BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 5 miesiąc temu #42007 przez MagdaM
Dzieki laseczki - jestescie niezastapione!! :kiss: :kiss:
No i chcialam tylko powiedziec, ze to nie internet, tylko na zywota mi tak gadaja a jak sluchac nie chce to gadaja do innych zebym slyszala...
Mam nadzieje, ze bedzie ok :)

Suwaczki dziwne, wg jednych juz 9tc wg innych jeszcze nie :P

Trzymam mocno za staraczki!! Angelika - wlasnie powstaje mi mega syf na brodzie :laugh:
Asik tez trzymam - nie wiedzialam, ze masz taka dorosla corke :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #42008 przez kaśku
w wieku 19 lat to w ogole o dzidzi nie myślałam jeszcze :o
tak teraz o tym myślę to dzisiaj mielibysmy problem, ale mniejszy niż kiedyś. Mysle tu akurat o Niani, której musialabym oddawać spoooooooooooooooroooo swojej pensji bo niestety babć w mieście brak.
Ale mam good news! nasze mieszkanko buduje sie w takim tempie ze zamiast we wrzesniu odbierzemy może w sierpniu :D może wtedy coś się "ruszy"
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #42010 przez MagdaM
Ja podobnie jak Kaśku zaczynalam studia :) Aczkolwiek dzidzia po glowie krazyla, jakis tam dawca byl, ale czulam sie za mloda :)
I ciesze sie, ze czekalam :) Wyszlam za maz majac 24 lata prawie i tak czasem mysle, ze za wczesnie :laugh: :laugh: Ja chyba z tych pozno startujacych jestem :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #42011 przez kaśku
e tam magda nie ma "za wcześnie". soriii ale wykasowało mi post :/ (a wlasciwie moj kot, który skacze za moimi palcami).
ślubowałam jak miałam 22,5 ;) jest pięknie!
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #42013 przez Asik
Jak się wczesnie zaczyna to sie potem szybko ma dorosłe dzieci :D Ja tez planowałam studia-filologia romańska-a zamiast tego studiowałam macierzyństwo :D
Nikt w tak młodym wieku ciązy nie planuje u mnie to była premedytacja mojego byłego męża ;) ale nie załuję niczego :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #42014 przez kaśku
nic nie dzieje się bez przyczyny! naprawdę :)
teoretycznie teraz najbliższe 2 lata to w ogole niekorzystny czas na dzidzię, ale potem znowu będzie COŚ. i tak w kółko.

może to kiepski przykład najwyzej walnijcie mnie w łeb!, ale nigdy nie lubiłam kotów. Maż też nie. Mamy już nawet zamówionego w hodowli psa. I co? adoptowalismy 3tygodniowego kociaka (jakiś psychol utopił resztę rodzeństwa, kilka udało sie odratować), który wywrócil nam sporo rzeczy do góry nogami - musielismy jakos podzielić się opieką nad nim, ustalić grafik itd. i nie wyobrażam sobie bez tej mojej kotki mieszkać :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #42016 przez ViFi
Ja ślubowałam mając 32 lata. moje kolezanki maja juz dzieci w gimnazium a mnie sie do niczego nie spieszyło...W koncu znalazlam swoją połowę i niczego nie żałuję jestesmy rok po ślubie ;) warto bylo tak dlugo czekac ;)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #42017 przez MagdaM
Kasia my tez nie lubimy kotow, tez wzielismy z podobnej sytuacji jak Wy i kot robi out. Jest tak wstretny i agresywny ze najchetniej to bym ja juz wypieprzyla :angry: :angry:

Aaaa co do mlodych mam to widze sila wyzsza :) Myslalam, ze takie planowane :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #42019 przez Asik
Hmm..no ja ujmę to tak..jakby patrzeć na korzystny i niekorzystny czas na dzidzię to byłoby baaardzo mało dzieci a planowanych to chyba wogóle;) bo zawsze znajdzie sie jakieś ale,teraz jest duzo przykładów na to że czas jaki potrzebny jest na zajście w ciążę wydłuża sie niemiłosiernie i baardzo duzo par ma problemy z zajściem w ciążę niestety,więc czasami takie odkładanie mści się nieposiadaniem . Niestety przykład z życia wzięty-moja przyjaciólka - :( masakra,starała się od 3 lat ( miała wtedy 27) -problemy z hormonami itp itd a tu się okazało że to menopauza.w wieku 31 była już po :(

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #42020 przez MagdaM
Asik o mamo :( No ale masz racje z tym czasem... Zawse bedzie cos co nie pozwoli tak do konca na radosc czy na niezaprzeczalna decyzje

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #42043 przez delfinek83
No to nieźle, menopauza w tym wieku?! SZOK :ohmy:

Ja w dniu ślubu miałam 26 lat z hakiem a mój mąż 28, ale to już teraz tak jest że ta granica się przesuwa. Moja "przyszywana ciocia" we wrześniu urodziła ślicznego, zdrowego synka i była to jej pierwsza ciąża a ma 34 lata. Zawsze była typem samotnika aż spotkała przypadkiem kawalera koło 40 i bach, trafili za 1 czy może 2 razem :lol: Mieli udane święta i Sylwestra.
To się nazywa fart :silly:

a my co? męczymy się tu już kawał czasu i efektów jak nie było tak nie ma
ostatnio zastanawiałam się nad tym czy ja w ogóle mogę mieć dzieci, bo przypomniało mi się że kilka lat temu z moim byłym mieliśmy trochę wpadek, (część zaplanowanych przez mojego eks,o których dowiedziałam się od niego już po rozstaniu, bo on już chciał zakładać pełną rodzinę a ja jeszcze wtedy nie), po których latałam do łazienki z testem i czekałam na @ jak na zbawienie, a jak spóźniała się choć jeden dzień to już panika, że zaciążyłam,a tu studia, praca itp. a tu nic, tak jak teraz, hmm

mam nadzieję że to tylko takie głupie myśli mnie nachodzą i będzie wszystko ok,
@ wypada mi na 2 lub 3. XII, oby nie przyszła,bo 4 planuję zrobić test (prezent na imieniny :) ) no i mojemu na Mikołajki :woohoo:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #42058 przez kaśku
ale jakby nudno na świeci było jakby wszystkie w tym samym czasie rodziły ;/ kolejki na porodówkę by były jak do szkolnej pielegniarki na szczepeienie ;)

Nasza kicia nie robi out. i nigdy nie zrobi ;) wzielismy ją jak miala 3 tygodnie, a do 3 mca powinna normalnie być z mamą. Karmilismy ją ze strzykawki, wstawaliśmy do niej w nocy jak płakała z nerwów,chodzilismy za nią po mieszkaniu bo nie umiala chodzic i sie wywracala. weterynarz powiedział ze ona mysli ze my jestesmy jej rodzicami bo za wczesnie zostala oddzielona :o tak wiec akurat w naszym wypadku kotek został socjalizowany z ludźmi od początku
i chcial nie chcial, marudząc ze chce być mamą... w koncu zostalam mamą... kocią :D

za tydzień mam urografię i prosze mi tu trzymać za mnie kciuki! bo od niej zalezy co robimy dalej! B)
Delfinek proszę nie myśleć tylko działać! to najlepsza metoda! :D
jak te nasze dzieciory już w planach są takie uparte i nie chcą sie do brzucha wprowadzić to nie wiem co będzie jak się urodzą :p
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #42070 przez Asik
Kasku to trzymam za dobre wyniki kciukasy :)
Będzie dobrze :D
A propo kolejek na porodówkę :D Na zapisy by była heheeh numerek jak w banku albo na poczcie i kolejeczka obowiązuje w tym przypadku wszystkie :) nie ma że w ciąży to bez kolejki heheh :D
No i jak widzę to przygotowania do "obsługi" bejbisia zaliczyłaś że hoho :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #42073 przez bewipo
kaśku te nasze dzieciaki to rzeczywiście uparciuchy straszne ;)

Jak czytam te wasze problemy ze skórą to się zastanawiam czy ta moja alergia to nie alergia tylko szaleństwa hormonków.... a może wymyślam...
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #42080 przez kaśku
a moze to jakaś alergia pokarmowa ? ja mam takie dziwne plamki po orzechach i mleku ale tylko w określonych miesiacach :o
jak ci przejdzie po wapnie dla alergików to bankowo alergia.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl