BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 4 godzin temu #355534 przez ViFi
MagdaM napisał:

Nikusia no ja sie tak nie orientuje w tym a sama mialam 35,6 ale ja mam wogole nizsza temperature :)
ViFi serio 12-16 dni?? A jak moj skok zawsze trwal ok 10 dni to co to bylo?? Rany ja to zacofana jednak jestem...



taak czasami może mieć fl od 10 przy krótkich cyklach.... polecam książkę "Ja i mój cykl"

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 godzin temu #355535 przez ViFi
nikusia1988 napisał:

ViFi a jakie są objawy tego pcos? zawsze ok lub po 20dc miałam skok więc wydaje mi się że owulka już była i teraz po prostu tempka po niej spadła ale cos hamuje @. Jak @ nie przyjdzie to się wybiore do gina w poniedzialek i powiem niech w koncu sie wezmie za moj przypadek i niech kieruje mnie na badania


wg temki moim zdanie nie miałaś owu..... jest za niska masz jeszcze jakieś inne wykresy.... ja mam na 28dni możesz tam sobie obejrzeć.... i skarbymamy...

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 godzin temu #355536 przez MagdaM
Nikusia nie mam :( nie wiedzialam o stronce skarb matki czy jakos tak wiec robilam odrecznie... tak czy siak, czy @ bedzie czy nie to idz do lekarza. Nie wiem co u Ciebie nabiezaco ale niech Ci zleci badania, moze przepisze CLO...
ViFi ja mialam cykle dlugie... ok 33 dni a w problemach (brak owulki) nawet 50... tylko sie zastanawiam co to moglo byc wtedy... mnie kazdy mowil, ze mam owulacje przesunieta :unsure:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 godzin temu #355538 przez Mirella
Ha, to ja dopiero jestem zacofana, nijak nie łapię co Wy mówicie. za to mój termometr pokazuje 37,9, to może dlatego ja nic nie łapię. W uchu pokazuje, żebyście się nie domyśały nie wiem czego :lol: I jak na złość sama z Duśką siedzę, masakra
Temat został zablokowany.
12 lata 3 godzin temu #355542 przez ViFi
MagdaM napisał:

Nikusia nie mam :( nie wiedzialam o stronce skarb matki czy jakos tak wiec robilam odrecznie... tak czy siak, czy @ bedzie czy nie to idz do lekarza. Nie wiem co u Ciebie nabiezaco ale niech Ci zleci badania, moze przepisze CLO...
ViFi ja mialam cykle dlugie... ok 33 dni a w problemach (brak owulki) nawet 50... tylko sie zastanawiam co to moglo byc wtedy... mnie kazdy mowil, ze mam owulacje przesunieta :unsure:


ja jak miałam cykl 40dni owu była w 28 dc a lekarz powiedział ze owu nie bedzie i sie zdziwił bo miałam wtedy monitoring

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 godzin temu #355543 przez gosiak
Mirella musisz jutro z rana zmierzyć, ale nie w uchu :lol:

Emilka śliczności :kiss:

u mnie masakra po CLO jojka mi urywa mam nadzieję że popękają te diabły :S

miłego weekendu :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 godzin temu #355547 przez Mirella
Gosiak, rano to ja śpię :P Zresztą jakieś badziewie się przypętało to gdzie bym nie zmierzyła jedna wielka masakra będzie
I na dodatek idzie deszcz i wszystko jest do d....
Nie chce któraś z Duśką się pobawić? Ja nie daję rady... Gdyby mąz dziś w domu został to ja bym z łóżka nie wyszła, kobiety to jednak silne są, nie?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 godzin temu #355553 przez MagdaM
ViFi aaaa niezbadana jest natura :)
Gosiak trzymam kciuki zeby bocieek prace znalazl :)
Mirella ojjj tak silne jestesmy :) Ja od wczoraj funkcjonuje z mega bolacym zebem az szczeka...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 godzin temu #355580 przez gosiak
Madzia dzięki :kiss:

Mirella pobawiła bym się, ale nie dziś umirom z niewyspania :blush: poszłam spać o 3 chyba :huh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 28 minut temu #355652 przez princess
Tak Was dziewczynki czytam i stwierdziłąm, że od następnego cyklu zacznę mierzyć tempkę i badać szyjkę... Bo takich wyraźnych objawów owulki to ja nie mam, a rzeczywiście może ona różnie wystąpić. Znajoma mojej znajomej ;) nie mogła zajść w ciążę i ginekolog kazał spróbować podczas okresu i udało się ! :unsure:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355688 przez madziaska
Gosiak TY sie do roboty z EMkiem bierz skoro jajca pikaja ;) U mnie na owu tez zawsze pikaly :) Trzyyyyyyyymam mocccccno kciuki, z reszta TY wiesz jak bardzo :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355738 przez Majowka
Gosiak, ja tez trzymam :kiss: :kiss: :kiss: krzyze stawiaj, jeden za drugim :laugh:

Mirella, Ty temke mierzysz.....cos tu nie gra :laugh: ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355741 przez gosiak
madziaska napisał:

Gosiak TY sie do roboty z EMkiem bierz skoro jajca pikaja ;) U mnie na owu tez zawsze pikaly :) Trzyyyyyyyymam mocccccno kciuki, z reszta TY wiesz jak bardzo :kiss:


madziaska wiem że Ty mi zawsze kibicujesz i czekasz na moje II kreseczki, mam nadzieję że będziesz mi mogła pogratulować jeszcze :blush: :laugh: dziękuję :kiss:

majóweczka dziękuję Tobie również, teraz przez weekend zamierzamy działać ostro tzn najczęściej jak się da :laugh: choć i do teraz nie próżnowaliśmy :laugh: oby tylko efekt był :S

No jak Mirella zacznie mierzyć tempkę to będzie cud :S prędzej chyba ja zajde jak Mirella będzie mierzyć :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #355745 przez Mirella
Ha ha ha, Gosiak zrobiłabym Ci na złość ale nie mam cierpliwości do takich zabaw :P Poza tym ja czekam aż wpadnę a nie planuję zajść :P

Majówka, no w uchu mierzę, taką normalną gorączkę, bo się pochorowałam :(
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #355754 przez gosiak
Mirella napisał:

Ha ha ha, Gosiak zrobiłabym Ci na złość ale nie mam cierpliwości do takich zabaw :P Poza tym ja czekam aż wpadnę a nie planuję zajść :P

Majówka, no w uchu mierzę, taką normalną gorączkę, bo się pochorowałam :(



ale nie zrobisz, bo nie masz cierpliwości :lol: :lol: :lol: :P


słyszałyście hita na Euro? :huh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl