BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #508385 przez chłopek
inso ale brzusio śliczny pogłaskaja od cioci

ale zeciało juz nieługo bedziesz rodzic
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508389 przez Mirella
o kurcze, Inso się rozpakuje lada moment!!! Kiedy to zleciało???

Inso pięknie wyglądasz :lol:


Acha, ktoś mnie o wagę pytał, Mesy? Nie wchodziłam bo i po co? Ale ja mam fajną wagę, jak na nierówności postawię to pięć kilo odejmuje :lol:

Moja mózgownica też jeszcze myli nowe babeczki, ale spoko, zanim się obejrzymy to one też będą stare :P no chyba że zafasolkują i sobie pójdą od nas :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508390 przez gosia28
Mirella może i prawdę piszesz, chociaż ciężko mi się ją czyta... tyle, że lekarka zadzwoniła do księdza i ja tę rozmowę dokładnie pamiętam. Ksiądz ją pytał czy dziecko jest żywe, a ona powiedziała, że nie. A skąd ta pewność? Dziecko było w moim brzuchu a usg nikt mi nie wykonywał. Więc na jakiej podstawie stwierdziła zgon dziecka, które jeszcze było pod moim sercem?

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508391 przez Insomnia
Chłopek wygłaskałam :lol: Ostatnio nic innego nie robię tylko głaskam się po brzuchu :laugh:

Mirella no własnie, kiedy to zleciało :ohmy: :lol:

Ja na wagę już nie wchodzę :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508396 przez chłopek
inso głaskaj głaskaj :) mi sie tęskni do takiego brzuszka :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508398 przez ViFi
GwenB napisał:

Podczytuję Was i jak przeglądam te historie to aż mi się nóż w kieszeni otwiera. Mnie na szczęście nie spotkała taka straszna sytuacja, dla mnie najwiekszym zmartwieniem jest poki co to, ze co miesiąc przychodzi @ i od roku nie potrawie zajsc w ciaze, ale nie potrafię zrozumień dlaczego panują take dziwne przekonania i to jeszcze w szpitalach !! Paranoja..

Ja właśnie wróciłam z przychodni, odebrałam jeden z wyników i już chyba wiem czemu nam się ostatnio nie udaje. Choruję od 8 lat na niedoczynność z hashimoto, miałam idealnie dobrane tabletki, wyniki super i się coś znowu poprzestawiało. Okazało się, że teraz TSH podskoczyło ponad dwukrotnie i ledwo mieści się w normie :/ a z tego co wiem najlepiej jak jest ponizej 2 przy staraniach.. nie wiem co znowu, za tydzień idę na wizytę :(


Skąd jesteś ??? czy chodzisz do lekarza ginekologa endokrynologa ???

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508399 przez chłopek
moja sis ma problem z tarczyca (wyszło jak byłą w ciazy ) ma guzek leczony farmakologicznie, w marcu ma sie dowiezic co i jak bo chce sie starac o rodzentwo dla swojej córeczki
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #508409 przez sylka
Mirella Twoja odejmuje a moja dodaje na nierównościach z 3 kg :P I tak trzeba biegać po całym mieszkaniu w poszukiwaniu równego kąta by się wiarygodnie zważyć :)

Inso zleciało zleciało niedługo bedziez tulić malutką :D

Chłopek mi tez niedoczynność wyszła w ciąży i od tej pory lece na lekach.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #508419 przez emka
Inso Genialny brzusio, też kcem taaaaaaaaaaaaaki :)

Lacra A Ty masz już sie czym pochwalić??? :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508429 przez fredeczka
Do dziewczyny ze zdjecia masz otwarta kuchnie o ile dobrze widze nie czuc w salonie jak sie smazy albo kapuche gotuje? pewnie czuc troche bardzo to uciazliwe? wlasnie chcemy na wiosne remont zrobic i rozwalic sciane dlatego pytam.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508431 przez Insomnia
Fredeczka trochę czuć ale okap się włączy, okno uchyli i jakoś dajemy radę :silly: ale zbytnio mi to nie przeszkadza, może dlatego że mało gotuję :blink: A takie specyficzne zapachy jak kapusta to pewnie czuć tez przy zamkniętej kuchni, nieraz na klatce czuję co sąsiedzi gotują :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508432 przez Mirella
Gosia, no fakt, póki w brzuchu to nigdy pewności nie ma, ale przecież jak się urodził to chyba już było wiadomo? No i niestety jest coś takiego jak praktyka, pielęgniarki po prostu wiedzą i tyle bo niejedno widziały. Z jednej strony to krzyczymy że one takie nieczułe, a z drugiej ile można patrzeć na śmierć dzieci i się nie znieczulić? Która się nie znieczuli nie nadaje się do pracy w szpitalu, taka smutna prawda. No tyle że mogłyby się nauczyć serce okazywać mimo wszystko.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #508442 przez ferritka
Mirella ma racje. pielęgniarki, lekarze działają czasami odruchowo. widzieli już niejedno i chyba żaden człowiek nie zniósł by takiego napięcia psychicznego. ale okazać serce i zrozumienie to powinna być ich rutyna również.


p.s. poszlam do kuchni po jabłko, wróciłam z miską makówek.... jest ze mną coraz gorzej;///

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508448 przez gosia28
przyznaję rację :P
mimo tego poczucie krzywdy mam dalej i już, jestem po prostu rozżalona bo wszystko nie tak miało być, ciuszki w szafie czekały, huśtawkę kupiliśmy, łóżeczko już jedno sprawiliśmy :(
plany, marzenia :( eehh szkoda gadać...


Inso brzusio masz przepiękny :) o takim właśnie marzę :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508453 przez ferritka
Gosia, Twój żal jest w 100% uzasadniony i masz do niego prawo. Może mi się też łatwo mówi, bo my nie zdązyliśmy się jeszcze zbyt dobrze oswoić z tym ze zostaniemy rodzicami. nic nie mieliśmy nawet widoku bijącego serduszka nie zdążylismy zobaczyć. Nie wiem co bym zrobiła gdybym miała tak jak Ty.. w szafie spioszki, pokoik gotowy na Maluszka.... Nawet by mi chyba prochy Mirelli nie pomogły a zla byłabym na cały świat.

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl