BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #41681 przez Asik
No ba :) na milion procent by był w użyciu :D a tak to mogę się pochwalić że jeszcze jeden dzień przeczekałam :D ufff byle do soboty a co do spodni ciążowych to ja pierwsze kupiłam w 6 mcu ciązy..wcześniej nic nie było widać :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41685 przez rita
JA jestem po 1 cyklu z CLO ( od 7- 9 dnia: 1,2,2 tabletki) i jestem w 6 tygodniu ciąży bliźniaczej...więc działa..ina sprawa że na razie w niepokoju czekam na poniedziałek bo w jednym pecherzyku nie widac ( jeszcze?) akcji serca...strasznie się denerwuję
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41688 przez angellika1
rita - tzrymam kciuki żeby było dobrze ba napewno będzie to wczesna ciąża :)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41691 przez bombel779
Asik napisał:

Na śląsku kochane na sląsku :D no sypało masakrycznie a teraz pruszy sobie..ciekawe ile z tego do wieczorka zostanie :D

Potwierdzam ;) i u mnie w tej chwili jest biało :) :D

Nie mogę przeboleć,że w tym roq nie pojeżdżę na nartach :( buuuu


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41693 przez angellika1
No i tak sie dziwiłam tym śniegiem... a u mnie już zaczęło padać i zimno i mokro i brzydko eh niech ta zima nie przychodzi
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41704 przez Mirella
u mnie też popaduje....

bombel, jak ja byłam w ciąży to u nas otworzyli nowe lodowisko, ale mnie skręcało ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41724 przez MagdaM
Bialooooooo :laugh: :laugh:
A co tam u staraczek?? :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41726 przez Asieńka
Witam Piękne Panie!

Na początku muszę Was wszystkie oper**** !!! :)

Przez Was dzisiaj rano wstałam i co zrobiłam??? TEST!!! :)
No i tak jak myślałam wyszła jedna wielka krecha :)
Ale nie o to chodzi bo jakoś dziwnie to spłynęło po mnie...
Teraz pytanie do publiczności!!! :)
Wiem że na początku ciąży jak jest małe stężenie bety HCG w moczu to zwykły test może tego nie wykazać. Dzisiaj jest 7 dzień jak nie mam @. W poniedziałek umówiłam się na badanie krwi bo nie mam już sił na te testy.
Jak myślicie czy szykuje mi się powtórka z rozrywki i tak jak kiedyś nie byłam w ciąży a zrobiłam 2 testy które wyszły POZYTYWNIE tak teraz już jest mała fasola a test wykazuje brak ciąży? W ch*** sobie lecą ??? :)
Bo szczerze mówiąc jestem jakoś dziwnie spokojna!!! :)

Czekam za opd.

Kiiiissssyyyy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41730 przez MagdaM
Asieńka no moze tak byc, ze test nie jest czuly na tyle zeby Ci juz ciaze wykazac. Nie wiadomo ile temu mialas owulke. Beta powinna pokazac jesli faoslinka juz jest, za co trzymam kciuki :)
Ja test robilam w dniu @ albo nawet dzien przed @ i to wieczorem i juz mialam 2 krechy, ale to dlatego, ze owulke mialam zaraz na poczatku cyklu :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41734 przez Asik
Asieńka u mnie dwie krechy dopiero jakoś w 2 miesiącu wyszły , w sumie to zrobiłam wtedy test żeby zobaczyc jak to jest ze mną bo miałam przez 3 mce plamienia, mały poziom hcg w moczu miałam. a co do testu z krwi to jest on najbardziej wiarygodny :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41740 przez Asieńka
MagdaM kiedy miałam owulke to nie wiem bo nawet nie wiem kiedy były dni płodne bo tego nie kontroluje kompletnie!!!
Ale czy jest możliwe to żebym nie miała jakichkolwiek objawów??? Żadnego bólu piersi, podbrzusza, zgagi, senności i co tam jeszcze można wymyślić... To mnie najwięcej zastanawia i w sumie troszkę niepokoi bo jeśli to nie ciąża to co się dzieje tam w środku???
A z drugiej strony od czerwca miesiąc w miesiąc chodzę do gina i @ była regularnie i cytologia z wynikiem 1!!! Brałam duphaston czy jakoś tak i wszystkie wyniki miałam książkowe. To mnie najwięcej zastanawia!!!
Co Wy na to??
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41741 przez MagdaM
To skad my mozemy wiedziec...
Moze za wczesnie zebys cos czula, niktore kobiety nic nie czuja.
Amoze sie rozregulowalas?? nie wiem

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41742 przez sylka
Asieńka wszystko możliwe ja mnie miałam żadnych obiawów typu wymioty, senność. Wszystko zapowiadało nadchodzącą spóźnioną @ piersi bolaly trochę i jajniki. Nie podejrzewałam nawet ciąży bo pomimo że się staraliśmy stwierdziałam że to pewnie @ zresztą byłam zalatana i nie robiłam testu w dniu @ a nie miałam jej już z mies. Miałąm niereguralne wieć było to dla mnie normalne. Póżniej zrobiłam test po 2 tyg. od jej nie pojawienia się i wyszły 2 kreseczki lekarz wskazał 4/5 tydz. Dopiero później pojawiła się senność, roztargnienie, ból piersi i okropna zgaga która do dziś mnie trzyma. Zrób teścik i zobaczysz, ewentualnie dla pewności jak chcesz test z krwii.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41757 przez Asieńka
MagdaM dziękuje za wyczerpującą odpowiedź! :) Napisze doktorat na jej podstawie...

Sylka test robiłam dzisiaj rano (może nie doczytałaś):) i wyszła 1 krecha...
No nic, poradzę sobie sama!

Ale dzięki...
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41759 przez MagdaM
Asieńka a powiedz mi skad w Twojej wypowiedzi tyle jadu i zgryzliwosci...
Pisz sobie. Ale nikt Ci nie powie nic na ten temat bo nie jest lekarzem. A to co piszemy to juz bylo milion razy pisane, proste

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl