BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 8 miesiąc temu #415138 przez Mirella
Boska Majeczka jest, no ale to moja wirtualna chrześnica, to jaka ma być :blink:

Marta, a pewnie że się chwal, masz kim :kiss:

Zresztą chwalenie się osiągnięciami staraczkowych dzieci należy do obowiązków tutaj, nie ma to tamto, gdzie reszta dzieciaków?
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415140 przez JustynaZuzanna
kochane potrzebuje małej pomocy :) może któraś z Was się orientuje.
Chciałabym założyć sobie jakiś blog dotyczący mojej pracy tzn paznokci, kosmetyki i masażów. Czy mogła by mi któraś z Was polecić jakąś stronkę czy program, do zrobienia tego jak najtańszym kosztem. Nie chce narazie wywalać kasy na stronę internetową więc pomyślałam o blogu :) żeby zamieszczać zdjęcia prac, moje certyfikaty (a mam ich 30) itp itd...

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415157 przez Mirella
Ja nie jestem doświadczona w tej kwestii, ale może www.blogger.com ?
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415171 przez agi-p
Kochane powiedzcie mi jak mam oddać głos na Emilkę ? Wchodzę na link podany przez Mirellę , wczoraj oddałam głos , a dzisiaj nie mogę ... pisze "dziękujemy i zapraszamy jutro" , A jeszcze nie oddałam głosu :( Czy samo wejście na str zalicza się jako głos ? Próbowałam wejsć przez srt główną , ale jest to samo .
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415188 przez Mirella
Kurcze, Agi, nie wiem, oni tam mają jakieś porypane metody liczenia i sprawdzania, jak ktoś ma IP podobne do Twojego to mogło to policzyć jako to samo :(
eehhh, ten konkurs jakiś dziwny jest delikatnie mówiąc, ale Emi ma tak dobrą pozycję że głupotą byłoby teraz odpuścić, za drugie miejsce tez jest nagroda, a drugie miejsce wydaje się pewne. Piszę wydaje się bo to dziecko co z Emi ostro rywalizuje jednego dnia nadrobiło 300 głosów jakimś cudem, a codzień wieczorem obserwuję jak w cudowny sposób wyrównuje do Emilki.
No ale miejmy nadzieję że więcej takich cudów nie będzie :)

Komu nie chce się linka szukać to proszę pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035

Justysia i jak? Zajrzałaś na bloggera?
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415192 przez JustynaZuzanna
Mi sie na Emilkę udało tylko 2 razy zagłosować raz z lapka raz z fona oba pod tym samym internetem chodzą (tzn neostrada i vifi w liveboxe) i od tamtej pory też mam cały czas ten sam komunikat.

Jejciu Mirellka narazie to ja mam mętlik w głowie... normalnie dla mni to jest jakas wyższa szkoła... chyba się starzeje że nie potrafię takich prostych spraw obsługiwać..

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415194 przez sylka
Justyna spokojnie, przyswoisz :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415195 przez mesy
JustynaZuzanna napisał:

nooo proszę jaka słodka :) jeszcze chwilkę a Majunia będzie Ci biegać i wszystko z półek zrzucać :)

A na sen proponuje 2 banany :) znajduje się w niej melatonina, która ułatwia zasypianie i działa uspokajająco na nasz organizm, więc po nim są słodkie sny :D



Banany mleko i wszystko co zawiera białko na noc to zabójstwo haha
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415196 przez JustynaZuzanna
sylka powiedz że masz dośiwadczenie??? :)
a może któraś z Was polecić jakiegoś fajnego bloga kosmetycznego - reklamowego, może podłapę jakieś pomysły lub coś...

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #415201 przez sylka
My z dziewczynami pracujemy na innej platformie, czy jak to nazwać. I program do publikacji wpisów nie jest tak trudny w obsłudze. Metoda prób i błędów i raz dwa załapiesz :)Nie wiem jak to wygląda na blogerze :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415202 przez Mirella
Justyna no nie żartuj sobie ze mnie, toć nawet ja dałam radę założyć na próbę i wygląd i kolorystykę dobrać ;)

Nie wiem jak to jest z tym głosowaniem, ale od Magdy wiem, że wiele osób się skarży na blokadę, ktoś Emilki nie lubi czy jak? Ja mogę codziennie i ich szczęście bo bym to LennyLamb rozniosła jakby mnie zablokowali :P :P :P
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415204 przez JustynaZuzanna
nie no jakaś masakra :) prostą stronę www sto lat temu zrobiłam a teraz nie potrafię ogarnąć blogeraaaa ale pomału pomału i dam radę :D

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415214 przez Mirella
mojsalon.pl/

www.ciasteczkopoleca.pl

to takie na szybko znalezione w sieci blogi kosmetyczne, ten drugi fajniejszy moim zdaniem ;)

Justyna, może masz kiepski dzień na ogarnianie, luuuuzik, dasz radę, no powiedz, kto jak nie Ty? :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415216 przez JustynaZuzanna
a no jasne że tylko JA :D:D:D:D nie ma to jak samochwalstwo :)
chyba tak, bo ja zawsze wenę łapę po %%% :) więc wieczorkiem jak usiąde to napewno coś wymyśle. Ale tak póki co patrząc u wujka google to większość blogów w onecie pisane

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #415221 przez sylka
Justyna wysłałam Ci priv :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl