BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 1 miesiąc temu #341646 przez Kajo
mesy napisał:

Kajo skarbmamy.pl jesteśmy tam pod tymi nickami co tu ;)


Dzięki śliczne :kiss:
Dziś się zaloguję, odkąd jestem z Wami na tym forum, to jakoś łatwiej to wszystko znosić i mieć motywację, a to zasługa Justynki :kiss: , gdyż mi o Was powiedziała :)
Wcześniej byłyśmy na forum, gdzie jeżeli ktoś się w ogóle odezwał to trwało to tydzień czasu :) a tutaj jest super, widać że to forum jest cały czas aktywne i do tego jakie forumowiczki
przemiłe ;)

Oki zmienię zaraz swoje dane w meldunek staraczki, bo są już nieaktualne
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341656 przez Agusia83
Hej dziewczyny.

Pamietajcie, wiosna przyszla, swieta tuz tuz to i za niedlugo fasolki nam sie pokaza :laugh: A teraz glowa do gory, cycki do przodu :lol: Jestem z Wami!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341659 przez JustynaZuzanna
Też się muszę tam zarejestrować i od nowego cyklu się bawić z tą temp. noi poprosić gin o monitoring bo mój to jest leń i jemu co 2-3 dzień się nie chce ze mną bawic, jak tylko przyjeżdża z trasy to zasypia jak niemowle.

pierwszy raz tak mi się z testem zrobiło :) ta druga kresa jakaś taka nadmiernie szeroka się zrobiła po 15 minutach :D

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341660 przez mesy
JustynaZuzanna na moje oko to jest dooopa :dry:
po 15 min i jeszcze taka krecha szaleństwo haha
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341661 przez JustynaZuzanna
też tak obstawiam, ale tak to jeszcze mi się nigdy nie zrobiło :D fajni to wygląda

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341662 przez Agusia83
ja zem slepa, czy mi sie wydaje, ze tam druga bardzo bardzo slabiutka jest?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341663 przez mesy
Agusia83 słaba ale szerokość ma gigantyczną haha jak 3 kreski :P
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341664 przez sylwka727
Mam dziś okropny dół :( cały czas płaczę, czuje się okropnie bo zbliża się data mojego planowanego porodu to już za 5 dni... Boże jak mi ciężko okropnie :( i jak ja mam się dziś tymi dziećmi zająć jak jestem w totalnej rozsypce :(... Boże masakra jakaś



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341666 przez JustynaZuzanna
Trzech ?? chyba czterech normalnych kresek :D:D

Sylwuś..... słoneczko kochane... kiepska jestem w pocieszaniu ;(

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341669 przez sylwka727
Powinnam teraz szykować pokoik i kupować ostatnie niezbędne rzeczy dla dzieci a nie szukać pomniczka dla nich :(



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341671 przez Agusia83
Sylwka, to straszne co teraz przezywasz...nie umiem nawet w minimalnym stopniu wyobrazic sobie Twoj stan ducha....musi Ci byc baaardzoo ciezko. Podziwiam Cie.
Musisz byc silna, mam nadzieje, ze M Cie wspiera i rodzina rowniez. Kochana, zobaczysz, ze Bog obdarzy Cie wspanialym malenstwem.
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #341672 przez emka
Justynka Krecha szeroka bo trojaczki przecie mają być :) Jeszcze masz czas do @ poczekaj... :laugh:

Kajo Nowy cykl nowe nadzieje! :blink:

Sylwuś Utulam... :kiss: :kiss: :kiss:

Wifi Jak tam dalej plamisz czy ustało? Zrobiłaś betkę? :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341679 przez JustynaZuzanna
Sylwuś kochana nawet nie wiem co Ci napisać... ale będzie dobrze słoneczko nasze ;*

Emka dobre dobre z tą krechą, no do @ 3 dni, ale dziś wizyta u gin, noi niech mi daje skierowanie na badania i niech pomyśli na monitorningiem cyklu w przyszłym miesiącu.

Wczoraj byłam u znajomych, maja miesięczną córkę, 2 dni kupy nie robiła ciotka przyszła ponosiła mała kupę 2 razy zrobiła :) podono usnąć bez butelki nie uśnie, ciotka w 5 minut uśpiła chrześnicę :D:D i to bez żadnej butli.
A jak mi się mała fajnie tuliła do piersi... słodziak poprostu jest... aż tak mi się fajnie na sercu zrobiło

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341681 przez sylwka727
Najgorsze jest to że nie ma teraz przy mnie nikogo mąż w delegacji, rodzice w warszawie, brat pewnie w szkole a ja jestem u koleżanki w domu i bawię jej dzieci bo ona w pracy jak sie patrzę na te dzieciaki to mi jeszcze gorzej się na sercu robi, Majka się mnie pyta dlaczego ciociu płaczesz a ja jej nie potrafię odpowiedzieć :(



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #341700 przez emka
Sylwka Mam dla Ciebie pomysł, weź jajca i maluj z dziecmi, zapomnisz o wszystkim :) Choć na chwilę :) i dzieciaki będą miały radoche :kiss: :kiss: :kiss: My wczoraj wydmuszki robilismy dla Wikuli do szkoły, naśmialiśmy sie z tego ze szok... mąż przyniósł sprzęt - wiertarkę :laugh: a ja nie mogłam wydmuchać... taki maleńki otworek zrobił!!! Az mnie policzki bolały :laugh: Wiki jajco w rękach zgniotła przy dmuchaniu... Wiecie co nasze babcie były w tym lepsze! :silly:

No i nie zapominaj kochana, że my jesteśmy z Tobą :kiss: :kiss: :kiss:

Justynka Trzymam kciuki za wizytę i gika tam molestuj o badanka o monity :) Wiesz u mnie 2 dni po terminie @ była leciuteńka kreseczka a betka rosła :) :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl