BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 2 miesiąc temu #332530 przez JustynaZuzanna
to ja bardzo poprosze o tego kopniaka, żebym przestała się martwić, ogarneła się i wzieła za mycie okien

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332538 przez Majowka
Witaj Justyna!

Dorcia, Lenka cudowna! :kiss:

Bidolku, ale masz przystojnego synka :) Naprawde slodki :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332562 przez agnesssa
Bidolku dzisiaj zostałam w domu i od rana leżę, i brzuszek boli zdecydowanie mniej, więc odpocznę trochę i na pewno będzie dobrze :woohoo: Ale Ty tak nie szalej, fajnie, że nie musisz leżeć, ale od razu do roboty tak z grubej rury to chyba też nie wskazane :silly: :kiss: :kiss: No a Seba to prawdziwy przystojniacha :woohoo: :kiss:

JustynaZuzanna zaciskam kciuki, z tego co słyszałam, na tym forum nie raz się cuda zdarzały :woohoo: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332582 przez Mirella
Justynka, jak za okna masz się brać to Ci chętnie dupsko skopię to i moje ogarniesz bo Gosiak jakoś rady nie dała. A na forum u nas nakręcanie się na ciążę jest zabronione, trzeba grzecznie siedziec i czekać aż @ łaskawie nie przylezie. I nie wolno robić testów przed terminem :blink: Okropne jesteśmy (ja najbardziej) ale będzie Ci z nami dobrze, zobaczysz :lol:

Bidolku, Duśka na pytanie czy Seba jej się podoba odpowiedziała "nie, za mało obrazków" :lol: :lol: :lol: ale spoko, ona zawsze tak odpowiada na pytanie czy coś jej się podoba. Tyle że tu kilka razy powtórzyła, to chyba te foty musisz częściej dawać. Ja się cieszę, że Seba już Duśce zakontraktowany, nie będzie problemu za parę lat jak się dziewczyny zaczną w kolejce ustawiać, a na bank zaczną :)

Dorci się na pewno pomyliło, Vifi spoko, nic nie przegapiłaś :lol: ale te inne sprawy to jakoś smutno zabrzmiały... wszystko dobrze?

Inso a co Ty tak cichaczem się prześlizgujesz? Piszaj co tam u Ciebie!


Czy ja już adoptowałam Lenę?

Madziaska, a może wrócisz do nas w tym roku po drugą fasolkę?


A co do szkraba co znaki zna, trochę o tym pisałyśmy na mamusiach 2009, dzieciaki mają w tym wieku fenomenalną pamięć, zapamiętują wszystko jak leci i w sumie obojętne im co pamietają, to dorosłym opadają szczęki, a dzieci nawet nie wiedzą dlaczego. Duśka tak śmiga po połowie globusa i nie wie dlaczego wszystkich to dziwi :lol: Jej wszystko jedno, obrazki ma pamiętać, piosenki, czy gdzie jest Tasmania ;)

Natomiast tańczący berbeć mnie powalił na łopatki :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332594 przez JustynaZuzanna
Mirella właśnie staram się nie nakręcać, nie myśleć i wogóle, bo nadal pamiętam ten ból jak lekarz mi powiedział po in vitro że nie ma szans żebym miała swoje dzidzi. A tu teraz taka niespodzianka, horomny super, pęchcerzyki Graffa były. Pojawiła mi się nadzieja, ale od wczoraj znowu mam doła że nic z tego nie wyjdzie bo cholerna choroba... Najbardziej to boli mnie jak patrze na mojego męża, jak widze jak on tak bardzo chce miec dziecko, jak jego koledze się 3 tygodnie temu urodził (wpadka) jaką miał handrę że my tyle lat leczenia operacji, leków, in vitro i nic....
wczoraj z tego rozpędu 6 okien umyłam, dzisiaj już 2 :)

Mam do Was pytanko, bo napewno Wy mi pomożecie. Normalnie dziennie ćwiczyłam tzn godzinkę biegania, i około 2 godzin ćwiczeń w tym brzuszki, pomki rozciąganie i inne dziwne cuda... czy powinnam dalej prowadzić taki tryb, skoro jest cień szansy??

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #332600 przez Dorciaition
ViFi napisał:

Dorciaition napisał:

Vifi
www.zapytajpolozna.pl/100-przyszle-mamy-...a-listopad-2012.html


www.zapytajpolozna.pl/94-mamusie-listopa...aszam/Page-1126.html


nie kum... przepraszm ostatnio mam inne sprawy na głowie....


Oj sorrki to miało być do Kivi :blink: Pokiełbasiło mi się

Mirella chyba adoptowałaś :) Ale masz już gromadkę :blink:

Bidolku synuś cudny!


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #332623 przez bidol
Justyna- wiesz - ciężko powiedzieć - niby ciąża to nie choroba, ale taka o prawidłowym przebiegu - a takich chyba teraz mało.
I jak tu się nie nakręcać - co :S

Dorciu - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mirella - no liczę że Duśka zmieni zdanie - no ma jeszcze w sumie pare lat do namysłu :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332656 przez Mirella
Justyna, ja z tych ostrożnych, także bym wyhamowała tę gimnastykę ;) Pamiętam na samym początku ciąży to szybszy marsz powodował bóle jak na @ czyli w praktyce skurcze macicy ;) A tak właściwie to kiedy masz mieć @?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332669 przez JustynaZuzanna
zazwyczaj mam 28 dni, ostatnio 21 dni różnie to bywa, 15stego już były duże pęcerzyki Graffa, @ niby biorąc pod uwagę cykl 28 dni powinna być 7 kwietnia. Ze znajomości swojego org patrząc na śluz to w weekend miałam owu. A w poniedziałek wieczorem gdzieś mnie zaczał dziwnie brzuch boleć, tak jak na @ ;/

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #332716 przez madziaska
Mirellka ja za kolejna fasolkę bardzo dziękuję :) do tel pory po porodzie boli mnie kość ogonowa ;)

Justynka witaj ! Przeszłaś swoje kobitko, trzymam za Ciebie kciuki :)

BIDOLKU skoro Dusia nie chce, to może moja Hania by się nadała? No chyba, ze on juz w 100% zdecydowany ;) Śliczny chłopczyk!
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332721 przez madziaska
Mirellka ja za kolejna fasolkę bardzo dziękuję :) do tel pory po porodzie boli mnie kość ogonowa ;)

Justynka witaj ! Przeszłaś swoje kobitko, trzymam za Ciebie kciuki :)

BIDOLKU skoro Dusia nie chce, to może moja Hania co się nadała? No chyba, ze no juz w 100% zdecydowany ;) Śliczny chłopczyk!
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332765 przez bidol
Madziska - Jak Duśka dalej będzie wybrzydzała.... :silly:
Hania śliczna dziewczyna i różnica wieku odpowiednia :S
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332767 przez Mirella
Madziaska, ale Duśka nie powiedziała że brzydki tylko że za mało obrazków :) znaczy chce więcej fot :blink: dobrze wie że ja wstawiam i Seba ogląda, no to ona tez chce :lol:

a widziałas jak jakiś czas temu ( no może już sporawy) wstawiłam zdjęcie Duśki jak była w wieku Haneczki? Jestem ciekawa czy też zobaczysz podobieństwo, czy ja sobie uroiłam ;)


Justynka, hmm wypadałoby przed świętami zatestować, no ładny prezent od zajączka by był, oczywiście zaciskam mocno :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332799 przez madziaska
Mirella dobra dobra, zle zrozumialam widocznie ;) Widzialam fotki Dusi, faktycznie jest podobienstwo :silly:

Bidolku :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332873 przez Marta M
Witajcie, widzę mamy nowe staraczki, Szymek rośnie jak na drożdżach, nasze brzuchalki też się pięknie powiększają, Duśka oszałamiająco śpiewa a po suwaczkach widzę, że dzieciaczki mają coraz więcej dni, zębów, itd ;)

Niestety nie ogarniam dwóch wątków a szkoda bo staraczki to był mój dom i myślę, że nadal jest a przynajmniej znów się stanie jak zaczniemy się starać o drugie :D Zaglądam od czasu do czasu ale nie czytam już tak dokładnie jak kiedyś, wybaczcie...

To ja tylko tyle chciałam, przesłać Wam gorące całuski :):)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl