BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #520240 przez ferritka
Dave napisał:

No wiecie co....

Ja mam termin tak na 17-22 kwietnia i mam nadzieję, że już będzie wiosennie.

Wpadniecie na porodówkę, potrzymacie mnie za łapkę, pogłaszczecie Mata. Od razu się pozarażacie. A potem se impre zrobimy :lol: :lol: :lol:


Dave to my Ci kochana babyshower zrobimy zanim urodzisz ;) bo na porodówkę to mogę bandy geriatrycznych staraczek z grupy AA nie wpuścić ;DDD

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520242 przez Dave
ferritka - no co Ty. Szturmem oddział weźmiecie :side: :side: Będę miała na wyłączność :P :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520244 przez dzidzia1234
ferritka- padłam :laugh:

mirella- ratuj sytuację, bo zegar biologiczny tyka nieubłaganie
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520247 przez ferritka
Dave napisał:

ferritka - no co Ty. Szturmem oddział weźmiecie :side: :side: Będę miała na wyłączność :P :P

hahaha taak Ty wszystko dokładnie podpatrzysz bo jak my nalot zrobimy to nasze zdjęcia będą gościć na każdej porodówce w kraju z podpisem " tych pań nie obsługujemy" :side: :side: :side: :side: :side:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520248 przez studentkaae
...bo na porodówkę to mogę bandy geriatrycznych staraczek z grupy AA nie wpuścić ;DDD

hahahahaa :laugh: umieram ze śmiechu, a mój mąż się mnie zapytał czy ja już coś może piłam?? hehehe
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #520249 przez Asik
dzidzia1234 napisał:

ferritka- padłam :laugh:

mirella- ratuj sytuację, bo zegar biologiczny tyka nieubłaganie


Eeeeee tammm masz jeszcze dobrrrrre lata przed sobą :D

Ferritka :D :D :D padłaaaaaammmmm :D :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520251 przez ilona
Mirella, Dzidzia ja też centralna Polska :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520252 przez izula
DPC najważniejsze, że ty chcesz dzidziusia, czujesz to całą sobą i wiesz, że to jest ten czas. DPC zawsze się znajdzie ktoś kto ci powie, czemu teraz. Najważniejsze jest to co ty chcesz a nie inni i na ile się czujesz - jak to któraś dziewczyna przed chwilą napisała :))))

A tak z innej beczki ostatnio byłam u rodziców i trafiłam na kolendę, od księdza na kolendzie usłyszałam, że ona jak by nie był księdzem to by miał w moim wieku już co najmniej dwójkę dzieci a co my z mężem się tak obijamy. Gdyby nie rodzice to by dostał w zęby ode mnie. :)))

[/url]
[/url]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520254 przez ferritka
:woohoo: :silly: :lol:
co do terminu, mamy jeszcze troche czasu, ale tak jak Mirella mówi, majówka to slaby czas, bo pewnie ka\zda z Was bedzie miała plan z połowicą swoją itd..poza tym najlepiej jakiś neutralny wziąć czas i taki co jeszcze Dave będzie nierozpakowana aby zadziałaś na nas brzuszkiem jak amuletem, talizmanem czy tym w co tam każda z nas wierzy ;) niech nas pozaraża na zlocie a cooo :))

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520255 przez Dave
ferritka - jakiegoś fotoszopa się zmontuje :side:

Studentkaae
- no nie mów, że jeszcze na trzeźwo :unsure: przecie my tu nałogowe. 24 h na bani :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520256 przez Mirella
Dzidzia ale przecież Ty jesteś młodsza niż ja jak Duśkę rodziłam, co ty bredzisz że tak powiem?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520258 przez Asik
Ja Szymka rodziłam jak miałam 39 :D :D więc dzidzia ma mnóóóstwo czasu ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520261 przez dpc
Izula, święte słowa :D
ale mnie dziewczyny pocieszacie dziś, mimo, że leżę w łóżku, rzygałam jak kot, mam zgagę, mdłości i jestem głodna jednocześnie :lol: :lol: :lol: :lol:



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520262 przez anoda89
hahaha...no ja już sobie to wyobrażam :laugh: Dave na porodówce a banda jej wtóruje Dave przyj, jeszcze trochę, już jest główka...a kto przetnie pępowinę? Chyba trzeba losowanie zrobić :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #520264 przez studentkaae
Dave - no coś Ty - ja już jestem po kilkdziesięciu łykach syropu na kaszel, tabsach na przeziębienie, więc mówię Wam jak na haju jestem, a do tego teksty ferritki i atak śmiechu murowany :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl