BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu #508524 przez ferritka
:blush: szukam po prostu jakiegoś logicznego wytłumaczenia dlaczego ja wciąż nie ;D

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508528 przez Mirella
a jesteś pewna że nie? :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508531 przez ferritka
Mirella, dziewczyny jesli się okaże że teraz ta skleroza i śmierdzące szklanki i cycory jak berlin są oznaką zafasolkowania to nie obejdzie się bez forumowego babyshower ;>>

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508534 przez pani_p
ferritka ja tylko na to czekam :D
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508535 przez anoda89
O taaaak. Jakieś dobre wieści dla cioci Anody by się przydały :). Kiedy testujesz Farritka??
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508540 przez ferritka
jutro kupie test. zatestuje może w pon rano.... o ile malpa @ nie przyjdzie niechciana;/ ale powiem Wam że boje się testować, bo jak znowu trafie na zepsuty to chyba się utopie w brodziku prysznicowym ;//// :angry:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508541 przez Mirella
Ferritka a gdzie Ty masz te knajpę nad morzem, może by się przyjemne z pożytecznym połączyło?

idę mojego dziecia nakarmić i może sama też coś zjem poza suchą bułką ;)

acha, używała może ktoraś z Was programu ffDiaporama? nie mogę sie z nim dogadać :(
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508544 przez GwenB
ViFi jestem ze Śląska.
Mam dwóch różnych lekarzy: ginekologa i endokrolog. Chodzę do niej od samego początku, leczy wiele osób z mojej rodziny i jestem bardzo zadowolona, więc nie chciałabym jej zmieniać. Zresztą nawet jak jeszcze się nie starałam dawała mi wskazówki na wypadek ciąży, żeby od razu zwiększyć dawkę itp. Teraz chodzę na kontrole co 6-8 miesięcy, bo wyniki były ok i wszytsko unormowane.. no ale widać coś się zmieniło, nie mam pojęcia o co chodzi, bo miałam dawkę dobraną idealnie. No nic porozmawiam z nią na wizycie jaki jest wpływ tego podwyższonego TSH na problemy z zafasolkowaniem.
A któaś z Was też ma problemy z tarczycą?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508547 przez ferritka
mirella w jarosławcu- między ustką a darłowem ;] można zrobić u mnie I zlot staraczkowy ;>>>>

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508553 przez studentkaae
ale jesteście dziś Dziewczyny "płodne" na forum... tyle postów, że nie wiadomo do którego sie odnieść :) ale to super, że tu taki ruch, przynajmniej żadna z nas nie jest sama ze swoimi troskami i nadzieją, że w końcu się uda :)

julka - spoko, głowa do góry, może to fałszywy alarm i @ się nie pojawi.

Dave - dbaj o siebie Kochana i dużo leż w łóżeczku, żeby Cię choróbsko nie rozłożyło bardziej.

ferritka - a ja już po @ i od wczoraj staranka nowe zaczęliśmy, także niestety ja nawet testować w tym miesiącu nie musiałam, ale na Ciebie liczę i tak samo mam przeczucie, że u Ciebie to się chyba udało... ten biust jak berlin by na to wskazywał :)

dpc, fredeczka - witajcie, życzę II kreseczek :)

Gosia28 - uuuuu, przypomniałaś mi, że i jak do dentysty musze się wybrać, ale tak już od września sie wybieram i dojść nie mogę.

Anoda, Gosia28 - utulam Was mocno kochane :kiss:

Insomnia - ślicznie wyglądasz, ciąża Ci służy :) a będzie synek czy córcia?


ferritka - wow - knajpka nad morzem - ale fajnie :)
no jak nic ten zlot staraczkowy trzeba by było w końcu zrobić :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508560 przez fredeczka
Wiecie co ja to chyba ta ciaze mam ale w glowie dzisiaj tak mi niedobrze ze masakra i to caly dzien dzisiaj pojade do apteki jak m wroci i zatestuje z rana albo w nocy to jak cos to dam znac ;P
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508561 przez ferritka
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Fredeczka!!!!! aaaaaaaaaaaaaaa byłoby super;DDDD wstrzymaj się z testem do rana najlepiej, ten wieczorno - nocny moze być lekko skrzywiony ;))) aaale by bylo jakby nam tu Fredeczka tasmę wrześniową otwarla fju fju fju czad;))))))

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #508571 przez julka2404
pani_p napisał:

Dla mnie wpadka to dość dziwne stwierdzenie bo jeżeli ktoś kocha się bez zabezpieczenia to chyba jest świadomy, że może począć dziecko? Chyba, że komuś zabezpieczenie nie zadziałało to rozumiem.


Myślę tak samo jak Ty. My mamy syna z wpadki. Prezerwatywa pękła a my nie zauważyliśmy :cheer: To się nazywa wpaść :lol:

A jak się człowiek stara to d... blada :(
Właśnie @ się rozkręca :angry:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508575 przez pani_p
To może od jutra zaczną się tu same dobre wiadomości na forum :D Oby oby :D
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508579 przez julka2404
Trzymam kciuki za testujące :kiss:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl