BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 11 miesiąc temu #355778 przez MagdaM
Gosia no ba! Ciagle laze i wyje "Koko koko euro spoko" hahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355799 przez Mirella
obiektywnie rzecz biorąc był najlepszy ze wszystkich propozycji, babcie dały czadu, przynajmniej w rytmie, bo reszta to kołysanki były
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355843 przez gosiak
nie no te kumple czy jak im tam byli lepsi :P albo choć górole :S no ale wesoło bezie :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355850 przez Mirella
kumple to jeszcze jak cię mogę, ale góralskiej muzyka mi nie leży, u mnie babcie górą, zresztą babcie i tak będą jedynym pozytywnym elementem tego Euro, a co by było jakby Feel wygrał albo Maryla? Cza by się było własną pięścią zabić.

Już mam prawie 39.... dopóki nie przekroczy 39,5 nie zbijam, ciekawe kiedy zacznę majaczyć ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355853 przez MagdaM
Babo Jago a do lekarza kiedy??

Kurde ja nawet nie wiem jakie piosenki byly ale skoro ludzie tak wybrali :P

Aaaa wlasnie co z Jagoda?? Bywa??

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355883 przez gorla
Hejka :)

Emilka słodziuchna, rośnie jak na drożdzach! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mirell sama gorączka bez innych objawów????

Agnessa jakiej firmy masz wózeczek???

bidolku no czuję ruchy :lol: delikatne, ale są, nasilają sie z dnia na dzień :)

Dziewczyny chłopek w szpitalu od środy, bo szyjka jej sie skróciła. Dostała leki , coś na rozprężenie płuc dzidzi i moze dziś ją wypuszczą, ale ma leżeć

Nikusia przy PCO masz długie cykle, hirsutyzm( nadmierne owłosienie) chodz nie zawsze, tyjesz ( też nie zawsze), cykle bezowulacjne, problemy z cerą, pęcherzytki na jajnikach widoczne w badaniu dopochwowym. Ja mam PCO

A ja nawet nie wiem jakie były piosenki na euro i kto wygrał, u nas lecą bajki na Minimini, albo jestesmy na dworze :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355896 przez mesy
gorla chłopek w szpitalu ? no nie źle :dry:
A ja nie słyszałam hita na euro :angry: :angry: :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355917 przez nikusia1988
No to podpytam go o to pco, ale badanie na samolocie zawsze robi i usg tez wiec pewnie by zauwazyl jakies pecherzyki czy cos na jajnikach. a owulke tez mialam (nie wiem jak w tym cyklu ale chyba raczej teraz nie mialam) bo jak chodzilam do niego na wizyty to pecherzyki byly i kiedys nawet trafilam na taka wizyte ze powiedzial ze plyn w zatoce jest wiec chyba owulacje mi sie zdarzaja... sama nie wiem ale podpytam go
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355943 przez Mirella
Jagoda nie bywa, porzuciła nas :(

oprócz gorączki gardło coś nie teges, do żadnego lekarza nie idę, mowy nie ma, sama daję radę w takich wypadkach. Nie zbijam gorączki bo to bez sensu, niech organizm walczy, dwa dni takiej walki i po chorobie, a jak zacznę zbijać to dwa tygodnie z życia wyjęte.

Gorla po 21.00 MiniMini jeszcze funkcjonuje? My włączyliśmy wybór piosenki, Duśce się podobało, tańczyła sobie :)

Mesy no jak nie słyszałas to masz, pośmiej się i Ty :)

Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355950 przez mesy
Mirella powiem krótko ...... NIE PODOBA MI SIĘ :dry: :dry: :dry: :dry:
hehe stać nasz naród na coś lepszego :P :P :P :P :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355964 przez gosiak
nie no wiecie taka piosenka jest wesoła i w ogóle, ale nie nie nie nie na takie wydarzenie...jeszcze te babki kurde tak jak by Polska składała się tylko z moherków, gdzieś widziałam hasło "jaki kraj taka waka waka" :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355966 przez Mirella
Mesy, tu masz rację, stać nas na coś lepszego, ale z propozycji które były do wyboru ta była najlepsza, zresztą całe te wybory to była taka sama żenada jak wybory piosenki na Eurowizję


Gosiak, jest wesoła i w ogóle, a reszta była smętna, ta przynajmniej jest jakaś, reszta była nijaka jak dla mnie, Kumple też, ta ma jedną zaletę, jest charakterystyczna, już wszyscy wiedzą o co chodzi :lol:

Zresztą dlaczego mówicie na te babcie mohery? Nie kazda babcia to moher, bez przesady, a że nie są najmłodsze no coż, życie nie kończy się po trzydziestce
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355971 przez gosiak
Mirellcia no tak mi się napisało, chyba przez to ze moja teściowa chodzi do klubu seniora i mam takie skojarzenie z takimi babciami... :dry: kurde nie mogli wziąć bednarka z tą drużyną z bitwy na głosy na bank by coś fajnego zrobili...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #356007 przez MagdaM
Mirella zdrowiej!!

Co do KOKO ejjj z calym szacunkiem ale Polacy sami wybrali :P
Mnie sie tam podoba :P

A ja znowu slyszalam "Jaka druzyna taki hymn" i "Jaki kraj taka Shakira" :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #356068 przez Mirella
kopalniawiedzy.pl/jogurt-futro-jadra-plodnosc-nasienie,15759


Biorąc pod uwagę ostatni akapit, może i rzeczywiście coś w tym jest? Kupujcie jogurty!!!

Magda, no robię co mogę, jakoś powoli ciągnę do przodu. Mnie też się koko podoba, pełen spontan jakby nie patrzeć. I coś mi się widzi że niektóre z tych babć od Maryli Rodowicz to młodsze są, tylko na plastykę i kosmetykę tyle nie wydają ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl