BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 5 miesiąc temu #41762 przez Asieńka
Widzę, że ktoś tu ma bardzo kiepskie poczucie humoru!!! ;)

Przypuszczam, że Sylka też nie jest lekarzem ale potrafiła odp w miarę wyczerpujący sposób! Mi nie chodzi o porady lekarza tylko kobitek, które wiedzą na czym to wszystko polega bo juz na przykład mają pierwszą ciążę za sobą a wiadomo, że każda z nas ma inne doświadczenia...
Chciałam porady a nie uwagi jaką strzeliłaś, że: "skąd ty masz to wiedzieć"!!! To skoro nic nie wiesz to poco odpisujesz!!!

A co do jadu to prawdziwe żmije tak mają :)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41764 przez Asik
Ja nie miałam żadnych objawów ciąży.dopiero koło 6-7 mca zgaga mnie dopadła,ale początek to nic kompletnie,żadnych bóli cycochów,zadnego uczucia rozpychania,rozciągania,zero totalne,nawet mnie nie mdliło. Ale też niczego nie doszukiwałam się tak jak teraz to czasami robię po bogatym cyklu :D no bo to niespodzianka była :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41766 przez MagdaM
Jezu dziewczyno wczesniej jeszcze napisalam caly poscior na temat objawow, tego, ze jedne kobiety tak maja inne nie, tego, ze wszystko zalezy od owulacji. To sie wydarlas na mnie, ze Ty nie wiesz kiedy mialas owu. Ok malo ktora wie, ale podejrzewac mozna prawda?? Wiec na kolejne juz typowo lekarskie pytanie odpowiedzialam co uwazalam za stosowne i co nieraz w tym temacie kiedys odpowiadano mnie. Tez tak pytalam i tez zawsze mi mowiono, ze to wie lekarz one nie pomoga. Jednak nie "zartowalam" w ten sposob i nie bylam zla. Staralam sie zrozumiec kazda odpowiedz.

A gdyby to byl zart to Twoja ostatnia odpowiedz rowniez bylaby w innym tonie.
Przykro mi, ze jestes zla, ze nie moglam Ci pomoc i wogole.
Nic tu po mnie w takim razie

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41769 przez Asieńka
Jeżeli dla ciebie wykrzykniki oznaczają, że ktoś na Ciebie krzyczy to .... :lol:
Z czego wnioskujesz jaki był TON moich postów skoro to jest napisane a nie wypowiedziane!!!


Strzelić FOCHA = BEZCENNE!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41770 przez raczek10
HEJ dziewczyny wyluzujcie :) koniec listopada to chyba żmije już spią :laugh:
Atak na poważnie to Asieńka zrób sobie teścik tak za tydzień i zobaczysz bo może to za wcześnie . A jak nici bedą to do lekarza może ci sie coś poprzestawialo .

pozdrawiam i powodzenia .

ps . mnie cycki wrazliwe sie zrobiły 3tyg . od zapłodnienia czyli to był 5 t.c . :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41772 przez MagdaM
Asiu droga, z racji roznych prac w swiecie internetu siedze juz jakis czas, wiec wiem, ze kodeks internetowy mowi ze drukowane litery i wykrzykniki oznaczaja krzyk. na kazdym forum jest to respektowane i przestrzegane :) rozumiem, ze nie wiedzialas :)
temat uwazam za zamkniety gdyz powszechnie wiadomo, ze kobiety przed @ jak i te w ciazy miewaja humory :)
A ja bynajmniej sie nie Fosze, juz wczoraj widzialam, ze cos jest nie tak i pisalam ostroznie ;) :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41773 przez Mirella
No Asieńka, przede wszystkim to ja mówiłam że Cię na test namawiała nie będę mimo mojej ciekawości, więc z dale ode mnie z tym opertenteges :P Ale humorek to masz ciążowy tak szczerze mówiąc i czytając.... Co do reszty objawów.... no co ciąża to objawy albo brak, tu reguł tak naprawdę nie ma. A co ja sobie myślę to Ci nie powiem, zrób tą cholerną betę to przynajmniej wszystko będzie jasne :D

I nie fochać mi się tu jedna przez drugą bo jak ja Wam strzelę focha to się nie pozbieracie a u mnie właśnie @ gości :P to i foch będzie jednyny w swoim rodzaju :P
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41775 przez MagdaM
Mirella I love you :laugh: :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41776 przez Asieńka
Raczek10 co do żmij to moje nazwisko mnie do czegoś zobowiązuje i nie mogę przespać całej zimy :)

MagdaM kodeks internetowy jakoś mało mnie interesuje... Wole kodeks prawa karnego... I jakoś jak piszę pozwy do sądów bądź do klientów mailowo to dla nich duże litery i wykrzykniki nie oznaczają krzyku bo to by było wręcz śmieszne. No ale ok może się nie znam na studiach prawniczych nie uczą takich rzeczy.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41777 przez Asieńka
Mirella robiłam test dzisiaj rano :) i również to napisałam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41778 przez Mirella
Też Cię kocham, wszystkie Was kocham :D :lol: :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41780 przez Mirella
Asieńka wiem że zrobiłaś test, ja Ci mówię żebyś zrobiła betę czyli zbadała krew. No gdzieś wczoraj czy przedwczoraj pisałam że nie będę Cię na test namawiała... Wiesz że ja tu długo siedzę to pamiętam Twoje przejścia z testami, ale badanie krwi da jednoznaczny wynik.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41785 przez Asieńka
Na badanie umówiłam się na poniedziałek wyniki ma po godzinie do odbioru więc będę wiedzieć na czym stoję.
Co do mojego humoru to zmiennym on jest:) Jak każda kobieta i u każdej kobiety.

MagdoM uśmiechnij się :) nie obrażaj się na mnię bo z rozpaczy przed kompem padnę :)

Żmija :)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41789 przez Asieńka
No proszę!!!

Jedna ostrzejsza wymiana zdań po między dwoma babami i jak oglądalność się podniosła :)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41792 przez Kasiekk
oj rzeczywiście humory ciążowe lub PMS :D


MagdaM rzeczywiście w świecie wirtualnym są pewne zasady. Takie np jak wymieniłaś, własnie dlatego, że zostało napisane, a nie wypowiedziane... Dlatego skąd wiadomo że :) to usmiech - bo tak zostało przyjęte.

Nie denerwujcie sie dziewczyny bo stres jest bardzo nie wskazany czy to ciąża czy PMS ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl