BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #46139 przez Asik
Marta :D no to moje gratulacje :D :D :D :D suuuper :D

A co do badań itp itd hmmm no własnie to jest dziwne.ja w pierwszą moją ciąże to bez starania sie a wrecz mozna powiedziec że przez przypadek zaszłam :D zabezpieczeni nie zadziałało . to chyba norma że jak czegos się bardzo chce to strasznie ciężko to się dostaje a jak nie chcesz to bumm i jest.prawo Murphiego :D staracie sie o dzidzie ,macie wszystko tylko bejbisia nie ma to nieee,a nie daj boże stracisz prace lub cos co spowoduje że odłożycie na moment starania to sruuu od razu.heh póki mielismy sylwestra w domciu spedzic to nic ..a jak tylko pojawił się plan że wyjedziemy na sylwestra francja,hiszpania włochy niemcy całą naszą bandą to od razu zaciążyłam więc i tak w domciu siedzimy :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46141 przez angellika1
my na sylwestra idziemy na bal :) jak nie zasne w połowie będzie dobrze :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46157 przez gosiak
Witam laseczki widzę rozmowa dziś idzie jak burza:) Marta Gratulejszyn!!!
ja tez nie palę choć próbowałam ale jednak nie dla mnie, no i przynajmniej kasy na to świństwo się nie wydaje, ja na sylwka domówkę mam tak mieliśmy w sumie w planach bo co roku idziemy na jakiś bal a w tym roku na spokojnie w domu postanowiliśmy przed tv z przyjaciółmi :laugh: nie uwierzycie ale ja jeszcze w łóżku kurde fel, ale pospałam ale to przez to ze późno poszłam spać :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46159 przez Asik
no ja wczoraj taki dzień miałam ,wstałam o 10;30 i cały dzień senny,poleżałam podrzemałam,a dzisiaj juz od 8 nie spie.
kuurna normalnie katusze przezywam ..tak bym sobie poprzestawiała mebelki a nie mogę.ehh dobrze że misiek dzisiaj wraca do domciu to na jakies zakupy pójdziemy :) no i poprzestawia mi te mebelki :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46163 przez Lacrijka
Ja od paru dni mam tak, że jak przyjdzie godzina 17 to zanęłabym przy robieniu obiadu dla męża, a jak juz jest np 23 i kłade się spać to lipa, przewracam się z boku na bok i zaliczam wszystkie nocne programy w tv. I rano nie moge sie obudzić i gnije do 10 co u mnie to środek dnia normalnie. Dzis mój mąż ma wolne i tak razem siedzimy i on juz sie dopatruje u mnie objawów a mianowcie pyta sie co jak tak chodze co 10min siku..Ja tego nie zauważyłam a on juz knuje hehe Ale racja, dawno juz nie latałam tak do toalety.. Ale ciiiii nie wkręcamy Lacrijki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46173 przez Asik
Lacrijka no ja Cie wkrecać nie będę ;) ważne żeby fasolka się wkręciła :D hahaah :Dnoo jak macie razem cały dzień dla siebie to hmmmm...pewnie na momencik do kompa tylko siadasz :D a czas poswiecasz na coś innego :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46178 przez gosiak
No proszę to nie tylko ja mam dziś swojego w domu przynajmniej za chwilę będę miała bo jest na mieście a ja dziś mam okazję szybciej obiad zrobić bo zawsze to na 19 już taka obiadokolacje z racji tego że tak późno wraca do domu:( no Lacrijka mniejmy nadzieje że podejrzenia męża się sprawdzą, ale racja spokojnie nie nakręcamy to jest miesiąc bez nakręcania! a wiecie że mi sie okres skończył a ja zapominam mierzyć tempkę hmm chyba też tak jak Lacrijka zrobię i nie będę mierzyć w tym miesiącu żeby się nie stresować co ma być to będzie

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46180 przez Asik
A ja dzisiaj tak patrzę na ten mój ostatni wykres i kurcze miałam racje :D owulke wg tempki mam wczesniej o 3 a nawet 4 dni :D i własnie ten jeden jedyny raz trafilismy bezbłędnie :D jakby nie to ze akurat wtedy się przytulaliśmy (12list) to dalej bysmy się starali :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46185 przez Mirella
no wstanie człowiek koło południa i nie nadąza z czytaniem i odpisywaniem :)
Angellika, tak, wegetarianka od 16 lat :) całą ciążę i karmienie przeżyłam bez mięsa :) jedyne co umiem z mięsem zrobić to posolić obsypać przyprawami diabli wiedzą czy z sensem włożyć do garnka do pieczenia mięsa i wsadzić do pieca. Mój mąż mówi że dobre. Ale on tak na wszystko mówi co ja ugotuję, bo już wie że może usłyszeć że następnym razem on gotuje :)

Asik, jak jesteś w ciązy to Ci się opieka medyczna od państwa należy gratis, gdzies o tym jest na forum, chyba w wątku ubezpieczenie. Ja od połowy ciąży chodziłam panstwowo i było suuuuper. No może poza tymi cholernymi pomiarami na które się godzinę czekało bez sensu.

Lacrijka to jak bewipo, też ma objawy nie wiadomo skąd :) A może wiadomo....

Gosiak późno spać to kiedy? Ja przed drugą nie zasnę, nie ma szans, buszmenka buszuje :D A, no ja bym się cieszyła jakby mi mąż na 19 wracał, normalnie to 22-23, albo w ogóle wraca raz na parę dni... I się dziwi dlaczego ja taka zmęczona siedzeniem z dzieckiem... Ale kurde namówic go żeby się dzieckiem zajął parę godzin nie mogę. eh, niech się tylko ciepło zrobi to się urwę na cały dzień, albo i parę, i zobaczymy co będzie :P
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46190 przez Asik
Mirella ja z Martula chodziłam państwowo i było niezbyt okk.bedąc w ciązy miałam ostatnia @ i to mnie zmyliło ale na usg pokazywało ciążę starszą o miesiąc.mojemu ginowi nie dało sie nic powiedzieć on swoje wiedział,i tak wg niego miałam termin na 25 lutego wg usg na 12 stycznia i efekt taki że jak nie czułam ruchów cały dzień to wiedziałam ze cos nie tak :D poskakałam sobie delikatnie ,gorąca kapiel i 9 lutego pojechałam rodzić,rodziłam szybciutko o 1;30 wlazłam na łóżko a 1:50 Martula była ;D ale ma w książeczce paradoks :D Poród przed terminem ,dziecko ma silne objawy przenoszenia :D noo łozysko było odklejone,ona podduszona bo nałykała się wód płodowych,notabene zielonych jak diabli,skóra popękana itp itdlekarz mi powiedział że to był ostatni moment.dlatego nie wierzę już lekarzonm z Nfz bo jeszcze jak byłam potem mu wsio pokazac to wrzeszczał i powiedział ze to bzdury.nie wątpię w to że są inni dobrzy lekarze państwowi a ja akurat na takiego głąba trafiłam ale wolę drugi raz nie ryzykować tym bardziej że jestem w strefie zwiększonego ryzyka
uuuu ale mi elaborat wyszedł :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46201 przez Marta M
Ja od sierpnia mam bycze czasy..odkad przeprowadzilismy sie na nowe mieszkanko i nie pracuje to wstaje wlasnie o 10, 11...roznie...no np teraz dalej leze...zero obowiazkow..no tylko obiadek ugotuje, ogarne mieszkanie..ale to 2 godzinki a doba przeciez dluzsza...

spac to najchetniej kladlabym sie o 3 w nocy...ale co jak moj pracuje i musi sie wysypiac...

dzis znow na wylocie, ale kolo polnocy wraca :D



Jesli chodzi o prowadzenie ciazy to tez nie wybralabym lekarza z nfz. Jak sie idzie prywatnie to od razu inaczej traktuja...tylko co maja powiedziec Ci, ktorych nie stac na prywatnego lekarza....jej.....jaka nas przyszlosc kiedy czeka...:/
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46202 przez Mirella
no miałaś pecha Asik, ale i weż pod uwage że to było dawno, można powiedziec w innych czasach, w kwestii opieki okołoporodowej sporo się zmieniło. A rodzić i tak będziesz chyba państwowo?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46203 przez Marta M
Chyba smiesznie wygladam jak siedze sama i smieje sie jak glupi do sera..albo razej do telewizora...MAMUSKI sa swietne...DOKTOR MARTIN tez :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46205 przez Asik
no dosyć dawno :D ale najśmieszniejsze jest to ze jak moja poszła pierwszy raz do gina to akurat sobie właśnie tego samego głąba wybrała :D ale prywatnie była ,matoł nic sie nie zmienił.
Zobaczymy jak to z porodem będzie ale chyba tak bo u nas jest teraz oddział taki wypasiony w sprzety że hoho :D kumpela która chodziła do tego samego gina co ja rodzila w szpitalu a gin przyjechał i wsio było okk :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46206 przez Asik
Marta M napisał:

Chyba smiesznie wygladam jak siedze sama i smieje sie jak glupi do sera..albo razej do telewizora...MAMUSKI sa swietne...DOKTOR MARTIN tez :)

heheeh no to są nas dwie :D tez sie zastanawiam czasami czy ludzie nie mysla że jakas wariatka mieszka :D bo ja ciągle sama a jak komedia leci to ja brechtam na full :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl