BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 miesiąc temu #275452 przez gorla
chłopek a niech se gadaja mi też gadali , ze chłopak i doopa.. jest moja córcia kochana i moge mieć nawet 2 córy :silly: :silly: :silly:

Mam smaka na musli z mlekiem :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275462 przez agnesssa
Hej dziewczyny :kiss:

Mirella
słyszałam, że grypa żołądkowa panuje, ale mam nadzieję, że jednak Ciebie nie dopadnie :ohmy: Zdrówka życzę :kiss: :kiss:

Gorla tak lekarza mam dzisiaj i się strasznie stresuje... a czuje się dobrze, wqrza mnie tylko katar, cycki dalej bolą, sikam co minuta i mam taką huśtawkę nastrojów, że szkoda gadać, teraz chodzę i ryczę, bo boję się, że lekarz nic nie zobaczy :dry:

Chłopek wcale mi nie śpieszno do śniegu było, ale jak słyszę, o tych łyżwach, kuligu to normalnie zazroszę :blush: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275466 przez gorla
Agnessa ty masz 6 tc? to moze nie zobaczyć, jeszcze jak ma starego sprzęta to już całkiem. Trzymam kciuki :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275470 przez chłopek
gorla chciała bym miec córeczke ale jak bedzie synek to tez fajnie
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275471 przez gorla
chłopek oby zdrowe było :kiss: :kiss: poczekamy zobaczmy co na usg bedzie :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275472 przez agnesssa
Gorla to dopiero 5tc, w ostatniej ciąży było widać już pęcherzyk, a dzisiaj się martwię, że nie będzie nic i mi powie, że nie jestem w ciąży. Mówię Wam ma schizy straszne, niech mnie któraś palnie :woohoo: :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275475 przez chłopek
ja bym cie palła ale ciężarnej nie bede bic :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275476 przez gorla
agnessa nie nastawiaj się bo naprawdę moze nic nie widac jeszcze . Ale równie dobrze moze już być, daj zaraz znac jak po badaniu.. a lac cię nie bede jak urodzisz to ci palnę

agnessa wiem, ze sie boisz, kiedyś sie bałam ale teraz to juz szaleje przed badaniami.. na kontroli jak byłam i czekałam to mi az telepało mnie ze starchy.. a co dopiero jak w ciąży bede :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: nie bój żaby, tylko spokój moze nas uratować :lol: tak poważnie... idziesz do tego gina od Ajłony??

qrcze podbrzusze mnie boli i plery :angry: czyżby naprawde @ się zbliżała :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275488 przez agnesssa
Idę jeszcze do swojej bo wiem, że przyjmuje w poniedziałek, a od Ajłonkowy w piątki chyba przyjmuje, nie chcę tyle czekać :huh: Mam nadzieję, że mój strach ma tylko wielkie oczy :ohmy:

Gorla ale to jeszcze nie czas na @ :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275494 przez gorla
agnessa no bo jest coś nie tak, żadnego sluza, tempka skoczyła w 9 dc , nie wiem co to było, coś sie porypało.. Qrwości!!! i przyjdzie jeszcze więcej czekac i szlak mnie trafi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

u mnie nic nie widział w 5 tc, ino macica powiększona
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275496 przez agnesssa
Nie denerwuj się, bo wiesz, że @ lubi nas
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
, a im więcej się zastanawiamy, tym więcej psikusów robi :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275502 przez gorla
agnessa ja to wiem ino wez to moim nerwom wytłumacz one funkcjonują niezależnie ode mnie :silly: :silly: ja od urodzenia nerwus, jak rodzicom dawałam w kość za noworodka :ohmy: :ohmy: :ohmy: podobno miałam kolki bardzo długo i wyłam po kilka godzin i uspakajoło mnie bujanie na rękach w odpowiednim rytmie i muza głośna i tez wyselekcjonowana, bo inaczej jeszce gorzej się darłam... miałam swoje ulubione kawałki hehe :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: co złego to nie ja :blush: :blush: jak co zwalam na zespół nadnerczy , bo powoduje zwiększone wydzielanie hormonów stresu :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275519 przez Majowka
Agnessa, trzymam kciuki! Mam nadzieje, ze juz bedzie widac!
U mnie na tym etapie byl pecherzyk z cialkiem zoltym w srodku, a I tak jak wyszlam to ryczalam, Ze nie serduszko :laugh:

Gorla, moja kolezanka jak zaszla to miala natychmiastowy bol pleckow :laugh: zycze ci tego samego! :lol:

Chlopek, ja tez ide w srode do gina :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #275530 przez gorla
Majówka :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: ty mnie nie strasz :P :P na drugi cykl zaczynam, ale seks był.. ino z zabezpieczeniem.. teraz to niemożliwe..tempka spadła po tym 9 dc i jest 36,4 cały czas.. dzień i noc :silly:

noo własnie niby rano jest nizsza a im bliżej wieczora tym wyższa?? u mnie jak w mordę strzelił rano i wieczorem takk samo
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #275536 przez Majowka
Ja tam na tempkach sie nie znam. U mnie to wogole tempki zadnej nie bylo, caly czas zamarzalam, stopy lodowate....czulam jak by sie obnizyla :laugh:

No ale skoro z zabezpieczeniem, to faktycznie ciezko! :lol:

Nie martw sie, pewnie nic groznego!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl