BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 2 miesiąc temu #331557 przez sylwka727
Aguska ja jestem tego zdania że nie ma co odpuszczać prawka jak się już zaczęło to trzeba do skutku ja bym teraz za nic w świecie mojego prawka nie oddała :silly: tym bardziej że mój mężuś dopiero robi i muszę wojnę z nim toczyć o to żeby się uczył, ale to nic nie daje chyba muszę wytoczyc na niego taki sprzęt jak Mirella :laugh:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #331571 przez Lacrijka
Aguśka, jezeli tak wczesnie startujesz z CLO to monit troche pozno masz.. Ja brałam od 3dc do 7dc i w 15 dc pęchol juz byl przerośnięty (25x27mm) Wiec jak bierzesz CLO od dzis, to wbij sie na monit ok 11dc, bo po CLO pęcholki lubią nie bumac i robia sie torbiele.. A tak w ogóle to zaciskam kciukasy

Aaaa i jak bierzesz CLO to wprowadz sobie kuracje winno-orzeszkową bo CLO hamuje rozrost endometrium. Co wieczor lampka winka czerwonego i garstka orzechów włoskich. ja jak byłam teraz na monicie to gin nie mógł sie na moje endo napatrzec, aż żal ze owulki ni ma :laugh:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331572 przez chłopek
aguska rób to prawko do skutku ja zaczełam robić do egzaminów nie podeszlam i tak mi sie to ciągnie a bo nie ma czasu bo w ciazy bylam, urodzilam nie ma jak bo dziecko, teraz znowu w ciazy jestem nie ma jak, ale jak urodze to juz musze isc bo bez auta z dwójka dzieci ani rusz jeszcze tym bardziej ze auto stoi pod domem bo mąż służbowym jeździ mama powiedziała że sie dziecmi zajmie ale żebym zrobiła prawko
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331603 przez Dorciaition
Hej Dziewczyny.

Czytam na bieząco i czekam na Wasze 2 krechy.

Zafasolkowanym gratuluję z całego serducha.

Asik Szymuś niesamowity. Ale wstaje pięknie :)

Aguśka powodzenia na prawku.

Pozdrawiam Was mocno :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331644 przez Lacrijka
Dorotkaaaaaa ??? eeeee, nie zapomniałas o czyms ????
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331748 przez Mirella
Bidolku, cos mi wczoraj uciekło, jakie liście i jakiej Kindze? Jak ogród ogrodzony to moge machnąć, fitness się przyda :blink:

Nikusia, ja i wykres??????? No weeeź.............



Kivi, ja Cię ostrzegałam, że tu ruch jak w ulu, trzeba było wierzyć :P


A wiecie, że dziś dzień bez mięśa??? Co na obiady robicie?
Do kompletu Duśka ma imieniny, ale jej wybrałam, nie?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331786 przez monik_ka
my z mężem też się staramy o dziecko...i póki co nic :dry:
wczoraj powinnam dostać @ i jeszcze jej nie mam. dziś zrobiłam test ciążowy i jedna krecha, a brzuch mnie boli jak na @ :(
co sądzicie?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331812 przez Mirella
Hmmm, co my sądzimy? że za dzień dwa się wszystko wyjaśni :lol:

A tak bardziej serio, żebyś się źle nie poczuła u nas na starcie, początek ciąży często przypomina zbliżającą się @, niestety nie da się wyprorokować na podstawie objawów. Ja niedawno zjadłam kremówkę i natychmiast po niej śledzia, a @ i tak przylazłaaaaaa :(


Tak poza wszystkim to witaj i rozgość się, coby nie za bardzo, to przejściowy wątek, na stałe to sio na mamusie :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331814 przez monik_ka
Mirella napisał:

Tak poza wszystkim to witaj i rozgość się, coby nie za bardzo, to przejściowy wątek, na stałe to sio na mamusie :lol:

:laugh: no zobaczymy, jeśli tylko zajdę to na pewno i tam się pojawię ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331815 przez ajłona
hej Parówki Kochane!!!
Emcia melduję się ;) ociężała jestem ostatnio fizycznie i umysłowo, a do tego choróbsko mnie schwyciło i ścieka mi z ryja ;) buhahahaha wczoraj zaliczyłam wizytę u gina i Maluch pcha się na świat Parówkarz jeden!!! cały czas nacisk na szyjkę wielgaśną łepetynką ;) jest 2 tygodnie do przodu, więc bez zmian wielki dziad. Biorę luteinkę coby wytrwać do 38 tygodnia- jeszcze 4 zatem - trzymcie kciukory!!!;)
Pozdrawiam Was serdecznie! Witam nowe Staraczki i gratuluję tym z fasolindami ;) co niektóre to expresowe lasencje, że szok ;)
Asik Szymek jest CUDOWNY!!!!
acha nie wiem kto kiedyś coś rzekł na ten temat, chyba Ann ;) chciałam powiedzieć, że wciąż wiążę swe glaniory, ale sapie przy tym nieziemsko...i co i co 8 miech a ja daję radę hahahaah
Emcia a Ty jakieś badanka już będziesz robić??
Gorluś cudna fasolinda i trzymam mocno kciuki - nie martwkaj tylko, proszę
Majówcia, Chłopek, Bidolku, Agneska pogłaskajcie śliczne brzusie ;)
Lacra, Gosiak - teraz powinno pójść jak po maśle
A @nula i Mirelcia czekam na wpadki Wasze no!!!
Sylwka dzielna babeczko aniołkowe mamusie fasolkują migusiem, trzym się dzielnie!
Wifi, Nikusia, Magduska, Aguska zaciskam za Was mocno!
Komu tam jeszcze co chciałam...hmmmm
jak się przypomni dopiszę. Buzi
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331830 przez sylwka727
dzięki :) ajłona



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331836 przez emka
Ajłonka No nareszcie, już za Tobą zagladałam na Majówki :) Jejku jak to szybko leci, już niedługo... :laugh: A szyjke trzymaj na uwięzi... niech za szybko Franusia nie wypuszcza :) Ale jak by co to moja jest z 37 tygodnia i 2650 ważyła i szybko dogoniła rówieśników ;) Będzie git!!! Pogłaskaj Franusia :) A mi właśnie @ się skończyła, musze sie do gina umówić... i badanka mnie czekają... ;)

monik Witamy :) Cierpliwości... wszystko samo się wyjaśni, tak jak Mirelka pisze, objawy ciązy podobne z małpkowymi niestety i zmyłka gotowa!

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331847 przez Mirella
dziewczyny weźcie ją uświadomcie że bredzi, bo nowa to nie moge tak od razu palnąć, a się należy już na starcie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331865 przez monik_ka
Mirella napisał:

dziewczyny weźcie ją uświadomcie że bredzi, bo nowa to nie moge tak od razu palnąć, a się należy już na starcie ;)

zawsze możesz ;) krytyka jest nawet wskazana ;) a ja po prostu się nie chcę nakręcać bo coś czuję że to jeszcze nie to :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331909 przez Mirella
Monika, nakręcanie jest zabronione tutaj, a palnięcie Ci się należy za "jeśli tylko zajdę", ale że to pierwszy raz to Ci daruję


Ajłonka, Ty już rodzić idziesz??????????/ osz kurzy flak jak to zleciało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl