodnika na ulice zjeźdżał :laugh: na czterech łapach :laugh: :laugh: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mój tez nie umie i nie ma zamiaru sie nauczyć... ale kiedys ja tak na rolkach jak twój mąż :silly: :silly: a mój sie nie przyznawał i szedł z przodu , noo to ja specjalnie, ze mnie zostawił krzyczałam Kochanie poczekaj, nie zostawiaj mnie wracaj :lol: :lol: wrócił się , bo bym nie przestała, kanalia jedna

bidolku oby cię ominęły te komplikacje, każda ciąza inna wiec jest szansa. A wiadomo od czego te skurcze co je powoduje?? Sorki za didola :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275678 przez emka
Majówka Rozumiem Cię doskonale :) :kiss: :kiss: :kiss:
Ja już nieraz przed @ czułam mdłości i się cieszyłam hehe, a tu skubana przyszła :) :silly:

Gorla A to lodowisko już działą, bo cos pisali na tcz. , ze musi być ileś tam stopni. Mnie aż tak nie ciagnie ale moje dziecko sie napaliło :) Więc musze siary narobić, a co... :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275683 przez gorla
Emka co za chór?? moja Oliwia mnie ciśnie, ze chce chodzic do chóra, bo jej psiapsiółka z przedszkola chodzi
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275684 przez gosiak
dziewczyny ostatnio oglądałam fajny program chyba było to na polsat cafe...tytuł programu dokładnie nie pamiętam ale było to o ratowaniu życia dzieci jeszcze przed porodem, był przypadek że kobieta zaszła w ciąże jajeczko zostało zapłodnione w jajowodzie i zamiast powędrować do macicy cofło się i nie wiem dokładnie jak, ale znalazło sie w żołądku i wędrowało wędrowało aż w końcu zagnieździło się w jedynym możliwym na przetrwanie miejscu na ściance macicy ale tak jakby na zewnątrz czyli jak płód rósł otaczały go jelita...i jak tak sobie rosło matkę zaczął bardzo brzuch boleć no i usg wykazywało ze jest wzystko ok dziecko wyglądąło jak by było w macicy zrobili też rezonans i tez nic wszystko ok i nie wiedzieli dlaczego matka tak cierpi bóle...czuła jakby ją ktoś od środka nożami przecinał hmm...pod koniec ciąży odkryli że jest to ciąża pozamaciczna :ohmy: w 32 chyba tyg. zrobili jej cesarkę dziewczynka zdrowa dziś ma 5 lat :lol:

edit: sprostowanie nie w żołądku tylko w jamie brzusznej :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275686 przez Majowka
Gorla, mleko w cyckach!!! W 4 miesiacu! OMG! :ohmy:

Gorla, a wiesz co spoodowalo poronienie u Ciebie? Przepraszam, Ze pytam, nie obraz sie na mnie prosze :(
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275688 przez emka
gosiak Aż mnie ciary przeszły...

Gorla Moja na abisyni do Armii Maksymiliana, ale na starym mieście są biedronki, też mają rózne wypady i latem i w ferie :) Taka dziewczynka z sasiedztwa tam należy, płytkę nawet wydali :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275689 przez mesy
Gosiak osz ty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Emka tak testowałam :lol: ale nowe auto bo wczoraj z małżem zakupiliśmy haha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aguśka głowa do góry ;) uda się w końcu zdać :kiss: ja też chyba za 3 albo 4 razem zdałam :silly: nie pamiętam już to chyba z 8 lat temu było :blink:

Agnesssa daj znać co u doktorka :lol: :lol: :lol:

Gorla ja też mam auto do odkurzania :lol: :lol: zapraszam haha :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

Inso no żeś dowaliła z tymi cyckami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gosiak omg co za historia :dry: :dry: dobrze że dziecko się zdrowe urodziło ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275690 przez gorla
Majówko spoko nie obrażam sie, musze mówic o tym, bo mi lepiej ;) no właśnie nie wiem, poroniłam w domu i sama sie oczysciłam , nie było ani skrawka tkanki, zeby zbadac dziecko. Nie dostałam skierowanka na żadne badania, jutro idę na tokso sama sie skierowałam :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275691 przez bidol
gosiaku też to oglądałam, ale to chyba na TLC było?? tam dużo takich programów :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275694 przez gosiak
bidol napisał:

gosiaku też to oglądałam, ale to chyba na TLC było?? tam dużo takich programów :blush:


możliwe że na TLC :blush: a tam sprostowanko wyżej dałam że nie w żołądku buahahha tylko w jamie brzusznej :blush:

ale masakra to musiał być ból :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275695 przez Majowka
Ojeny! :( :( :(
Tak mi przykro
Tak sie boje, ze tez mi sie to przytrafi :( :( :(
A ktory to byl u ciebie tydzien, ze to sie tak ladnie samo oczyscilo. Slyszalam, ze tak jest lepiej....
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275701 przez gorla
a o co chosi z OMG??? :blush: :blush: :blush:

Emka ale jajca !! dziś była sąsiadka u nas i chciała płytę właczyć z tego chóru, bo tam spiewa. To dzieciaki sa tam też??? taka brazowa okładka??

mesy ojj spózniłas sie sprzęt schowany, ca było rano zajrzeć. A co z testowankiem ?? :lol: czekam już długo he he?? :silly: :silly:

Majówko ale i tak miałam zabieg, to był 11 tc. I sie nie martw ja to nie ty :blink: :blink: teraz i u mnie będzie dobrze następnym rzem i u ciebie też!! To ma być dobry rok i będzie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275705 przez mesy
gorla jaki sprzęt schowany > nie rozumie :lol: :lol:


Masz :lol: OMG - (ang.) Oh my God oznaczające O mój Boże. Skrót wyrażający zdziwienie i zaskoczenie.

Myślę że jasne :lol: :lol:

Ej nie testuję :silly: czekam na @ dziś ma być :silly:
A że jestem zamulona i taka z dooooopy wyciągnięta więc pewnie zaraz zawita :silly: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275706 przez Majowka
No ze w czwartym mies ciazy mleczko juz jest! :laugh: Pierwsze slysze, dlatego napisalam omg ( o maj god!) :laugh:

Ojeny! :( :( :(
11! Jak to jest wogole mozliwe :(
:kiss: :kiss: :kiss:
Oj zebys teraz szybciutko zaszla! Zaraz w nast cyklu, jak planujesz!
Uda sie nam! Uda! :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275708 przez gorla
mesy no co "jak sprzęt schowany?" odwiesiąłm małza jajca na wieszak i ni ma seksu na razie... B) taki żarcik B) B) mówie, ze odkurzacz schowałam i nie sprzątnę ci autka
dzięki za wyjaśnienie OMG :blush: :blush: :silly: :silly:

Majówko siara może sie pojawić od 4 miesiąca, a ja myśle, ze przez prolaktyne miałam tak wczesnie, ogólnie mam wysoką, a w ciąży jeszcze rośnie. Po porodzie w nocy to pływałam w mleku, masakra jakaś
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl