BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 2 miesiąc temu #331401 przez Lacrijka
gosiak napisał:

monika a jak to do połowy sie zabezieczacie bo nie wiem czy przeoczyłam? to chodzi o przerywany?


Wiedziałam ze zapytasz :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Cho na Mlotty, Marta juz wie
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331403 przez gosiak
właśnie pacze :lol: :lol: :lol: Lacra no pytam bo kcem wiedzieć :P :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331407 przez Lacrijka
gosiak napisał:

właśnie pacze :lol: :lol: :lol: Lacra no pytam bo kcem wiedzieć :P :lol:


Nooo ja teeeez :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331408 przez monika63633
tak chodzi o przerywany stosunek :P
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331410 przez gosiak
Lacra Pacz na Marysie :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331411 przez Lacrijka
gosiak napisał:

Lacra Pacz na Marysie :lol: :lol:


Fajny ten kolor ma, ladnie jej tak..Mlodziej troche wyglada..
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331413 przez gosiak
hahahah ładnie ? hahah ja lubie jak jeszcze oczyska mruży :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331418 przez Mirella
Sie naszukałam ale znalazłam, Gosiak specjalnie dla Ciebie palnięcie z dedykacją co by Ci szare komórki na właściwe miejsce wróciły
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331420 przez gosiak
orzesz kurna laska, toż to mi jojka pourywa o głowie nie wspomne :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331426 przez bidol
Ło matko - ale się w tych Waszych młotach narobiło :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Mirella - mogła byś pomóc biednej kindze grabić liście :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331427 przez Mirella
Gosiak, no nie bedem na Ciebie byle czego wytaczać, jak palnąć to palnąć, a Tobie się należy że szok
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331439 przez Lacrijka
Mirella napisał:

Sie naszukałam ale znalazłam, Gosiak specjalnie dla Ciebie palnięcie z dedykacją co by Ci szare komórki na właściwe miejsce wróciły


Ojaaaaaaaaaaaa !! O żesz kurna !! :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: Bezie bolić, ooooooj bezie !
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331496 przez kivi
Ehhh laseczki ale produkujecie wpisów, że ho ho...Nie wszystko przeczytałam, ale dziękuję raz jeszcze za wszystkie gratulacje i za wszystkie miłe słówka na temat Mateuszka :-)

Czuję się świetnie, troszkę mnie pobolewa podbrzusze ale raczej to normalne z tego co pamietam...w końcu rosnę :-) Do lekarza pójdę chyba na dzień przed Świętami,będzie już dość sporo widać na USg :-)

Ściskam Was!!!!

Buzi i tuli
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #331517 przez nikusia1988
Witam :)

Ja jakoś 4 lata na przerywanym stosunku jechałam :lol: i jakoś wpadnięcie mi nie było dane... a tak chciałam... :angry: Chyba któreś z nas bezpłodne jest... :dry:

Kto rozszyfruje mój wykres ten dostanie cukierka!!! :lol: :laugh: :blush: A nawet bumbunierkę :woohoo: ViFi może ty??? Lub Lacrijka??? Mirella??? Albo ktos inny... Czyżbym miała owulkę dopiero ok 29dc??? No ale to też nie dokońca tak kolorowo by wyglądało bo zaraz spadek mialam i temp na niskim poziomie sie utrzymywała... Nic z tego nie rozumiem


www.skarbmamy.pl/wykres_kolezanki.php?user=nikusia1988&cid=5572
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #331534 przez Aguska23
Cześć dziewczyny

A u mnie dziś @ się zaczęła. 32 dc więc się cieszę, bo jak na mnie był krótki. Więc od dziś zaczynam łykać clo, ale wezmę dopiero wieczorem bo dziś intensywny dzień mi się zapowiada, a nie wiem jak na nie zareaguję. I tak przez 5 dni.. A potem między 14 a 18 dc na usg (czyli około 2 kwietnia). A w międzyczasie przytulanki i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jestem pełna nadziei, że dzięki clo owulacja się pojawi i że się uda jak nie w tym to w kolejnym cyklu.

A z innej beczki...
- wracam do robienia prawka - właśnie jadę zapisać się na egzamin (ponoć teraz 20 dni się czeka najkrócej), a potem muszę umówić się na wyjeżdżenie 5 h (poszło na to wszystko prawie 370 zł,jak tym razem się nie uda to chyba odpuszczę, bo to drogi biznes jest ;p )
-wieczorem przyjedzie fachowiec i będzie patrzył co się da zrobić z naszym prysznicem, bo coś tam sąsiadom przecieka, a że już stary w sumie jest, bo po poprzednich właścicielach, więc zmieniamy, no i będę kilka albo kilkanaście dni z unieruchomionym prysznicem ;p mężuś już przeżywa jak to on będzie się mył ;p


Pozdrawiam Was. Trzymam kciuki za staraczki i całuję wszystkie nasze przyszłe mamusie :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl