BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 1 miesiąc temu #341222 przez Mirella
abcciaza.pl/pytania/kiedy-zrobic-badanie-beta-hcg


Vifi a zasypiasz na stojąco?

Dbaj o siebie, tak na wszelki wypadek :)

Zresztą wszystkie dbajcie, nigdy nic nie wiadomo :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341223 przez JustynaZuzanna
ViFi napisał:

Boje sie....

No kto jak kto ale Ty się boisz?? Ja myślałam że ty jedna z tych twardszych jesteś staraczek!!

Trzymam kciuki żeby było tak jak Kajo mówi - może plamienie implantacyjne, oby oby.

Kajo mam program do przerabiania zdjęć także i taki obrazek jest możliwy.
Ja właśnie z zakupów wróciłam zaopatrzyłam się w teścik na jutro i 2 WZetki które włąsnie wsysłam ;p

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341227 przez Mirella
Justyna, Vifi też jest aniołkową mamą, aniołkowe mamy z definicji się bardziej boją, nie raz już to przerabiałayśmy tutaj ;) To tylko Ty wyglądasz na taką co niczego się nie boi, my to tchórze przy Tobie :blink:

A hafty piękne, kiedyś się w takie bawiłam, ale dużo prostsze, trzeba mieć dużo cierpliwości i dobre oczy, no i ręce sprawne :) Może pooprawiaj i do galerii jakiejś wstaw?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #341231 przez JustynaZuzanna
Ojjj przepraszam nie zauważyłam * na dole :(

To nie tak że się nie boje, boje się jak cholera ale staram się nie dopuszczać do siebie żadnych złych myśli, zresztą tych dobrych też. To chyba dlatego, że tyle w kość dostałam już w życiu i chyba bardziej podchodzę do tego że co ma być to będzie i podchodze troszkę "olewająco" co do swojego stanu zdrowotnego. Po za tym "kijem wisły nie zawróce"

ojjj oczu to już nie mam dobrych, po tylu latach z igła w ręce mam -2,5 i -2 diopla i podwójny astygmatyzm na lewym oku ;( Rece mam dwie więc jest ok, a cierpliowści fakt trzeba mieć dużo, ale mnie to bardzo cieszy jak widze jak te kolory się łączą i powstaje coś fajnego z głupich krzyżyków. Część obrazów już oprawiona, i teraz jak oprawiałam papieża tściowej to babka mi zaproponowała czy bym u niej nie wstawiła kilku...

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341239 przez Mirella
No to nad czym się zastanawiasz? Odpalisz jej prowizję ale sprzedasz, współpracę nawiążesz, rynek zdobędziesz... nie bojaj, cycki do przodu i wstawiaj :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341241 przez ViFi
Mirella napisał:

abcciaza.pl/pytania/kiedy-zrobic-badanie-beta-hcg


Vifi a zasypiasz na stojąco?

Dbaj o siebie, tak na wszelki wypadek :)

Zresztą wszystkie dbajcie, nigdy nic nie wiadomo :lol:


======= jutro zrobie betę.... boje sie

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341243 przez JustynaZuzanna
No w sobotę odbierałam obraz to mi babka zaproponowała, nie bedę jechać specjalnie 40km żeby jej te obrazy dać, będę jechać do szkoły to zawiozę :) a nóż widelec coś sie sprzeda :)

Vifi nie bojaj się słonko ;* to jutro robimy w 4 testy i oby wyszło 8 kresek :D

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #341253 przez emka
Wifi Rozumiem twój strach... zrób betkę, już powinna coś pokazać, choć moze nieznacznie, w Twoim przypadku ważna jest szybka reakcja... Bierzesz coś? Akard , luteinę?? MOze weź na wszelki wypadek... Jak dla mnie jesteś mocno podejrzana, szczególnie ze jak mówisz piersi cie dawno tak nie bolały, a to mrowienie to kojarzę z ciążą. Zaciskam z wszyskich sił... Trzymaj sie! Staraj sie czymś zająć zeby nie mysleć za dużo i sie nie stresować... :kiss: :kiss: :kiss: Wiem, wiem łatwo się gada , sama bym panikowała ... :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341257 przez ViFi
emka napisał:

Wifi Rozumiem twój strach... zrób betkę, już powinna coś pokazać, choć moze nieznacznie, w Twoim przypadku ważna jest szybka reakcja... Bierzesz coś? Akard , luteinę?? MOze weź na wszelki wypadek... Jak dla mnie jesteś mocno podejrzana, szczególnie ze jak mówisz piersi cie dawno tak nie bolały, a to mrowienie to kojarzę z ciążą. Zaciskam z wszyskich sił... Trzymaj sie! Staraj sie czymś zająć zeby nie mysleć za dużo i sie nie stresować... :kiss: :kiss: :kiss: Wiem, wiem łatwo się gada , sama bym panikowała ... :kiss:


====== biore Acard, Glucophage XP500, Vigantoletten 1000(D3), nie chce sama brać progesteronu...

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341262 przez emka
Vifi myśle ze ty już jesteś na tyle obcykana, że sama wiesz najlepiej... :blink: Będzie dobrze! Uszki do góry!!! :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341263 przez Dorciaition
JustynaZuzanna napisał:

No w sobotę odbierałam obraz to mi babka zaproponowała, nie bedę jechać specjalnie 40km żeby jej te obrazy dać, będę jechać do szkoły to zawiozę :) a nóż widelec coś sie sprzeda :)

Vifi nie bojaj się słonko ;* to jutro robimy w 4 testy i oby wyszło 8 kresek :D


Trzymam kciuki za sprzedaż, no i za Wasze kreseczki! Bardzo, bardzo mocno! :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341357 przez Kajo
JustynaZuzanna napisał:

ViFi napisał:

Boje sie....

No kto jak kto ale Ty się boisz?? Ja myślałam że ty jedna z tych twardszych jesteś staraczek!!

Trzymam kciuki żeby było tak jak Kajo mówi - może plamienie implantacyjne, oby oby.

Kajo mam program do przerabiania zdjęć także i taki obrazek jest możliwy.
Ja właśnie z zakupów wróciłam zaopatrzyłam się w teścik na jutro i 2 WZetki które włąsnie wsysłam ;p


O to super, może zgłoszę się do Ciebie bo mam taki plan, ale pewnie na Święta Bożego Narodzenia :)

Właśnie wróciłam z moim maleństwem z odrobaczania ;) także znowu mam 5 minut, bo przez ten stres w końcu zasnęła :laugh:

No to jutro widzę, że szykuje się decydujący dzień :laugh: Tyle testujących :)
Ja czuje, że jednak zbliża się okres a temp też już nie moge mierzyć, bo to szczenię wymusza na mnie wstawanie rano i nie daje rady nawet 5 minut po przebudzeniu miec dla siebie :)
Powodzenia dla nas wszystkich :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341381 przez JustynaZuzanna
Vifi łącze się z Tobą w nerwach, znowu dzisiaj przyplamiłam ;/
i znowu mi się avast drze o konia trojańskiego, a rano już było ok.

Kajo tylko nie zapóźno bo w tydzień nie dam rady zrobić żadnego obrazu :D


hmmm Acard to ja biorę non stop ale mam problemy z sercem, a Wy?? dlatego że leki?? i dodatkowo zapobiegawczo??

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341390 przez ViFi
JustynaZuzanna napisał:

Vifi łącze się z Tobą w nerwach, znowu dzisiaj przyplamiłam ;/
i znowu mi się avast drze o konia trojańskiego, a rano już było ok.

Kajo tylko nie zapóźno bo w tydzień nie dam rady zrobić żadnego obrazu :D


hmmm Acard to ja biorę non stop ale mam problemy z sercem, a Wy?? dlatego że leki?? i dodatkowo zapobiegawczo??


=====mam dodatni czynnik V Leiden ANA1 i ANA2 dodatnie i fosfolipidy czyli ===> zakrzepica GENETYCZNA dlatego Acard....a jak ciaża to Clexane 100 już mam w domu zastrzyki w brzuch

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #341419 przez Agusia83
Vifi, ja mysle, ze taka pewna betka moze wyjsc juz tydzien po stosunku...zreszta wszystko zalezy od organizmu...
Tez sadze, ze albo plamienie implantacyjne, albo niedomoga progesteronu...ja ja mialam w ciazy i troche plamilam, dlatego do 14tc bylam na dupku..
Nie denerwuj sie, jesli to Cie uspokoi to zrob sobie bete...mysle, ze skoro cykle masz 30 dniowe, to test raczej nie wyjdzie ....

JustynaZuzanna...piekne obrazy..masz babo talent..i nie zaprzeczaj :ohmy:

Sylwka...a Ty jak sie czujesz? Gdzie jestes?

A ja tak z innej beczki...znacie moze fantastyczny sposob na wybielenie zszarzalych ciuchow?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl