BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu #508464 przez Mirella
Ferritka, no te co wczoraj brałam to na pewno by Ci nie pomogły, ale wcześniej brałam takie po których traciłam kontakt sama ze sobą, ale na taki ból jak naszych aniołkowych mam to chyba żadne prochy nie pomogą :(
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508473 przez anoda89
Dobijcie mnie. Właśnie się dowiedziałam że koleżanka jest w ciąży. Kurde czy to tak musi boleć. Serce mi rozdziera.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508474 przez pani_p
Jejku dziewczyny kiedy Wy to wszystko napisałyście?! Ledwo przeczytałam :D i coś mi szwankuje powiadomienie na pocztę bo nic mi nie przyszło o nowych postach... Wrrr

Trudny temat tutaj poruszyłyście. Aborcja... Obym nigdy nie musiała decydować. Czytałyście jak gładko o aborcji mówi Czubaszek? Szlag mnie trafia jak widzę tą babę...

ferritka Coś mi tu podejrzanie wygląda to Twoje zachowanie, a szczególnie Twój wyrośnięty biust :D

Czytając o tym jak traktowały Was pielęgniarki w szpitalu włos mi się na głowie jeży... Przykro mi.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508476 przez pani_p
anodaTulę :*
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508485 przez julka2404
Anoda moja siostra też jest w ciąży (wpadka) :angry:
Niestety nic na to nie poradzimy :( dzieci się będą rodzić czy chcemy czy nie.



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508487 przez ferritka
ale my chcemy żeby się rodzily!! niech się rodzą na potegę jak najwiecej ale niech obrodzi i w naszym gronie w końcu...

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508494 przez anoda89
Wiem, ciesze się że jest w ciąży ale jednocześnie zazdroszczę. Serce mi chyba niedługo rozwali z tego bólu. Tyle kobiet jest wokół w ciąży. W rodzinie mam trzy ciężarne + dwie koleżanki. Tortura dla mnie i czasami nie wyrabiam.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508499 przez gosia28
anoda, wiem że jest Ci ciężko. Ja o dzidzię staram się od początku 2010 roku i zawsze miałam poczucie, że wszyscy są w ciąży tylko nie ja.

Osobiście też jednak wolałabym nigdy nie być w ciąży niż być i ją stracić.
Ciągle mnie zastanawia fakt wpadki. Wydaje się to nieprawdopodobne, a jednak.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508509 przez Mirella
Anoda, ja nigdy nie bylam aniołkową mamą, ale jak się starałam to tez mnie każda wiadomość o cudzej ciąży bolała i też mi się wydawało że już wszyscy tylko nie ja :(

smutna prawda jest taka, że dopóki nie dostaniesz kopniaka od środka to Cię będą takie informacje bolały, my możemy tylko utulić i powiedzieć że to normalne i nie musisz się źle czuć z tego powodu że Cię zazdrość zżera :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508513 przez ferritka
Gosia, mnie też zastanawia fenomen wpadki. można by na jej temat wypisać pracę doktorską;D
nam się raczej wpadka nie przydarzy. jesteśmy poza statystycznym jej marginesem. dlaczego? a dlatego że wpadka ma to do siebie, że jest nie przewidziana, spontaniczna i nieoczekiwana. a są to moje kochane slowa które w naszym przypadku nie istnieją w naszych słownikach ;D bo my staraczki mamy wszystko w tym temacie wyliczone, przewidziane kiedy jest owulka, @ i kiedy nastąpi zapłodnienie.....

oh jak ja marzę na 2miesiące kompletnego zapomnienia o tym że najbardziej na sciecie chce dziecko. wtedy mogłabym zaliczyć wpadkę ;))

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508515 przez anoda89
Pociesz mnie to że jeszcze tylko i aż tylko 3 miesiące i można zacząć starania.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508519 przez gosia28
ferritka coś w tym jest, ale jak tak sięgnę pamięcią to np. przed ślubem z mężem uważaliśmy, po ślubie też 2,5 roku ze względu na moje studia nie staraliśmy się, ale naszym jedynym zabezpieczenie było "wyjście przed czasem" :blush: :side: więc średnia ta antykoncepcja co? A jednak wpadki nie było...
ale to tak jak mówisz, pracę doktorską można napisać.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508521 przez Mirella
Nie no bez takich, ja nawet nie wiem kiedy @ miałam, ale to chyba Gosia miała razem ze mną to ona wie :lol:

Anoda no byle do wiosny :lol: a jeszcze lepiej do lata, wtedy na wiosnę urodzisz, nie ma lepszej pory, przerabiałam to, Duśka majowa, super jest urodzić na lato :) tak tak, niby nie ważne kiedy tylko niech będzie, ale tak naprawdę termin tez ma znaczenie, nie oszukujmy się :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508522 przez pani_p
Dla mnie wpadka to dość dziwne stwierdzenie bo jeżeli ktoś kocha się bez zabezpieczenia to chyba jest świadomy, że może począć dziecko? Chyba, że komuś zabezpieczenie nie zadziałało to rozumiem.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #508523 przez chłopek
gosia u nas było tak samo na studiach magisterskich jak bylam zaczelismy sie starac i nic, dopero jak byly egzaminy i chyba nie myslalam o tym ze mam płodne i trzeba sie starac, dopiero jak mi sie okres spóźnij i było mi niedobrze to test zrobiłam
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl