BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 8 miesiąc temu #419793 przez Mirella
Mesy, udowodnij :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419795 przez mesy
Mirella napisał:

Mesy, udowodnij :blink:



No mówię ci spytaj insooo :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419806 przez Insomnia
Mirella potwierdzam ha ha :lol:
A poza tym ciotka :laugh: :lol: że Ty się jeszcze nie pogubiłas w tych swoich dzieciaczkach :silly: Jak się wszystkie do Ciebie zjadą to nie wiem czy na mleko wyrobisz :woohoo: :woohoo:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419809 przez Mirella
Inso, po pierwsze takie potwierdzam to się nie liczy, wiadomo że Mesy to Twoja kumpela i wszystko potwierdzisz, a po drugie nie bojaj, jakem czarownica tak wyczaruję ile będzie trzeba nie tylko mleka ale i ptasiego mleczka, nawet jakieś żele dla Lacry się znajdą :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419816 przez nikusia1988
Witam po dłuższej nieobecności :) (spowodowanej pracą) :)
Na Emisię oczywiście też głosowałam jak tylko doczołgałam się do kompa- chociaż było ciężko bo czasami to przez 3 dni kompa nie widziałam, ale na szczęście już nocki skończone więc mogę w końcu odetchnąć i żyć normalnie przez te kolejne 2 tygodnie, a nie jak nietoperz :S
Potwierdzam że u mnie też się pojawiał komunikat że dziękujemy za głos mimo iż nie głosowałam w tym dniu :ohmy:



Mam do Was pytanie: Czy któraś z Was mieszka w Sopocie lub w okolicach Sopotu???????
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419818 przez Mirella
mam wrażenie że sporo jest dziewczyn z tamtych okolic ;) ale nie będę palcem pokazywała, niech się same przyznają
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419819 przez nikusia1988
A jeżeli na forum nie chcą się ujawnić to proszę o info na priv :) Mam tylko pytania dotyczące miasta :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419821 przez Mirella
Nikusia, a jakbyś tak słówko szepnęła co u Ciebie?
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419839 przez angellika1
Nikusia ja jestem z Gdańska także bliziutko Sopotu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419885 przez nikusia1988
Mirellko co u mnie? Dzień w dzień to samo: praca, zmęczenie, niewyspanie które jest spowodowane nockami w pracy, w ciągu miesiąca już 3 razy złapały mnie skurcze łydek podczas spania (myślałam że umrę albo obudzę cały blok wrzaskami) :ohmy: No i teraz muszę się obżerać Magnezem bo następnego skurczu chyba bym nie zniosła a po drugie po spaniu jeszcze przez co najmniej pół dnia boli mnie łydka która bardzo mi przeszkadza w pracy (8h non stop na nogach- oprócz 15min przerwy) Tak więc teraz u mnie lekko nie ma. Staranka też trochę zaniedbujemy bo już po prostu nawet mi sie nie chce przytulać tak "z musu, bo trzeba, bo może się zbliżać owulka" a po za tym to z eMkiem częściej się nie widzimy jak widzimy więc nasze życie intymne "trochę" zostało zaniedbane.

A pytam o Sopot ponieważ nigdy ani ja ani eMek nie byliśmy w zimie nad morzem i chciałabym eMkowi zrobić raz w życiu za swoje pieniądze niespodziankę- wycieczkę nad morze zimą. Chciałabym to zrobić w tajemnicy i w ostatniej chwili mu powiedzieć co to za niespodzianka bo wymyśliłam sobie to tak: zaplanujemy sobie kilkudniowy urlop, poszukam pociągu, spakuję walizki,zatrudnię teścia, lub mojego tata lub szwagra jako szofera aby nas zawiózł do innego miasta na pkp na pociąg, kupię bilety i dopiero na pkp powiem eMkowi gdzie go zabieram :lol: Już sobie wyobrażam tą opadniętą jego szczękę :laugh: No i dlatego chciałam zapytać którąś z Was która się orientuje czy molo w Sopocie jest w zimie również otwarte? I czy Sylwester "pod chmurką" również jest tam organizowany? Bo jeszcze nie wiem czy ogólnie w zimie go tam zabrać czy może na Sylwestra.
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419896 przez Marta M
nikusia a nie chcesz zostać moją żoną?? ;) ja też chcę taką niespodziankę :):)

Inso całusek dla fasolki od ciotki Marty :kiss: Cudna :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419903 przez różyczka
Nikusia Sopot zima jest mega czarujący, molo oczywiscie otwarte (dla zakochanych :blink: ) i to za free :)
w sylwestra nie musisz nawet nigdzie rezerwowac miejsca w knajpie bo na Monciaku bawią sie tłumy, jest jasno jak w południe, głosno, gwarno i wesoło :)
super pomysl na wycieczkę niespodziankę :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419904 przez nikusia1988
Heh Martuś ;) Znalazłam pracę, mam swoje pieniądze więc chociaż raz w życiu chcę coś zrobić dla niego i teraz we wrześniu też w końcu za swoje pieniądze mogę mu coś kupić na urodzinki :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419906 przez nikusia1988
Różyczko a co to ten Mociak??? :) Ty jesteś z Sopotu? Bo będę potrzebowała informatora w zimie kiedy bedzie najwięcej sniegu to wtedy przyjedziemy bo jak będzie zimno i mróz ale śniegu nie będzie to nie ma sensu tam jechać :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419912 przez różyczka
Monciak (ulica im. Bohaterów Monte Cassino)to najglowniejsza ulica-deptak w Sopocie, przy której masz mnostwo knajpek,pubów, restauracji, rewelacyjnych klubów, kino, fontanna itp. i prowadzi on do molo :)

www.google.pl/search?q=monte+cassino+sop...1loHACA&ved=0CCUQsAQ

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl