BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274809 przez mesy
bidol a ja zauważyłam z tego co mi znajome mówią co zaszły w ciążę że wszędzie chłopy hehe jakiś sezon na płeć męską jest :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Inso to dobrze grunt to się dobrze bawić :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
A ty wiesz czemu ja Cię od pijoków wyzywam haha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


nikusia no to dobrze że ci się nic nie robi ;) ja dostałam najniższą dawkę i brałam 4 dni po 1 tabletce i torbiel mi się zrobiła jak się patrzy - 4 cm :silly:
Ale doszłam do wniosku że ja to torbielowiec jestem :silly: bo na piersi też kiedyś miałam :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #274811 przez nikusia1988
Delfinek gratuluje córuni :) Uśmiech ma piękny :)

Aj jestem taka wkurzona na ten chol***y telefon! gdyby nie on to bym miała prawdziwą niezakłóconą tempkę i bym już nie miała głupich myśli że to może za wcześnie test, no ale jak za wcześnie jak to 14dfl???!!! Zawsze już cien cienia wychodzi a w nastepnych dniach ciemnieje a ja nic :( Imusze czekać do jutra, ale i tak jutro już napewno będzie spadać :( Może mi się faza lutealna wydłużyła...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #274813 przez mesy
nikusia nie zawsze każdemu wychodzi test pozytywny w dniu @ więc głowa do góry ;) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Kiedy masz mieć @ ?


Nie wiem czy zauważyłyście ale trochę stron nam wróciło :lol: mamy 1600 coś :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #274814 przez nikusia1988
Mesy no tak ale gdymym dzisiaj widziala tempke spadajaca to bym wiedziala na 100% ze nic z tego i lada chwila bedzie @ a ja mam niższą tempkę i nie wiem czy to faktycznie spadek i lipa czy to z tego zerwania się z łóżka... No dzisiaj albo wczoraj powinnam miec @ bo przeważnie w 12 lub 13 dniu fazy lutealnej przychodzi a dzisiaj już 14, no to moze jutro przyjdzie i rano zobacze tempke lecącą na łeb na szyje... :(
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #274817 przez mesy
nikusia nie ma co się załamywać ;) nie ten cykl to następny - kiedyś się na pewno uda ;) ;) :kiss: :kiss:
Kótry to już cykl ?

Ja też mam dostać @ :silly: i czekam na niego z nieciepliwością ale znając życie franca przyjdzie :blush: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #274822 przez nikusia1988
Ja od listopada 2010 się staram więc tych załamek już troche przeszłam... a pierwszy raz od tych starań mnie bolą lekko piersi przy dotyku po bokach i z dołu więc myślałam że to jakis objaw a dzisiejsza krecha mowi sama za siebie :( i jednak to po Clo chyba...
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #274831 przez mesy
nikusia mnie tak zawsze piersi bolą a w tym cyklu nic a nic :dry:
Nie ma co się doszukiwać - co ma być to będzie ;)
My z moim stramy się od stycznia 2010 ... ;)
Czekaj cierpliwe na @ albo przyjdzie albo nie ;) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #274846 przez bidol
dziewczyny nie łamcie się. Zauweżcie że dzieci lubią zaskakiwać. Nie znam żadnej mamy która byłaby pewna i powiedziała - jestem w ciąży na bank a test tylko to potwierdzi. A najfajniejsze są te stracone cykle - one to potrafią zaskoczyć :blink: :kiss:
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: głowa do góry :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #274848 przez mesy
bidol ja się nie załamuję ja już mam ten etap za sobą ;) tylko śmiać mi się z siebie chce ile to ja się nawymyślałam i nawyszukiwałam objawów :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Co ma być to będzie - wpływu i tak na to nie mam :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #274872 przez agnesssa
Nikusia skoro nadal nie dostałaś @ to jeszcze nic straconego, ja nadal zaciskam kciuki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mesy Ty taka cicho ciemna w tym cyklu jesteś :silly: nie zdziwię się jak też zaskoczysz i wszystkie razem z Inso i Nikusią nam tu dobre nowiny przyniesiecie :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

Bidolku no to nieźle, a ja przekonana byłam, że dziewczyn będzie :) No to wstępnie gratuluję synusia :kiss: :kiss: :kiss:

Delfinku Śliczności z Twojej córci :woohoo: a uśmiech ma tak piękny, że nie mogę oderwać wzroku od zdjęcia :lol: buziaki dla Was :kiss: :kiss:

Majóweczka ja też ryczę za każdym razem, jak komuś mówię... chociaż jak na razie wiedzą tylko rodzice i przyjacióła, która znała mój cykl lepiej niż ja sama :lol: To jest tak wielka radość, że nie ma w tym nic dziwnego, że się wzruszamy :blush:

Insomnia a ja mojemu mężowi nie powiedziałam tylko dałam prezent :lol: Nie widzieliśmy się cały dzień bo byliśmy w pracy, a po pracy miał wychodne, więc jak wróciłam do domu to miałam czas wymyślić coś, no i spakowałam mu malutkie papucia a do środka włożyłam test... wrócił do domu, gadaliśmy chyba z godzinę, spoglądał w stronę zapakowanego prezentu ale się nic nie odezwał gamoń jeden, w końcu musiałam mu powiedzieć, że tak to jest prezent dla niego, no i jak rozpakował, to też się wzruszyłam a mój mąż mnie wyściskał i wycałował, o czy mu się tak błyszczały ze szczęścia, jak chyba nigdy w życiu :woohoo: To na prawdę jest cudowne uczucie :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #274875 przez mesy
agnesssa ja cicho ciemna jestem zawsze i do tego dziwna :lol: :lol: :lol: :lol:

Też zrobiłaś swojemu nie złą niespodziankę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #274968 przez Majowka
Osz kurcze Nikusia, szkoda :( moze za wczesnie, nie trac jeszcze nadziei
Jutro rano powtorz, lub tak za 2 dni...

Delfinek, jaka piekna kruszynka! A jak sie slicznie usmiecha! Cudo! Ale masz dobrze juz Laura w domku! :)
gratuluje!

Bidol, gratuluje synka!!! :laugh:

Agnessa, ja to juz jak czytam takie opowiesci jak twoja, to mam lzy w oczach, a co dopiero w nich uczestniczyc :laugh:
Gratuluje jeszcze raz! :kiss:

Dzieki dziewczyny :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #274993 przez gosiak
Delfinku Laura śliczna a uśmieszek hmmm godzinami można patrzeć :lol:

Mesy ja mało sie udzielam? hmm dla mojego męża i tak za dużo :blink: postaram się poprawiać :silly: ale czytam Was na bieżąco :kiss:

Nikusia :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275002 przez mesy
gosiak mąż nie zając :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No mało mało się udzielasz :silly: jak ja to zauważyłam to tak jest :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275009 przez ViFi
nikusia1988 napisał:

Delfinek gratuluje córuni :) Uśmiech ma piękny :)

Aj jestem taka wkurzona na ten chol***y telefon! gdyby nie on to bym miała prawdziwą niezakłóconą tempkę i bym już nie miała głupich myśli że to może za wcześnie test, no ale jak za wcześnie jak to 14dfl???!!! Zawsze już cien cienia wychodzi a w nastepnych dniach ciemnieje a ja nic :( Imusze czekać do jutra, ale i tak jutro już napewno będzie spadać :( Może mi się faza lutealna wydłużyła...


18 wyższych temp może zwiastować ciaże może jest za wczesnie.

Mnie lekarz powiedział tak przeważnie okres mam co 30-33dni więc jak nie bedzie w 33 dniu to mam zrobić test z krwi BetaHCG i dzwonić ....

obecnie mam 26dc===>czekam

Wczoraj się dowiedziłam ze kuzynka jest przy nadziei z 2dzieckiem.... :( :( :(
czasami nie mam siły walczyć...

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl