BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 2 miesiąc temu #332133 przez chłopek
Dorcia ale Lenka śliczna :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332151 przez gosiak
śliczna Lenka, i jakiego kwiatka ma pięknego :laugh: cuda dla dzieci teraz są, kciała bym takie pierdułeczki w końcu kupować :dry: dziś przeszłam sie po sklepach i wlazłam na dział dzieciowy, no w sumie przypadkowo :blush: sobie przeszłam :blush: i takie czapunie były boże takie pyci, pyci jak na kolano :lol: :lol: hahhaah nawet nie wiedziałam że takie malutkie moga być główki :S :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332178 przez Dorciaition
Gosiu Kochana przyjdzie taki czas, że na pewno będziesz kupować takie ciuszki. Bardzo, bardzo mocno Tobie kibicuję. Pamiętaj- wiara czyni cuda :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #332186 przez gosiak
Dorciaition napisał:

Gosiu Kochana przyjdzie taki czas, że na pewno będziesz kupować takie ciuszki. Bardzo, bardzo mocno Tobie kibicuję. Pamiętaj- wiara czyni cuda :kiss:



:kiss: :kiss: :kiss:


edycja: przyszła :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332291 przez kivi
Mirella Cudeńko ta Twoja Duśka....śpiewa ślicznie!!!!!!!!!!!!

Aguska23 ja też chcę ponowić moje starania o prawo jazdy, ostatnie moje podejście było w 2006 roku, ale tym razem poważnie rozmyślam nad tym :
www.hauger.com.pl/index.html

Dziś do nich pisałam, doszkolenie tygodniowe i egzamin w ostatnim dniu ( ewentualnie poprwka na 2 dzień) 1500 zł....
Bardzo poważnie rozpatruje ten temat, jeszcze tylko poważna rozmowa z mężem i z szefową czy dałaby mi tydzień urlopu dodatkowo, chciałabym to zrobić bezpośrednio przed moim urlopem w maju :)

Namiary na stronkę dostałam od znajomej...ponoć nie ma szans by wrócić bez PJ....
Oni jednak oceniają swoją zdawalność na 80-90%
warto spróbować chcoćby dlatego, że nie ma wyżyłowanych długich terminów oczekiwania no i szkolenie konkretne codziennie....

Ściskam i ide spaććććććććććć

Buziaki

PS. nie moge nadal odszukac i wejść na listopadowe mamusie...POMOCY
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332304 przez Mirella
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332322 przez madziaska
Dziewuszki z okazji pierwszego dnia WIOSNY zycze WAM mnostwo fasolek, moze byc jedna dla kazdej ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332416 przez agnesssa
Dorcia Lenka jest cudowna :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiak przytulam mocno :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #332432 przez bidol
Dorcia - Lenka ślicznutka - mam nadzieję że Moja Kamilka też taka śliczna będzie :kiss: :kiss: :kiss:

Agnesssa - nawet nie wiesz jak się cieszę że nie muszę leżeć :woohoo: dzisiaj już zrobiłam w domu tyle rzeczy, że wcześniej przez tydzień tyle nie zrbiłam :ohmy:
A Ty jak się czujesz? brzuszek już nie boli??

Gosiaczaku - utulam :kiss: :kiss: :kiss: nie łam się kochana :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mirella - specjalnie dla Ciebie Sebula moja kochana - jego 4 urodziny :woohoo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332449 przez Insomnia
Witam :lol:
Bidol Seba to już dorosły mężczyzna :lol: :lol: Będzie łamał kobiece serca :silly:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #332498 przez JustynaZuzanna
Witajcie,
To ja się może dołącze do Was, podtrzymacie mnie na duchu, dacie kopa w 4 litery i wogóle :)
Tak na szybko o mnie, od ponad 5 lat staramy się z mężem o maleństwa, niestety dane mi było zachorować na paskuctwo które nie pozwala mi zajść w ciąże. Przeszlam kilka poronień wczesnych max do 9 tygodnia. Dwa podejścia do in vitro ale niestety lekarze mnie skreślili że nie ma szans żebym ze swoich komórek miała maleństwo, podczas stymulacji robiły się 2-3 pęchcerzyki ale puste.
Darowałam sobie leczenie, bo ciągłe operacje i ciągłe branie leków mnie wykańczało jeszcze bardziej zdrowotnie i psychicznie.
Ostatnio zaczełam się gorzej czuć, metaliczny posmak w ustach, leciteńka zgaga, biegunki lub zaparcia - stwierdziłam, że choroba dała znać o sobie znowu, może czas zacząć wrócić pod opiekę lekarza...
Odwiedziłam gin porobiłam wszystkie badania z krwi - cud nad wisła - wszystkie książkowe jak u zdrowej kobiety pierwszy raz w życiu!! USG (w czwartek 15.03) 4 piękne pęchcerzyki Graffa na prawym jajniku - kolejny cud :) Gin kazał robić bo zaraz pękną, więc robiliśmy. Od poniedziałku(19.03) dziwnie boli mnie prawy jajnik i podbrzusze... Starania były sobotę, niedziele, wtorek. Chociaż gin stweirdził że chwila moment i pękną.
I teraz siedze i myśle i obudziła się we mnie nadzieja, że może zdarzył się CUD chociaż boje się, że znowu (tak jak przy in vitro) obudzę się z płaczem przez @

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #332512 przez bidol
Inso - no mam nadzieję że pożądny z niego facet wyrośnie - z resztą jak na razie serce ma zajęte przez Duśkę :laugh: :laugh:

JustynaZuzanna - ja na skopanie dupska - to dobrze trafiłaś - mamy tu kilka takich co się wiecznie przywracają do pionu w ten sposób :silly: Mam tu na myśli Lacre i Mirellę - choć @nulka i Gosiak w niczym im nie ustępują :woohoo:
Jest Tu również ViFi - nasza skarbnica wiedzy i reszta cudownych staraczek- wspieraczek :woohoo:
Zaciskam kciuki z całych sił za Ciebie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: żeby cud się spełnił- bo po to są przecież cuda :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

dziewczyny na lipcówkach dziewczyna dodała fajne filmiki - paczajcie co to dziecko potrafi :ohmy:
demotywatory.pl/3738543/Zawstydzil-niejednego-kierowce
i ten maluch też daje do pieca :woohoo:
demotywatory.pl/3740187/Czego-Jas-sie-nauczy
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332520 przez ViFi
Dorciaition napisał:

Vifi
www.zapytajpolozna.pl/100-przyszle-mamy-...a-listopad-2012.html


www.zapytajpolozna.pl/94-mamusie-listopa...aszam/Page-1126.html


nie kum... przepraszm ostatnio mam inne sprawy na głowie....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #332523 przez bidol
ViFi - Dorcia się chyba pomyliła chodziło jej o KiVi
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl