BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #520863 przez MoNiaaa
o ingrid dobrze ze mi przypomnialas...zamiennik wina w deche !!!

a ja coby sie z rytmu AA nie wybic w nastepny weekend ide na posiadowe z kolezankami z pracy ostatnio sie dzialo i niemal wszystkie wyladowaly w kiblu z obcietym filmem.czuje ze teraz ja poczebuje chwili na oderwanie sie od rzeczywistosci!!!!!

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520881 przez anoda89
Witam się z rana :)

Monia idź wyluzuj się troszeczkę a na pewno będzie trochę lżej :) Ja w sobotę mam wesele to może i ja odreaguję.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520912 przez pani_p
Imprezka jest bardzo dobrym pomysłem :-) zabawicie się, uwolnicie od wszelkich zmór i wrócicie jak nowo narodzone :-)

jadę do promotora, a Wam kochane życzę miłego dnia :-*
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520925 przez MoNiaaa
do imprezki zostaloi jesczez ponad tydzien ale zawsze to jakas odskocznia :)
pani powodzenia:):)
anoda to sie wychulasz na weselichu :)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520926 przez anoda89
Wiecie tak sobie myślę i łącze pewnie zdarzenia i chyba zrobili mi cc żeby mieć mnie szybko z głowy. Gdybym musiała rodzić naturalnie pewnie lekarz musiał by ze mną być żeby wszystko kontrolować. Pamiętam że przy badaniu gin powiedział że w taką szyjką to ja szybko nie urodzę. No i mój gin jak byłam teraz na wizycie to powiedział że "no widocznie cc była potrzebna". Dobra nie myślę już o tym, nic nie zmienię. Musiałam o tym komuś powiedzieć.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520932 przez gosia28
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

my z mężem się poddajemy myśleliśmy że już owulkę miałam a jednak dziś taka krecha że maskara nie mamy sił bo cały tydzień szliśmy na całość bo krechy w sobotę była już jedna krecha wiec stwierdziliśmy że już po i było przytulanko następnego dnia znowu dwie krechy wiec cóż znów przytulanko a dziś to już przesada.......



jak dla mnie to ten trzeci test wskazuje na owulkę, bo z tego co mi się wydaje w testach owulacyjnych jest tak,że nie wystarczy jak się pojawi druga kreseczka, tylko ta druga powinna być mocniejsza od testowej (tak jak u Ciebie na trzecim zdjęciu). A ten ból o którym piszesz to ja obstawiam, że to teraz będzie owulka :lol:

A co do dwóch owulacji w ciągu cyklu to chyba raczej mało możliwe, jeżeli już to jakiś przypadek jeden na milion. Co innego podwójna owulacja. Bo pęcherzyki mogą pęknąć i dwa i trzy i więcej (mamy przecież bliźnięta, trojaczki wielojajowe itd.) ale w bliskim odstępie czasowym bo później wzrost progesteronu uniemożliwia pękanie kolejnych jajeczek.

A tak poza tym to dzień dobry :lol: żeście się rozpisały...

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520937 przez MoNiaaa
ja nigdy nie korzystalam z takich testow i nie mam zielonego pojecia ale jak widze po waszych przykladach lepiej sie tym nie dreczyc bo wiecej z tym stresu niz pozytku

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520939 przez iwonta_kg
Monia fajne nowe suwaczki masz :)

Anoda jeśli ja pójdę do lekarza teraz i on mi powie że nie zrobi mi cesarki to pójdę do innego. Chcę rodzić w koszalinie i chce miec cesarke. Idę na wizytę w kołobrzegu ale on jest z koszalina. I mam nadzieję że tam w szpitalu mi to zapewni. nie wybrazam sobie siebie na porodówce. pewnie tak jak i ty :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520942 przez MoNiaaa
dzieki iwonka:)

moim zdaniem jak mialas juz raz cesarke to raczej jest pewne ze teraz tez bedziesz miala bo raczej rzadko sie zdarza porod natuyralny po cesarce chyba ze z duzym odstepoem czasu takze sie nie martw :)
a jak sie iwonka czujecie???jeszcze 2 dni do wizyty :)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520945 przez anoda89
Nie no mi gin powiedział że cesarkę będę miała. Nawet męża bratowa (właśnie jak nazwać męża bratową :unsure:) zaszła w kolejną ciąże po pierwszym cięciu 2 lat i lekarz powiedział że nie chcę ryzykować ale jeśli chcę to może spróbować bo blizna jest ok. U sam ten odstęp jest za krótki więc nie sądzę żebyś rodziła naturalnie.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520950 przez MoNiaaa
z reguly jest tak ze jak raz sie mialo CC to kazdy kolejny porod odbywa sie tak samo lekarze chyba nie chca ryzykowac pekniecia itp chyba ze pacjentka bardzo by chciala naturalnie to pewnie wtedy odgrywaja inne czynniki role

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520960 przez anoda89
Iwonta a co Tobie lekarz powiedział że możesz się starać po pół roku? Chyba już pytałam ale nie pamięta co odpowiedziałaś. Nie doskwiera Ci blizna?
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520963 przez iwonta_kg
Anoda bratowa męża? Daleka krewna ja bym powiedziała... ;)

Monia jak się czuję? pOZA TYM że pociągam nosem i kaszlę to nawet. Pewnie to moje wymysły ale jak rano leże bez ruchu i głaszczę się po brzuchu to mam wrażenie że coś tam się rusza :)
A tego 10go nie mogę się doczekać!!!! Mam nadzieje że dobrze mnie potraktuję bo idę na NFZ.

Wiecie że wczoraj spotkałam koleżankę i ona jest w 5 miesiącu. Cały czas chodzi na NFZ a pare dni temu była prywatnie bo jej lekarz zachorował i musiała isc do innego. I wiecie co mi powiedziała???? Że na wizycie w 5 miesiącu PO RAZ PIERWSZY usłyszała bicie serca swojego dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To chore jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520966 przez iwonta_kg
Anoda blizna boli i to bardzo. szczególnie na zmianę pogody. takie kłócia mam. i czuje ze bedzie gorzej bo zacznie się rozciągać. ale dla mojego maleństwa wytrzymam każdy ból.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520976 przez anoda89
Nieeeee bratowa. Nie ważne pipier...mi się troszkę :lol:
Mnie jakoś tak nie boli, czasami jak się nachodzę to ją czuje ale nie boli. Wiesz chyba na początku blizna może tak boleć i pod koniec ciąży gdzie już macica jest rozciągnięta.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl