BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 1 tydzień temu #375482 przez gosiak
hahah a tu dalej o te ciacho :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #375491 przez Lacrijka
Takie czasy Gosiak, cza walczyć o swoje :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Krucafuks, dajcie mi kopa w tyłek bo siedze i siedze a nic robota nie idzie na przód no !
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #375502 przez mesy
Tam gdzie dwóch się bije to mesy korzysta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gorla dawaj ciacho :lol: :lol: :lol: :lol:

gratuluję dziewczynki :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #375513 przez gosiak
ja dziś lewą nogą wstałam... "rano" budzi mnie tel. i nieznany rozmówca, odbieram a po drugiej stronie jakiś ankieter i palant nawet nie spyta czy może mi chwilkę zająć tylko od razu jakieś pytanie dotyczące ubioru...powiedziałam krótko Panie a co ja z tego będę miała? koleś nie wiedział co powiedzieć...więc powiedziałam żeby taki bzdurami mi z rana głowy nie zawracał...po rozmowie pacze na zegarek a tam 10 buahahah fajne rano co :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #375529 przez Mirella
Lacra no weź ze zrozumieniem czytaj, napisałam że się podzielę z Tobą, a Gorla mi wielki kawał obiecała, jeden wielki to jak dwa małe, to byś dwa miała, a fochłam się dopiero jak szantaż zastosowałaś :P

A teraz się oderwij od roboty i dawaj pyska, tylko pamiętaj że połowa dla eMusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiak jak mnie ktoś budzi to nieważna godzina, i tak jestem gotowa zabić

Wysłali już chomika dla Duśki, ciekawe czy jutro dojdzie
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #375556 przez Lacrijka
Mirella napisał:

Lacra no weź ze zrozumieniem czytaj, napisałam że się podzielę z Tobą, a Gorla mi wielki kawał obiecała, jeden wielki to jak dwa małe, to byś dwa miała, a fochłam się dopiero jak szantaż zastosowałaś :P

A teraz się oderwij od roboty i dawaj pyska, tylko pamiętaj że połowa dla eMusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiak jak mnie ktoś budzi to nieważna godzina, i tak jestem gotowa zabić

Wysłali już chomika dla Duśki, ciekawe czy jutro dojdzie


O jaaaaaa, tyle ciumków to nawet za II nigdy nie dawasz :P :P :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #375564 przez Mirella
No wiesz, okazja nie byle jaka to dawam :lol: Byś się tylko przyznała która to ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #375575 przez gosiak
i luneło :huh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #375586 przez emka
Gorla Gratki Wielkie!!! :kiss: :kiss: :kiss: Ja też bym się z drugiej córy cieszyła :) Ale moja Wiki ma marzenie.... chce braciszka :silly: Ostatnio miała takie zadanie narysować swoje marzenie... a ja wiem ze ona chce do Paryża pojechać i jej mówie to weź wieże Ajfla narysuj i już, a ona, że ona marzy o czymś innym ale mi nie powie. Zamknęła sie w pokoju przyszła za jakiś czas i mi pokazuje, a tam dziewczynka trzyma za ręce mniejszego od siebie chłopczyka. Już sie przestraszyłam, że to jakiś chłopak i do niej cicho mówie "narzeczony?" A ona ... "NIE - BRACISZEK!!!" :woohoo: :woohoo: :woohoo
Szkoda ze tak trudnoi jest spełniać marzenia... :huh:

Ale się dziewuchy napaliły na jabłecznik... :woohoo: :woohoo: :woohoo: A myślłam że teraz wszystkie na diecie :)

MIrelka ma nosa do tych bejbików. NO no no...

Ja Wam powiem, że ostatnio tryskam dobrym humorem, bo se z dziewuchami wyjazd do Ciechocinka zaplanowałyśmy :) Oferta z grupona była fajna, no i jedzie nas cała załoga, 10 bab, na 3 dni. Ale będzie wesoło!!! :lol:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #375590 przez Lacrijka
Mirella napisał:

No wiesz, okazja nie byle jaka to dawam :lol: Byś się tylko przyznała która to ;)


Druga "dopiero", chociaz dla mnie to aż druga bo ja nie wiem gdzie sa te dwa lata :huh: :huh: :huh:
A na 3 rocznice będziemy juz we trójkęęę i nie ma lipy ze nie, O :ohmy:
Naszykowałam sobie wszystko coby autko umyc a tu sruuu, burza sie przyplątała :angry: :angry: :angry: Dobrze chociaz ze zanim umyłam hihi

Maciek wrócił cały mokry i mi wszystko zasyfił :angry: :angry: :angry: darmozjad jeden :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #375602 przez Mirella
Nie strachajcie mnie deszczem bo muszę dziecko na zakupy zabrać to raz, a dwa ręczniki się piorą, i gdzie ja to mam powiesić jak nie na dworze?

No to dla nas Duśka łaskawa była, urodziła się cztery dni przed drugą rocznicą ;)

Ja jak kota do domu w deszcz wpuszczam to wycieram w drzwiach a nie na saluny od razu
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #375615 przez sylka
haha Mirella u mnie tez pranie się pierze :)

Duśka wbiła się w termin :) U na s Kuba urodziła się 2 dni po naszej 8 rocznicy bycia razem a 2 ślubną świętowaliśmy już razem.

Lacra nie ma bata fasolina musi być i bziecie świetowa w 3 :D :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #375627 przez emka
Mirelka A ja takiego Zhu Zhu sprzedawałam niedawno bo wiki 2 razy wyciągneła i było po zabawie, szkoda że sie wcześniej nie zgadałyśmy :silly: Za 70zł poszło, karton jeszcze miałam do tego i instrukcje :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #375665 przez Dave
Jak znajdę chwilkę to coś Wam pokażę :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 tydzień temu #375668 przez gosiak
poka tera bo wychodze :P :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl