BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 1 tydzień temu #357707 przez Mirella
Vifi a co tam u Ciebie? Nadal zaciskam mocno
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #357714 przez ViFi
Mirella napisał:

Vifi a co tam u Ciebie? Nadal zaciskam mocno


wczoraj robiłam progesteron w 29dc(5dpo)wg temp. czekam dziś 30dc (6dpo) jeszcze 12 wyższych temperatur i Cud.... ale miałabym prezent na Urodzino-imieniny (35)....może obrączka sie sprawdzi.... zapowiada mi sie długi cykl.... owu sie przesuneła i od 4.05 nie plamie tak plamiłam cały czas bardzo drażliwa jestem... męczy mnie to już... ale ostatnio była dziewczyna co ma endometriozę i zaszła w ciąże.... myślę że cudz sie zdarzają ...ale mnie jakoś opuszczają....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #357722 przez Mirella
a pewnie że się zdarzają, a jak nie przestaniesz tak negatywnie myśleć to Cię palnę i tyle, pozytywne nastawienie to podstawa, nosek do góry, jasne????
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #357767 przez Mirella
Ja bym Duśką tak rzucać nie dała
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #357770 przez sylwka727
Gosiak a no działamy działamy :blush: przez ostatni tydzień sporo :blush: przez kilka dni kuły mnie jajniki, dziś przestały więc owulka była na czasie, zobaczymy co z tego będzie niby odkładam starania ale gdzieś głęboko czekam, od początku wiedziałam że Mirella dobrze mówi żeby się nie zabezpieczać w głębi wiedziałam że nie będę tego robić ale przez france miałam zły humor i byłam przekorna :dry:

Dorcia Lenka słodziutka, też chcę taką rozrabiarę małą :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #357800 przez gosiak
no to dobrze sylwka :side:

Lenka super i dzidzio obok tez fajowy :lol:

ja po wizycie :) dwa pęchole pękły trzeci 17mm jeszcze nie :silly: więc albo pęknie albo się wchłonie (mam nadzieję) endo pikne wyhodowałam 15mm czekam...

vifi zaciskam :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #357845 przez Majowka
Jeny Gosiak, suuuuper!
Zaciskam z calych sil!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #357852 przez madziaska
GOSIAK, dzisiaj dostałam pierwsza @ po porodzie. Myślę,ze to ta Twoja,która juz do Ciebie nie przyjdzie ;) Wymodliłam, wyprosiłam i jest ;) Uważam osobiście,ze to jakiś znak ;) Innym też mogę zabrać, za miesiąc co? ;) Tylko nie 30.06,bo biorę ślub :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #357857 przez gosiak
Majowka dziękuję :kiss: :kiss: :kiss:

Madziasku kochany :kiss: :kiss: :kiss: , oby było tak jak mówisz :kiss: :kiss: i gratulacje z okazju Twojego ślubu, który już tuż tuż, stres jest?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #357861 przez madziaska
Gosiu stresa jeszcze nie ma,pewnie pojawi się tuż przed. Zwłaszcza,ze Hania będzie też chrzczona. Pewnie będę ryczała ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #357868 przez gosiak
super dwa tak ważne sakramenty w jednym dniu :kiss:

aaa trzymcie jutro za mnie kciuki o 9 rano...gastroskopie mam :dry: :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #357892 przez sylwka727
Gosiak trzymam mocno :kiss:

Madziaska moje gratulacje ja wcale się nie stresowałam od rana chodziłam uśmiechnięta w przeciwieństwie do mojego męża nigdy nie widziałam go takiego zestresowanego ja byłam taka szczęśliwa i wyluzowana że jak patrzyłam na mojego to się nie mogłam powstrzymać od śmiechu także więc na przysiędze się śmiałam ;)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #358094 przez Mirella
Sylwka to podziwiam, ja miałam takiego stresa że na prochach jechałam, ziołowych co prawda ale prochach. Musiałam coś brać bo mnie z tych nerwów serce bolało jak głupie.

Gosiak opowiadaj jak było


Emka, znalazłaś nas?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #358108 przez emka
Mirelll Jestem, znalazłam Was! :)

Wifi Trzymam z całych sił za Ciebie :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiak Superaśnie, moze tym razem się uda! :) Ja czekam na dobre wieści, a u mnie na trawniku bocian se wyżerkę robi już drugi dzień :) Żaby tam jakie siedzą czy jak :)

Madziaska NO to trzymam kciuki zeby wszystko super wyszło i obyła się bez stresu :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl