BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 8 miesiąc temu #416774 przez monika63633
bo ogolnie to moj okres w tym miesiacu byl 5 a w zeszlym 10 tak wiec powiem wam ze nie wiem juz kiedy nastepny bedzie;/
według jakis kalendarzykow w necie wyszło ze jutro mam dostac ale nie czuje sie jak bym miala dostac;/
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416784 przez Lacrijka
A masz regularne cykle ?? co ile dni mniejwiecej ??
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416785 przez monika63633
no wlasnie nie mam roznie bywa z moim okresem tak wiec wiesz nie wiem czy dalej robic czy dorabiac :D
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416789 przez Lacrijka
Dorabiac zawsze warto, chocby dla sportu :laugh: :laugh: :laugh: Tymbardziej ze masz nieregularne cykle wiec ciezko okreslic kiedy wystapi owulacja.. polecam samobserwacje.. Sluz, szyjka itd itp Mozna tez zagłebic sie w NPR to łatwiejsze i tansze niz latanie do gina na monit.
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416791 przez studentkaae
Dziewczynki mam pytanie o olej z wiesiołka np. Oeparol - czy któraś z Was go stosowała w swoich staraniach? myślicie, że rzeczywiście polepsza "sprawy śluzowe", bo u mnie z tym tak sobie i zastanawiam się czy nie zacząć stosować. hmm, sama nie wiem - doradźcie.
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416794 przez monika63633
a bo sie czyta o tych objawach momentami az czlowiek warjuje;/ a no pewnie sport to zdrowie ;) nie wiem kupilam test i czekam bo juz ponad tydzien sie staramy wiem ze krotko ale poczekam do @
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416801 przez Lacrijka
studentkaae napisał:

Dziewczynki mam pytanie o olej z wiesiołka np. Oeparol - czy któraś z Was go stosowała w swoich staraniach? myślicie, że rzeczywiście polepsza "sprawy śluzowe", bo u mnie z tym tak sobie i zastanawiam się czy nie zacząć stosować. hmm, sama nie wiem - doradźcie.


kup sobie lepiej Linokomplex - to jest olej z siemienia lnianego. Tez działa dobrze na "śliskie sprawy" a w odróżnieniu od Wiesiołka mozna lykac cały cykl a Wiesiołka tylko do owulki a tu trzeba wiedziec kiedy owulka :)


Tydzien sie staracie i juz wymiekasz ?? daj spokój, ocipiejesz z takim podejsciem. Skoro @ miałas 5 lipca, pozniej 10 sierpien to na wrzesien wypada ok 15, wiec teraz mozesz w sumie miec dopiero dni płodne, wiec bierz starego w obroty :) :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416807 przez monika63633
cały wekeend go meczyłam a on mnie :P :) ale wiesz praca gora :angry: i dlatego teraz przerwa
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416810 przez monika63633
wiesz z moich obserwacji i wogole to jak mam dni nie plodne to nie mam sluzu(sucho)A teraz jest inaczej moze jest mniejszy ale mam go ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416822 przez Lacrijka
monika63633 napisał:

wiesz z moich obserwacji i wogole to jak mam dni nie plodne to nie mam sluzu(sucho)A teraz jest inaczej moze jest mniejszy ale mam go ;)


No to tak jak pisze, mozesz teraz miec dni płodne.. :) :) :) Wiec test sobie daruj na jakies dwa tygodnie :) A jak wyliczyłas sobie kalendarzykiem @ jak masz nieregularne cykle i nie wiesz co ile dni ??
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416826 przez monika63633
wzielam tamten i ten miesiac pod uwage i roznice dni ile minelo od jednego do drugiego nie wiem chyba dobrze liczylam :laugh: nie wazne wazne jest to zeby udalo sie :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416827 przez sylka
Lacra chodzi ci o www.i-apteka.pl/product-pol-2776-LINOCom...-E-F-x-60-kaps-.html
Pomaga? Bo u mnie po porodzie pustynia :P i często otarcia po stosunku się zdarzają
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416836 przez Lacrijka
sylka napisał:

Lacra chodzi ci o www.i-apteka.pl/product-pol-2776-LINOCom...-E-F-x-60-kaps-.html
Pomaga? Bo u mnie po porodzie pustynia :P i często otarcia po stosunku się zdarzają


Dokładnie to Sylcia. Mesy wyczaiła taki z kwasem fliowym, więc juz w ogóle luksus :laugh: :laugh: Szuknij sobie, albo Mesy da linka jak uwidzi :) Pomaga, pomaga.. Tylko trzeba systematycznie łykac a zamiast Sahary bedzie Niagara :P :P :P
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416844 przez monika63633
dziekuje ci za pomoc :kiss: bede dobrej mysli pa
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416846 przez monika63633
i bede dalej starego meczyc :blink:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl