BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #507819 przez Mirella
Dave, nikogo nie obraziłam tylko powiedziałam prawdę, jak upośledzony powie nawet coś przykrego to bierzesz poprawkę że upośledzony i nie zdaje sobie sprawy z tego co mówi, takie są fakty, gdzie tu obraza?

Ludziom się wydaje, że jak ktoś stracił dziecko to się raz dwa podnosi i nic go nie rusza, mam takie wrażenie, że takie jest nastawienie społeczne, ale kompletnie nie wiem dlaczego.


Fredeczka, bo fota musi być mała, duża nie wejdzie, taki los :(
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507828 przez anoda89
Możliwe że chciał pocieszyć ale mu nie wyszło i to prawda że kobiety po stracie patrzą inaczej na życie. Zauważyłam że mnie jest dużo łatwiej urazić i przejmuję się czasami głupotami. Jedyna osoba która zapytała się jak się trzymam i z którą mogę porozmawiać to męża bratowa. Co prawda też jest w ciąży ale ciesze się że wszystko dobrze się rozwija i niedługo będzie rodzić.

Niezły chrzestny. Nie wiem po co takich ludzi wybierać na rodziców chrzestnych, przecież to powinien być przykład dla dziecka, osoba odpowiedzialna.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507829 przez iwonta_kg
Fredeczka a co masz w swoim awatarku? Bo takie mało widoczne. Albo ja nie widzę bo mam internet w telefonie i jest niewyraźne.

Skręcam sie w bólu:( brzuch boli jak nie wiem co:( najadlam sie tabletek i nic:( dobrze ze dziś mam wolne. Jutro w pracy pewnie przyjdzie @



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507838 przez iwonta_kg
Anoda ja tez sie zmienilam odkąd nam sie to przytrafiło. Łatwiej mnie zranić. Jak juz zacznę plakac to nie moge przestać.

Prosty przykład. Jak drażnie sie i wygłupiam z moim mężem łaskoczemy sie itd i dotknie mi blizny po cc niechcąco to zabawa sie kończy od razu bo denerwuje sie na niego żeby uważał bo mam wrażliwe to miejsce i moze mi sie cos stać jak mi to pociągnie.

Wogole sama tez boję sie jej dotykać. Przywołuje zle wspomnienia:(



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507844 przez fredeczka
W awatarku mam brzuch z namalowana buzia i leza spioszki i czapka tak jakby dziecko taki byl zamysl zdjecia a wyszlo jak wyszlo:) teraz chcialam dodac duze zdjecie takie jak chlopek ale nie umiem:(

Chce sie juz polozyc zrelaksowac sie poszukac jakis mebli do pokoiku Michala w necie a tu maly jak na zlosc ma teraz najwiecej do zabawy.Jak inne mamusie usypiacie swoje dzieci? jak sie zmecza czy poprostu jest pora spania i nie maja nic do powiedzenia? Z moim jest ciezko musze to zmienic.Tak samo ze spaniem w swoim lozku stoi puste a on spi z nami i w dodatku budzi sie po 2 razy w nocy na mleko chociaz juz tego nie robil nie wiem co mu sie poprzestawialo.Odkad jest z nami nie przespalam calej nocy bo nawet jak on spal to ja sie budzilam i spac nie moglam hihi

Ehhh maly biega z lopata i kota szuka az strach sie bac chyba znow chce zupe gotowac:)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507845 przez MoNiaaa
Anoda szwagier rzeczywoscie jakis oszolom i nie ma cvo sie przejmowac gada zeby gadac bez chwili zastanowienia!!nie wiem jak ludzie moga byc tak bezmyslni dziecka nic nie zwroci i normalne ze smutek powraca w swieta i nie tylko!!!

ja wogole w te swieta bardzo duzo o was myslalam niby ponad 2 lata (jak nie 3) jestem na forum ale nigdy az tak nie mialam dziewczyn w glowie jak was!!

ja dzis powinnam @ dostac ale cisza tzn jakis sluz bardziej podbarwiony mam hmm taki zolty??ale brzuch mnie nie boli ani inne objawy nei wystepuja...
meczy mnie to czekanie ale boje sie ze nic z tego :(

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507850 przez Dave
Mirella - tylko mi się tu nie fochnij. To nie był dosłownie a z ironią.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507874 przez GwenB
Witam Was poświątecznie! Przeżyłam Święta, musze przyznać, że u rodzinki było całkiem przyjemnie i nawet się przesadnie nie objadłam. Jestem znów bardzo pozytywnie nastawiona i mam nadzieję, że w przyszłym roku na Święta będzie nas już 3 ;-)

Monia, Ferritka czuję, że z tych testów chyba coś będzie ;-) ja też kupowałam testy na allegro za 1 zł i mimo, że doszukiwałam się drugiej kreski, oglądałam test chyba pod każdym możliwym katem i na wszystkie mozliwe sposoby to nie dopatrzylam sie niczego :/ Poza tym przecież ktoś musi założyć wątek wrześniowy, prawda? z wszystkich testujacych już tak niewiele osób zostało, w Was nadzieja :D
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507886 przez iwonta_kg
Monia ktos musi zacząć ten łańcuszek dwóch kresek. U ciebie to ostatnio bardzo prawdopodobne więc myślę ze ty go zaczniesz:-) trzymam kciuki:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507899 przez Dave
no Monia trzymamy kciuki:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507902 przez dpc
Dave już dziś tu o nas wspominała - i o naszym blogu :)
szykuję się na posylwestrowe testowanie, o ile @ nie przyjdzie...



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507905 przez Dave
dpc-jak widac z utesknieniem czekamy na wrzesniowe mamy.

zaciskam piachy, oby sie udalo!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507909 przez dpc
mam w sumie wrażenie, że się nie udało :( no ale zobaczymy, może jednak :D



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #507912 przez Dave
apc - stara zasada-poki nie ma@, jest nadzieja

a kiedy powinna nadejsc@



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #507918 przez sylka
Fredeczka u nas jest pora kolacji po niej zabawa wypicie mleka kapiel + zabki buziaczki dla nas i marsz do lozeczka. Czasami czekam w pokoju az Kuba zasnie a innym robie papa przymkam drzwi i wychodze. Wracam jak juz zasnie by go okryc. Zalezy od Kuby jak chce. Raptem killka nocy przez te prawie 2 lata spal z nami w lozku, Od malego spal w lozeczku w swoim pokoju. Do 3 mies. Zycia spalismy u niego w pokoju a jak skonczyl 3 mies zaczal przesypiac cale noce to wyprowadzilismy sie od niego. W nocy do dzis jak sie przebudze to zagladam do Kuby- taki juz mam nawyk.

Dziewczyny trzymam kciuki za II kreseczki :D Ktoras musi do pary do Lacry dolaczyc :)

Dpc witaj :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl