BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 7 miesiąc temu #440216 przez Mirella
O kurcze, kawy nie wypiłam, zwidy mam jak nic, Groszek????????????????????? A fota Michałka gdzie????????

Ilonka, Wiktor jeszcze ma czas, spoko, znam historię dziewczynki która do czwartego roku życia parę słów mówiła, za to potem..... :lol:


Dorcia, ja tę pościel na prezent kupiłam, więc jej nie rozpakuję, tyle zobaczę co przez opakowanie, no ale mam nadzieję że obdarowani się wypowiedzą ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #440241 przez gabi28
Ja wypiłam dwie kawy i tak patrze i nie wierze... GROSZEK :) napisz co u Ciebie... i oczywiscie zdjęcie Michałka prosimy...


pozdrawiam was dziewczynki.
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #440384 przez chłopek
ilonka kolezanki synek tez nie mówi ma ponad 2 lata, znajoma mi ostatnio mówiła ze u nich w rodzinie chłopczyk zaczał mówic jak miał 3 lata, a teraz taki zdolniacha z niego i straszna gaduła. mój mówi czasem po swojemu, ale ostatnio dość sporo sie rozgadał. na każde dziecko przychodzi pora, ja mojego za nic na świecie nie mogę nauczyc robić do nocnika
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #440507 przez Agusia83
Mirella, zafascynowalas mnie ta posciela...piekna :laugh: Tez chce taka :silly:

Monika, gratuluje :laugh:

A u mnie chyba @ przylezie...cos w krzyzy mnie lupie :silly: ..ale co tam....najgorsze to, ze Emi mi sie rozchorowala..jakas glupia wirusowka jej sie przypaletala..i pustoszy jej organizm goraczka i biegunkami :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #440733 przez Groszek
Wpadne jutro to napisze i dodam zdjecia prezesa Groszka :D milo ze nie zapomnialyscie hihi :*

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #440834 przez Mirella
Groszek no jak byśmy mogły zapomnieć??? Stara gwardia nie rdzewieje :lol:


Agusia, przylazła? Emilkę ucałuj od ciotki a wirusy czarwonicą postrasz :D
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #440977 przez sylka
mirella niestety tej starej gwardi tu coraz mniej
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #441056 przez Mirella
Sylka wiem i ubolewam, przykro to napisać ale poziom forum zleciał w dół masakrycznie :( :( :( Bez obrazy dla nowych, ale takich przyjaźni jak kiedyś już się teraz nie nawiązuje
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441066 przez sylka
Mirella napisał:

Sylka wiem i ubolewam, przykro to napisać ale poziom forum zleciał w dół masakrycznie :( :( :( Bez obrazy dla nowych, ale takich przyjaźni jak kiedyś już się teraz nie nawiązuje

Powiem Ci że z dziewczynami utrzymję kontakt poza formu piszemy na fb :) Dzwonimy do siebie czy rozmawiamy na skype :)
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441072 przez sisina
Mam pytanie jakie tabletki na ból głowy mozna jeść w ciąży łeb mi peka i nie wyrabiam :(
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441076 przez Mirella
sylka napisał:

Mirella napisał:

Sylka wiem i ubolewam, przykro to napisać ale poziom forum zleciał w dół masakrycznie :( :( :( Bez obrazy dla nowych, ale takich przyjaźni jak kiedyś już się teraz nie nawiązuje

Powiem Ci że z dziewczynami utrzymję kontakt poza formu piszemy na fb :) Dzwonimy do siebie czy rozmawiamy na skype :)



Sylka ale tak z ręką na sercu, jak bardzo nowe są te kontakty? Ja też utrzymuję kontakty z dziewczynami, których na forum już nie widać, z niektórymi nowymi też poza forum się kontaktuję, ale i tak nie boję się powiedzieć że to już nie to.... i tylko teraz czekać aż mnie stąd wykopią :P

Sisina, ponoć paracetamol można brać, ale ja osobiście w pierwszych trzech miesiącach nie brałam absolutnie nic.
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441082 przez sylka
Kontakty tak z 2 lata :P z innymi krócej.

Sisina tak jak pisze Mirella w ciąży wyłącznie leki przeciwbólowe na PAracetamolu typu Apap, Panadol i w nie dużych dawkach.
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441111 przez Asik
dobry wieczór :)


tak wpadam od czasu do czasu... poczytac , powspominac :) niedługo bedzie dwa lata jak zobaczyłam dwie kreski na teście :)\

Macie rację kobitki troszkę się pozmieniało... duzo dziewczyn juz nie wchodzi, nie ma tyle wpisów co kiedys , aleee jedno się nie zmieniło :) dalej na strazy stoi nasza kochana Mirella :) jak trza to postraszy ,do porządku przywoła :))) ale i pocieszy :) aaa no i powróży hihi czy chłopiec , czy dziewczynka sie czai w brzuchu :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441114 przez sisina
Sylka wzielam apap pol tabletki nawet i troche przestaje a mam pytanie z innej beczki czy mozna pic Karmi (piwo bezalkoholowe) w ciaży pytam bo nie wiem wole zapytac doswiadczonych :) milego wieczorku :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #441115 przez Mirella
Asik nie hihaj, pomyśl o powrocie, Marta już myśli :lol: jakby tak zebrać starą ekipę, co?

te nowe to mnie jak nic przeklną, ale nie bójcie się, Wy też będziecie kiedyś stare :P
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl