BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 2 miesiąc temu #334153 przez sylwka727
Lacra śliczna :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #334214 przez sylwka727
Nie chcę zapeszać ale coś się dzisiaj dziwnie czuję... Jak się obudziłam to mnie trochę mdliło tak jakby leciutką zgagę miałam i bóle podbrzusza, a na @ za wcześnie... W pierwszej ciąży praktycznie od pierwszego dnia się właśnie tak czułam. Tu jest mój wykres 28dni.pl/cycles/183616 , niby czytam dużo jak interpretować go ale możliwe że jakaś tępa jestem bo ciężko mi to idzie, mogłybyście popatrzeć jak coś rozumiecie z tego? :)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #334224 przez gorla
Witam, aleście nabazgrały, nie mam neta czytam u mamy, ale zaraz spadam do przychodni na kontrolne usg, przeczytałam kilka stron wstecz bez ostatnich stron i nic nie wiem :blush: :blush: :blush: :blush:

co zdążyłam wylukać, żeSasetka sie martwi, ze przy wysokiej prolaktynie nie będzie mogłą mieć dzieci!!!!! pewnie, ze mozesz!!!!!!!!!! ja mam PCO, hiperprolaktynemie, zespół nadnerczy i zaszłam w ciąże po pół roku z bromkiem i dexamatazanem i donosiłam bez problemów. Fakt przy kolejnych próbach nie było ciekawie, ale teraz ogólnie jestem 4 raz zw ciąży :dry: i mam nadzieje, ze tym razem sie uda

Spadywuję do ginki, trzymajcie kciuki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #334233 przez chłopek
gorla trzymam kciuki jak wrócisz daj znac
a ja wczoraj pochodziłam i teraz mnie bolą pachwiny
kupiłam płaszcz:)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #334244 przez emka
Gorla Jak to 4 ciąża??? :dry: Będzie dobrze, zamelduj co tam u ginki :) Jak fasolinka urosła :) :kiss:

Justynka Ale dzielna jesteś!!! Ściskam z całych sił :) Życzę szybciutko fasolinki...
U siostrzyczki mojej bratowej własnie postawili straszną diagnoze :( Ma złośliwego raka zołądka, nazywa się to gist z przerzutem do watroby... :( :( :( Tak strasznie mi zal tej małej, ma 10 lat!!!! Z moja Wikulką zawsze najlepsze psyjaciółki, choć mieszkają daleko to na ferie i wakacje sie spotykają... Była u nas na ferie, nocowała u mnie , jadła, miała apetyt, ładnie wyglądała... A tu naraz coś takiego!!!! Wszyscy jesteśmy w szoku... i ta bezradność... nic nie mozna zrobić... tylko czekać na decyzje lekarzy... A najgorsze jest to że to jedyny taki przypadek dziecka w naszym kraju... wysyłali wycinki zagranicę żeby sie upewwnić, niestety wczoraj potwierdzili diagnozę... NIe mogę przestać o tym myśleć, cały czas mam ją przed oczami, to sliczną , madra dziewczynka i taka zdrowa na oko!!!! :( :( :( Mam tylko nadzieję ze medycyna zrobiła postępy i pomoże ją wyleczyć... Sorki że tak pisze, masz tyle swoich problemów, ale pisałaś ze sie tym interesujesz... :dry: To prawda że jak sie słyszy jakie problemy mają inni to nasze wydają się maciupeńkie... Czytałam "potegę podświadomości" co prawda dawno, ale właśnie tam wyczytałam jak wielką wagę ma pozytywne myslenie!!! I jak uskrzydla i jak pomaga walczyć z najgorszym...

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #334273 przez JustynaZuzanna
Sylwiato ty jesteś na bierząco, to może Ty mi odpowiesz co z tym podbolewaniem brzucha od kilku dni... czy to by mogła być fasolka po takich dobrych wynikach i staraniach??

Emka Ja jak w 2007 dowiedziałam się najpierw że mam Ednometrioze IVst a później że mam raka endometrium to też (nie)stety byłam najmłodsza w polsce. Miałam 20 lat, a z bólami borykałam się od jakiegoś 14r.ż. i nikt nie diagnozował tego. Niestety u mnie nie ma postępów w medycynie co do leczenia itp itd. Chociaż obecny lekarza się śmieje ze mnie że jestem lepsza od nich bo sama się lecze :D
Mnie jakbyście zobaczyły też nigdy byście nie powiedziały że po 2 chemiach.
Bidulka mała, rak żołądka jest naprawdę ciężkim przypadkiem, chyba najgorszym z raków. zaraz po nim rak jelita. Niechce tu nikogo straszyć, ale wychodzi z tego napawdę mało osób. Mojego męża ciocia w święta BN trafiła do szpitala i 6 stycznia mieliśmy pogrzeb, też właśnie z tego powodu.
Ale bądźby dobrej myśli, dziewczynka ma 10 lat czyli silny organizm da radę, wytną co mają wyciąć (oby dokładnie) i być może nawet chemi nie będzie musiała brać.

Co do podświadomości to wydaje mi sie, że moja choroba dlatego się cofa, bo sobie wmawiam że jest ok, i naprawdę od kiedy ją olałam czuje się znacznie lepiej, o czm nawet świadczą moje wyniki badań i usg

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #334277 przez Majowka
Trzymam kciuki Gorla!!!!! :kiss:

Emka, strasznie mi przykro :( To takie niesprawiedliwe..... Trzymam kciuki za malutka! :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #334284 przez gosiak
Emka aż mi łezka poleciała z powodu tej dziewczynki o której piszesz, mam 2 lata starszą bratanice i nie wyobrażam sobie jak by coś takiego spadło na naszą rodzinę, i to na takie dziecko. Pomodlę się żeby wszystko się dobrze zakończyło i żeby wyzdrowiała :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Dzieci są silne, nie wolno przy nich się załamywać bo tak jak piszecie trzeba pozytywnie myśleć....i tym bardziej mam kopa żeby iść na gastro...

Gorla trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte :kiss:

sylwka na moje oko troszkę za wcześnie, bo z tego co widać skok miałaś w pn. więc gdzieś w nd,pn może będzie się zagnieżdżać maleństwo, w ciąży nigdy nie byłam więc nie wiem czy na tym etapie się coś odczuwa, no bynajmniej życze Ci żeby to było To :blink: :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #334307 przez Mirella
Justyna, no mówiłam przecież ze wkręcanie jest zabronione, no! Ból brzucha to może być wszystko tak naprawdę, może być fasolka ale nie musi, i nie ma co się sugerować innymi dziewczynami, każda ciąża jest inna, zapytaj matki kilkorga dzieci to usłyszysz że za każdym razem było inaczej. Co nie zmienia faktu że kciuki trzymam :kiss:

Emka, kurcze no, ja się nie zgadzam, dzieci nie powinny chorować, jakiś zakaz ustawowy powninien być, w konstytucji może? No nie i koniec.
A to że jedyny przypadek w Polsce to może być szczęście w nieszczęściu wbrew pozorom, nie ma ryzyka że podejdą jakoś szablonowo rutynowo czy coś, i jest szansa na najlepszych lekarzy do których normalnie się dostać nie można.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #334311 przez JustynaZuzanna
Mirella no właśnie nie chce się nakręcać, ale mnie drażni mnie ten ból, nie wiem co jest grane czego się spodziewać itp itd

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #334313 przez Insomnia
Dzień dobry :)
To straszne że takie dzieciaczki muszą się zmagać z takimi chorobami :( :(

Odebrałam dziś wyniki... oto one:

TSH 1,17 uIU/ml < 0,27 - 4,2>
FT3 3,02 pg/ml < 1,5 - 4,1>
FT4 1,03 ng/dl < 0,93 - 1,7>
FSH 4,25 mIU/ml < 3,03 - 8,08>
LH 2,51 mIU/ml < 2,39 - 6,6>
Estradiol 42 pg/ml < 21 - 251>
Prolaktyna 22,02 ng/ml <5,18 - 26,53>

Głupio mi że tak się wtrącam z tymi wynikami :blush: :blush:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #334314 przez ViFi
Czesc dziewczyny....
Pisze i płacze .... :( :( :(
mam ciche dni z eM... ja się nie lubię kłócić i się nie kłócę szkoda czasu ale już mam dosc dusić w sobie...
Mieszkam w tej miejscowości od 2 lat nie mam nikogo aby się wypłakać wyżalić... nie dam rady ....mam czarne myśli...

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #334315 przez ViFi
Insomnia napisał:

Dzień dobry :)
To straszne że takie dzieciaczki muszą się zmagać z takimi chorobami :( :(

Odebrałam dziś wyniki... oto one:

TSH 1,17 uIU/ml < 0,27 - 4,2>
FT3 3,02 pg/ml < 1,5 - 4,1>
FT4 1,03 ng/dl < 0,93 - 1,7>
FSH 4,25 mIU/ml < 3,03 - 8,08>
LH 2,51 mIU/ml < 2,39 - 6,6>
Estradiol 42 pg/ml < 21 - 251>
Prolaktyna 22,02 ng/ml <5,18 - 26,53>

Głupio mi że tak się wtrącam z tymi wynikami :blush: :blush:


w którym dn cyklu ??? robione

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #334316 przez Insomnia
ViFi płacz ile wlezie :kiss: pomoże Ci to i masz nas więc wygadać też się możesz i rękawa użyczę jak trzeba...

A wyniki robione w 4 dc bo @ przyszła wieczorem

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #334319 przez ViFi
Insomnia napisał:

ViFi płacz ile wlezie :kiss: pomoże Ci to i masz nas więc wygadać też się możesz i rękawa użyczę jak trzeba...

A wyniki robione w 4 dc bo @ przyszła wieczorem


wyniki oki :)


fajna stronka o badaniach www.nieplodnosc.pl/artyku-y-i-wywiady/badania-i-zabiegi

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl