BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #520212 przez izula
Studentka no niestety dwa lata temu zmieniłam pracę na bardziej spokojną i pracuję 8 godzin a nie 12 :). Ale przez Bielsko często przejeżdżam bo z Mężem często w góry jeżdzimy. 25 jedziemy do Węgierskiej Górki ale to wycieczka zbiorowa :) ale tak myślę, że jak będzie ciepło to z chęcią przyjadę :)) odwiedzić stare kąty. Mój mąż robił kurs animatora w Bielsku więc myślę, że też by z chęcią pojechał. Tylko może jak będzie ciepło bo ja strasznie zimy ni lubię. Jestem ciepłolubne storzenie :))

Hehehe ale myśl ze zlotem jest warta nagrody :)))

Gwen jak tylko zobaczę dwie kreski od razu proszę o adres i wysyłam boćka ;)

No i Mirella a skąd ona jest. Jej też nie może zabraknąć na naszym zlocie ;)

[/url]
[/url]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520213 przez izula
Przepraszam miało być skąd jesteś - przepraszam Mirella. :)))

[/url]
[/url]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520216 przez dzidzia1234
same babcie- widzę , że tu się zlot geriatryczny szykuje nie staraczkowy- wiec laski i balkoniki pod pachę -i w tango :side: :side: :side: :side: :side:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520218 przez studentkaae
izula - to tak jak i ja - zimy niecierpię, rzut kamieniem mam w górki różne, ale na nartach nie jeżdzę - no moze i wstyd ktoś powie, ale trudno, nie jeżdzę i koniec. . ciepłolubna też jestem :)

to nic tylko na wiosnę teraz czekać :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520219 przez Mirella
Po pierwsze staraczkowego zlotu nie bylo jeszcze, były mamusiowe na kilku wątkach z tego co wiem, po drugie ja z centralnej Polski i się z dzidzią solidaryzuję, także dzidzia nie pękaj, w końcu mój bocian to ja mu powiem co ma robić :blink: Co prawda obiecałam Śląsk, ale co tam, bociek da radę, on prężny :P

Nie wiem dlaczego to forum takie na Śląsku popularne, ale z tego co wiem to dużo dziewczyn stamtąd, nie tylko na staraczkach, bardziej macierzyńskie tam jesteście czy co? Czy może więcej Was bezrobotnych? Ale nie, bo z tego co się orientuję to dziewczyny pracują, nic nie rozumiem ;)

Miałam myć podłogę w kuchni ale dziecko mi mopa zabrało, idę zobaczyć co tam narobiła :lol:


Acha, i coś mi się wydaje że nadal ja tu najstarsza jestem :P
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520221 przez Dave
dzidzia - dobre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520223 przez izula
Jedno jest pewnie będzie wesoło :))))

Co do terminu to na pewno wiosna jak będzie ciepło i ładnie :))) a termin może weekend majowy jest długi to jakieś dwa dni może każda wysupła, żeby było ok?

[/url]
[/url]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520225 przez pani_p
dzidzia haha :D

Przestańcie mi tu wyskakiwać z wiekiem bo znowu ja czuję się jak gówniara i czasem myślę czy ja za szybko o dziecku nie myślę!! Wszystko przez to że tak podkreślacie ten wiek:P Wiek nie jest ważny, ważne to co w środku, a z tego wnioskuję, że tu same fajne, młode babki siedzą
:)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520227 przez Dave
No wiecie co....

Ja mam termin tak na 17-22 kwietnia i mam nadzieję, że już będzie wiosennie.

Wpadniecie na porodówkę, potrzymacie mnie za łapkę, pogłaszczecie Mata. Od razu się pozarażacie. A potem se impre zrobimy :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520228 przez sylka
dpc napisał:

no u nas jest owoc przytulanka z okazji urodzin mojego Mateusza :lol: :lol: :lol:

przytulanie w moje urodzinki zaowocowalo Kubuskiem :D
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520231 przez izula
Studentkaaaa jak ja cię lubię hahah :))))

Ja też nie jeżdże na nartach a w góry jeżdżę głównie wiosna, lato, jesień. To mój pierwszy wypad w góry zimą i to tylko dla tego, że będzie bal karnawołowy w hacie góralskiej i nie ma w planie wycieczki żadnych wypraw w góry.

Zresztą jestem z sierpnia :))) lato, słońce, cieplutko mmmm już tęsknię

[/url]
[/url]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520232 przez ferritka
na weekend majowy to ja moge Was na pomorze zaprosić, na naszych terenach bawię do końca kwietnia ..więc oby wiosna przyszla szybko tego roku bo mnie zlot ominie, którego nota bene zostałam cichą prowokatorką ;DDD

p.s. zlot geriatrycznych staraczek z problemem alkoholowym ;) no nie wiem czy dostaniemy gdzieś rezerwacje w jakimś normalnych hotelu ;>>>

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #520235 przez studentkaae
ooo, tak wesoło by było barrdzoo :)

hmmm, czyli zlotu jeszcze nigdy nie było co?? to by obligowało do jego organizacji w końcu :)

a ile lat już to forum działa?

spoko, każdy wiek jest dobry na dziecko - ważne,żeby być gotowym i chcieć, a reszta nieważna.

eee Izula to super imprezka sie Wam szykuje :)

Dave - ferritka dobrze mówi... chyba by nas na porodówke nie wpuścili hehehe
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520237 przez Mirella
Tak nieśmiało tylko zauważę że od paru lat majowy weekend jest do doopy......
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520239 przez Dave
ferrietka- uwielbiam :kiss: :kiss: :kiss:

Ja to bym mogła mieć tylko wiosnę i lato. Nie cierpię zimna :ohmy: :ohmy: :cheer: :cheer: :X :X



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl