BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #441118 przez sylka
Ja w ciązy nic nie piłam nawet karmi. Zanim się dowiedziałam wypiłam (bedąc już w ciaży) kilka drinków. Nie wiedziałam że już jestem mamą, na szczęście z synkiem wszystko ok. Po tym jak już wiedziałam nie piłam za jego zdrowie ;) Zreszta ja tam raczej abstynentka :)
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441121 przez sisina
Sylka dlatego pytam bo nie wiedziałam dzieki ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441122 przez Mirella
Ja piłam bezalkoholowe w ciąży, ale akurat nie karmi bo mnie mdli po nim. Nie żeby jakoś litrami ale kilka razy się zdarzyło ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441142 przez sisina
Dzieki Mirella no własnie mąż mi wlał i popijam pomalutku nigdy piwa nie lubiłam nawet takiego alkoholowego a tu mnie raptownie wzięło na Karmi i nawet pyszne a nigdy nie piłam ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441146 przez różyczka
...że sie tak wtrącę....karmi nie jest tak do końca bezalkoholowe :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #441150 przez Agusia83
Sisina, ja w ogole nie pilam trunkow alkoholowych oraz "bezalkoholowych" w ciazy.

A odnosnie bolu glowy, to prawda w ciazy potrafi byc uciazliwy. Przed zazyciem tabletki, a mozna tylko i wylacznie na bazie paracetamolu,sprobuj przewietrzyc glowe, polozyc sie w ciemnym pokoju i przespac sie lub umyc wlosy, troszke chlodniejsza niz zwykle woda...mi to bardzo pomagalo.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441158 przez Mirella
Agusia a masz testa zapasowego?
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441160 przez Agusia83
Nie...jak do poniedzialku nie przylezie malpa to pojde do apteki...
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441167 przez sylka
Agusia znam te czekanie ja ostatnią @ miałam 30.07!!! Testowałam ju,z nie raz, byłam u gin i wg niej powinnam dostać na dniach a tu mija prawie mies. od wizyty. Dała mi skierowanie na badania hormoonalne ale zeby je zrobić musi pokazać sie zaginiona w akcji @. Błędne koło. Zastanawiam sieczy jak da mi Luteiną na wywołanie to czy nie zafałszuje to wyników badań bo musze je zrobić w 1-3 dc
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441171 przez Agusia83
Sylka, to Ty od lipca nie masz @? No faktycznie luteine daje sie na wywolanie @, a takze na podtrzymanie ciazy...ale nie wiem czy moze ona zaburzyc badania...a co masz wykonac?
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #441173 przez sylka
prolaktyna, testosteron, FSH, LH. Mam niedoczynność tarczycy biorę leki i hormony tarczycowe są w normie wiec wydaje mi sieże zabrzenia nie powinny wynikać z winy tarczycy skoro wszystko jest w normie.
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441189 przez sisina
Agusia no dokładnie to jest uciazliwe ale przestała bolec wziełam poł apapu i przewietrzyłam pokój bo faktycznie troche ciepło miałam ale już jest ok a mnie na to karmi tak jakoś dziwnie wzięło bo ja nigdy piwa nie piłam nawet alkoholowego bo poprostu nie lubie :)
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441190 przez Agusia83
Ja tez mam chora tarczyce...hashimoto dokladnie i tez mi sie wydaje, ze to nie ona tu szwankuje...a lekarz na 1000% wykluczyl ciaze?
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441198 przez sisina
Sylka ja okresu też nie miałam miałam tak po poronieniu 3 lata temu poroniłam i jakos pozniej nie mogłam zajść no a teraz sie udało no i lekarz zapisała mi wtedy luteine pod jezyk i przyszła @
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #441209 przez Lacrijka
Sie melduje.. Ino nie wim czy na staro czy na nowo :) :) :)

to bylam ja , Lacra :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl