BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 8 miesiąc temu #419236 przez monika63633
przepraszam dziewczyny ze zniknelam na tak długo i mam nadzieje ze juz nie oberwie :* a oczywiscie czekam na @ bo testu nie ma sensu robic. :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419238 przez MoNiaaa
nic innego nie pozostaje jak czekanie:) wiem cos o tym :blink:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419239 przez różyczka
MoNiaaa napisał:

do uslug :)

juz nawet nie czekanie mnie dobija tylko teraz nachodza mnie rozne mysli ze jednak nic z tego itp :( boje sie spojrzec na ten test :blink: a tyle czekalam zeby moc go zrobic


wszystkie czekamy Monia :)
teraz to sie nawet boje zebys doliny jakiejs nie złapała jakby jednak nie było jutro tej II kreseczki...bo to jednak troszke wczesnie na teścik ale doskonale Cie rozumiem, ze ciekawosc jest silniejsza :blink:
tak czy siak... jakkolwiek bedzie to conajwyzej przedłużysz staranka a to przeciez całkiem miłe zajęcie prawda? :)
trzymam kciuki za jutro :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419241 przez monika63633
no pewnie ze mile:) a no ciekawosc górą jak bym mogla to juz bym chciala wiedziec tym bardziej ze kiedys juz stracilismy...no dlatego pragniemy miec teraz :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419243 przez MoNiaaa
tez sie boje o doline...

najgorsze jest to ze tak dlugo czeba czekac zeby sie dowiedziec czy sie udalo bo gdyby od razu mozna bylo stwierdzic to by sie czlowiek nie nakrecal

ale dzieki za otuche :kiss:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419251 przez JustynaZuzanna
Chwale się!!!
Od dziś DYPLOMOWANY MASAŻYSTA !!! Co prawda wyniki mnie nie zadowalają ale ważne że dyplom w ręce!!
Pracy nie dostałam.
Pomimo że @ tyle co była od 5 dni napinkala mnie krzyż i bolą piersi i mam wszystkiego dość, normalnie chce mi się beczeć, czuje się jak jakiś nie udacznik...

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419253 przez MoNiaaa
gratuluje!!!
oj mi to by sie masaz przydal :P

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419261 przez sylwka727
Justyna gratuluję i nie mów o sobie tak źle bo to nie prawda dziewczyno ty tyle pokonałaś i osiągnęłaś że mało kto może powiedzieć że tyle przeszedł i się nie poddał i dalej coś robi kształci się itp. :kiss:

Kurcze ten dzieciak już doścignął naszą Emi i jest na pierwszym miejscu, wchodzę a czata i będę molestować jak mnie wywalą to trudno bo może coś to da ;)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419262 przez agnesssa
Mesy ja miałam za wysoką prolaktynę, i nie było szans zajść w ciążę dopóki jej nie obniżyłam, u mnie trwało około 3 miesięcy jak doszły do siebie wyniki i ja brałam dostinex zamiast bromocornu, bo po tym czułam się okropnie, ale lepiej zacząć od tego bromocornu bo jest duuuuuużo tańszy :ohmy: Za dostinex płaciłam około 80zł za tabletkę i brałam pół na tydzień. Ale bardzo mocno trzymam kciuki zeby to był koniec Twoich problemów z zajściem :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Inso Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze a Twoja córeczka na pewno jest zdrowa :kiss: :kiss: :kiss:

Justyna Gratulacje :kiss: :kiss: :kiss:

Mój wielkolud waży 3770 i nadal nie chce wyjść ;) Za dobrze mu w brzuszku :lol:

Sylwka
Jak to przecież przed chwilką Emilka była pierwsza :angry: :angry: :angry: Idę molesować ludzi na FB :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419266 przez Mirella
pl.lennylamb.com/konkurs_fotograficzny/2012/08

tu są wyniki, do pólnocy to ja siwiznę złapię jak nic

właściwie powtarza sie schemat z każdego wieczoru, cały dzień Emi prowadziła a nagle Miłoszkowi punkty rosną ;) i na ogół rośnie mu akurat tyle ile trzeba, i mam to gdzieś że rzucam bezpodstawne oskarżenia, zrobił 300 jednego dnia i już tego nie powtórzył, więc jakoś wątpię w uczciwość. Możecie teraz powiedzieć że jestem wredna zazdrośnica, ale tak właśnie myślę.
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419269 przez sylwka727
Agnessa no właśnie przedtem jak sprawdzałam była pierwsza i teraz na czaterii moleste zarzucam :blink:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419274 przez agnesssa
Mirella A ja się podpisuję pod tym co piszesz :ohmy: No rzesz q....rcze pieczone :angry: :angry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419289 przez Mirella
acha, Różyczko o serduszko pytałaś? a nie wiem skąd je wzięłam, było w komputerze :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419293 przez Lacrijka
6 głosow brakuje + zapas zeby wygrac..Damy rade :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419295 przez Asik
Mirella zgadzam się z Tobą , jakos dziwne to jest że jak Emilce głosów przybywa to nagle tamtemu sruuuuu i pierwszy .... a jak ten ktos od kompa odszedł to nic ni wzrastało , żeby potem nagle bummmm i w ciągu 5 min 20 punktów przybyło ( a jeden punkt to 10 głosów !!!!!)

Lacra 6 czyli 60 kliknięc !!! ja juz wszystkich zmolestowałam

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl