BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #520295 przez Dave
Z syropem to nas nie wywalą :silly: :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520297 przez Mirella
Dzidzia rozwaliłaś mnie po całości :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520301 przez anoda89
Dave ale byś miała poród na wesoło :lol: i żadne gazy nie będą potrzebne
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #520302 przez studentkaae
taaaak, mina położnych i lekarzy na porodówce - bezcenna :)

Anoda - gazy?? no cóż jak się tego syropu napijecie co ja teraz to gazy będą na tej poroówce, oj tak, gwarantuję Wam :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520308 przez ferritka
oo dziewczyny, niektore tu na prace narzekały.. jak sie u Dave podczas porodu spiszemy to założymy spółkę;) bedą nas wypozyczać rodzące abyśmy im umilały czas porodu. Zadnych znieczulaczy wewnątrzoponowych tylko syrop studentki i nasze mile towarzystwo ;)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520312 przez izula
Ferritka twój pomysł wart jest opatentowania :lol: :lol: :lol:

[/url]
[/url]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520316 przez anoda89
studentka gazy rozweselające :) no chyba że któraś puści :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520317 przez Dave
Każda piersióweczkę z syropkiem pod pachą, banan na buźce i mi poród nie straszny.

No i biznesa rozkręcimy :lol: :lol: Szybko przejdziemy na zawodowstwo. Takie porodowe baby szałery :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520318 przez ferritka
izula napisał:

Ferritka twój pomysł wart jest opatentowania :lol: :lol: :lol:


wszystkie tu na forum jesteśmy matkami tegoż pomysłu ;> każda ma w tym swój promilek...ups procencik :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520328 przez MoNiaaa
dziewczyny jestescie mniesamowite.

co do porodu dave to da sie poloweczke lekarzowi to i nas z flaszeczka wpusci :P dave podepnie sie kroplowke z dopalaczem i pojdzie gladko!!
dzis mowili ze jakis lekarz z karetki mial 3 promile i to cxzesty problem u lekarzy wiec pojdzie szybciej niz wam sie wydaje:P

a co do bociana to macie 3 miesiace na slask pozniej musicie go puscic w obieg i niech zachaczy o moja dziure..tarnow z moich okolic chyba nikogo nie ma wiec musi specjalny kurs zrobic:P

rozpisujcie sie w tym tygodniu przed poludniem bo w pracy przez 8 godzin mam na nonstopie ZP wlaczone a rano pustki :side: za tydzien mam 2 zmiany wiec czuje ze szybko mi z wami zleca :)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520329 przez dzidzia1234
najlepsze, że na taką działalność lokal niepotrzebny
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520330 przez izula
tak sobię myślę, strach się bać co by się działo podczas spotkania na żywo :))) skoro tak chumory dopisują i takie pomysły się rodzą na forum :)))

[/url]
[/url]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520331 przez studentkaae
nisza rynkowa toż to przecież jest.
pomysł na zarobienie pierwszego miliona widzę, oj widzę.. oj, ten syropek mój, cuda zdziałać może :laugh: no mówię Wam.

Dave - czyli co - już się nie możesz doczekać porodu nie? powiem Ci więcej - MY już też się nie możemy doczekać )
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520333 przez sylwus136
whisky to tak :D my z mężem uwielbiamy i nawet to dzięki niemu powstał po części nasz synek :)

Dpc - oj wiem co to mdłości i wymioty. Ja wymiotowałam do 6 mc ciąży dzień w dzień po 15-20 razy. Nie raz byłam na kroplówce. A po 6 mc jak ręką odjął. Teraz juz nawet nie pamiętam jak to było. Mi pomagały krakersy ( choć na chwilę) i nie wstawaj od razu z łóżka. Poleż, napij się łyka wody, zjedz krakersa i dopiero wstań - pomaga.

oj dziewczyny to ja z wami bym się nie spotkała bo za daleko niestety a takie fajne babki jesteście. Widzę że Śląsk rządzi :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520339 przez ferritka
sylwus136 napisał:

whisky to tak :D my z mężem uwielbiamy i nawet to dzięki niemu powstał po części nasz synek :)

Dpc - oj wiem co to mdłości i wymioty. Ja wymiotowałam do 6 mc ciąży dzień w dzień po 15-20 razy. Nie raz byłam na kroplówce. A po 6 mc jak ręką odjął. Teraz juz nawet nie pamiętam jak to było. Mi pomagały krakersy ( choć na chwilę) i nie wstawaj od razu z łóżka. Poleż, napij się łyka wody, zjedz krakersa i dopiero wstań - pomaga.

oj dziewczyny to ja z wami bym się nie spotkała bo za daleko niestety a takie fajne babki jesteście. Widzę że Śląsk rządzi :D


Sylwuś, spoko spoko jak bedziesz rodzić po Dave to my do ciebie podjedziemy ;D w ramach naszego zawodowego turne ;D

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl