BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 7 miesiąc temu #438682 przez Agusia83
Pewnie, dziekuje...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #438703 przez Asik
Agusia
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #438719 przez ViFi
Witam Nowe Staraczki :)


przeleczona.....grzybice dostałam....
dziś posiew powtórny na Chlamydia trachomatis , na grzybice też i cytologia.....


Mam pytanko do dziewczyn czy ja miałyście stan zapalny to poprzeleczeniu posiew robił wasz eM

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #438737 przez Lacrijka
Przy stanach zapalnych moze nie ale po wszystkich antybiotykach na bakterieje, zawsze robilismy to razem. Mój ginek pobierał wymaz eMkowi. Do przyjemnych rzeczy to nie nalezało ale co tam, my kobitki nie takie rzeczy musimy znosic :) :) :) Grzybica przy antybiotyku to standard, dlatego ja zawsze łykam probiotyki a ginek przepisuje mi macmiror profilaktycznie i nigdy nie mam z tym problemu.
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #438875 przez ViFi
Lacrijka napisał:

Przy stanach zapalnych moze nie ale po wszystkich antybiotykach na bakterieje, zawsze robilismy to razem. Mój ginek pobierał wymaz eMkowi. Do przyjemnych rzeczy to nie nalezało ale co tam, my kobitki nie takie rzeczy musimy znosic :) :) :) Grzybica przy antybiotyku to standard, dlatego ja zawsze łykam probiotyki a ginek przepisuje mi macmiror profilaktycznie i nigdy nie mam z tym problemu.


Dziękuję :)Lacrijka (o Tobie myślałam) jak mogę skócić Twój NIck :)

ale rozmawiałam iiiii nie kazali mu robić ze mężczyzna wylecza sie... a kobieta nie zawsze....

Ta Chlamydia to dziadostwo .... powoduje sklejanie plemników i deformowanie ich i nie dochodzi do zapłodnienia.
Ja podejrzewam ze mam zaawansowaną Endometrioze (wewnętrzna)....wiec chyba wskazana drożność jajowodów moga być zapchane krwia i skrzepami.....(Ale ze mnie kosmitka)


Czy jest tu ktoś kto miał endometrioze.....?
Rozpoczełam 3 rok studiów licencjackich (jestem dalej w grze :) tak sie u Nas mówi)

Bardzo, bardzo dziękuje wszystkim za wsparcie....
A Tobie Nasza "Czarownico" wróżko.... za dobre słowa i otuche....

Chodze do psychologa..... już nie dawałam rady :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #438946 przez Mirella
Vifi, na zdrówko, jak mówiłam, korzystaj ile wlezie, ale nosek do góry :kiss:

Agusia zastanawiasz się braciszek czy siostrzyczka? Pokaż testa to Ci powiem :lol:


Sylwka, ciąża to taki stan że ciągle coś gdzieś boli gniecie uwiera strzyka kłuje i nie wiem co jeszcze, mieścisz się w normie, kochana, nie panikuj, nosek do góry :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #439091 przez gosiak
Agnessa gratulacje :kiss: :kiss: :kiss:

Majoweczka pięknie Lukasek rośnie, co raz przystojniejszy :kiss:

Vifi i reszta dziewczynek pozdrawiam :side:

Ps. Aga i jak tam? Emilka będzie miała się z kim bawić?:) :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #439119 przez monika63633
Hej dzieczyny dawno mnie nie bylo przez prace :( Ale musze sie wam pochwalic testem pozytywnym za dwa tygodnie ide do lekarz(bo teraz na usg slabo widac ale potwierdzil) :)
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #439144 przez Mirella
Jak widać znikanie to Twoja specjalność :) a co do testu, nie wiem czy pamiętasz ale u nas trzeba fotę pokazać, inaczej się nie liczy :P wstępnie gratuluję, buziakować będęjak będzie fota :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #439146 przez chłopek
monika gratki
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #439299 przez sylwka727
Mirella wiem wiem ale nie docierają do mnie racjonalne argumenty ale na szczęście wszystko dobrze i chyba dobrze obstawiałaś dziewczynkę ;) ale dopiero za tydzień potwierdzi się na lepszym sprzęcie

Monika moje gratulacje



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #439318 przez Mirella
Sylwka no mówilam że w normie się mieścisz, pokaż mi ciężarówkę do której docierają racjonalne argumenty ;) Powiedz lepiej czy ruchy czujesz :)
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #439342 przez sylwka727
Mirella raz jak schodziłam po schodach to poczułam 2 wyraźne kopniaki potem kilka dni później jak przykładałam rękę do brzucha to czułam wiercenie i tak to nic czekam an to cudowne uczucie ale mała leniwa jak mamusia ;)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #439507 przez MoNiaaa
Monika gratuluje pozytywnego testu :) na kiedy termin ?

a ja wam zaprezentuje nowa fryzurke Julki :)

http


]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #439648 przez emka
Monika Gratki :)

Sylwka To normalne ze się przejmujesz, też bym pewnie ttak reagowała.. Będzie dobrze! :kiss: :kiss: :kiss: Czekam na wieści, czy nasza "wróżka" miała rację :)

Monia Śliczna ta Twoja Julka :) i fryzurka cudna :) ale uśmiech i tak bije wszystko na głowę :) Jak sie czujesz?

My z mężulem jutro mamy 10 rocznicę ślubu, kurcze ale to zleciało, idziemy sobie na kolacje w gronie najbliższych. Zamówiłam mu z tej okazji boule, takie do grania na trawie, żeby sobie mógł czasem w kulki polecieć :) :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl