BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #45882 przez kaśku
u nas układ prosty zdrada = rozwód... oczywiscie z orzeczeniem o winie jesli terapia by nie pomogła.
tez czasem mam mysli zdradzieckie, ale na myslach sie konczy.

nie byłabym sobą, gdybym nie zaproponowala terapii malzenskiej jako ostatniej deski ratunku.

u mnie dalej młynek i z doskoku was podczytuje. wczorajsza kontrola poszla super. wszystko w porządku :) pracuję zeby to sie utrzymalo także... idę w dobrym kierunku.

troche juz sie gubie kto jest kto tutaj :o
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #45883 przez gosiak
Witam Wszystkie kobitki w piękny choć barrrrdzo mroźny dzień, jak to by chłopy powiedzieli "jajka zamarzają" :lol: :lol: hahaha Mirello też grywam w Mahjong i potwierdzam bardzo dobrze działa na stres :blink:

a jeszcze co do imion to ja też napiszę dla dziewczynki Natasza, a dla chłopca Kacper albo Filip a ostatnio jeszcze mi Olivier zaświtał:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #45886 przez angellika1
bewipo - znaczy ze coś przeczuwamy ;) także staraj sie kochana staraj :D
Jeżeli imię dla chłopca to mi i mężowi podoba sie Fabian, ale nasz syn powiedział ze nie zgadza sie na takie imie bo wszyscy będą wołać "pawian, pawian,pawian.."
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #45892 przez Mirella
Angellika i moga miec rację niestety....

Mnie się podoba imię Dorian, ale chyba za bardzo z choinki zdjęte. Jak się doczekamy synka to będzie Rafałek, jak córeczka to Darusia.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #45906 przez angellika1
heheh Mirella może masz rację bo w sumie takie skojarzenia tez mi później przyszły do głowy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #45968 przez bewipo
Staram się starać, ale teraz mój mężuś na nocki pracuje. A teraz jeszcze zamieszanie w pracy mają, więc ja wracam z pracy o 16, a on o 17 wychodzi, wraca o 5, a 6.30 ja wychodzę z domu...

Mój mały sąsiad ma na imię Fabian i jakoś mi się nie bardzo widzi to imię.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #45974 przez angellika1
bewipo jak Ty przychodzisz o 16 a mąż wychodzi o 17 to macie godzine dla sienie :D ;) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #45975 przez bewipo
Hehe, no niby ale o 16 to ja go budzę, potem prysznic, obiadek i godzinka z głowy, trza do pracy iść.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #45977 przez angellika1
to sa kochna tylko wymówki, bez gadania brać sie do roboty :D :D :D :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #45980 przez delfinek83
Skądś to znam Bewipo, ja też tak się z moim często mijam niestety i naprawdę nie ma kiedy zadziałać :)
Ale dziś rano jak wstawał do pracy to mnie delikatnie obudził na jak to mój mówi "świtańca" ;) co pamiętam jak przez mgłę, bo właśnie się na drugi bok przewracałam i nawet się potem jak wstałam zastanawiałam czy mi się to czasem tylko nie przyśniło :P

Co do tematu imion to już od kilku lat niezmiennie twierdzę, że dam naszej córusi na imię Laura :kiss: a co do synka to jeszcze nie wiem na 100 % ale teraz podoba mi się Kacper, Błażej, Szymon, Hubert więc wybór jest trudny. Ale różnie to może być, czasem impuls po narodzinach dziecka podpowie jeszcze inne imię, którego nawet nie braliśmy pod uwagę, tak było w przypadku mojej znajomej ;)

Gosiak, ostatnio pisałaś że fajnie byłoby teraz w grudniu zafasolkować. Jak najbardziej się do tego przyłączam, bo też jestem z września i akurat byłby cudowny prezent na 28 urodziny :lol:
Zresztą wszystkim staraczkom życzę żeby się w grudniu udało, to założymy od razu razem wątek mamuś wrześniowych :)


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #45984 przez gosiak
bewipo napisał:

Hehe, no niby ale o 16 to ja go budzę, potem prysznic, obiadek i godzinka z głowy, trza do pracy iść.




noooo pod prysznicem też można troszkę pofiglować tak na dobudzenie męża:D :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #45997 przez MagdaM
Czesc babeczki

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46005 przez gosiak
coś tu dzisiaj cisza...wszystkie zapracowane, no tak święta idą a ja to bym sobie jutro okna pomyła ale kurna fel taki mróz to chyba przymarznę do tych okien :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46008 przez angellika1
cześć MAdzia :)
gosiak rzeczywiście dzisiaj jakis taki spokój na forum i anwet Mirella sie nie odzywa???? to na pewno przez ten Świąteczny wir... a ja jeszcze w polu zero zakupów zero sprzątania ehh chyba w sobote sie za to wezmę
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46011 przez gosiak
No ja się chyba jeszcze jutro na zakupy wybiorę (prezenty) jak ja to uwielbiam...a za sprzątanie też mi się ciężko wziąć, ostatnio to bym tylko spała i spała chciała bym tak zasnąć i jak się obudzę to mieć wiosnę za oknem ahmm...:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl