BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #520981 przez MoNiaaa
iwonka to chyba od lekarza albo od poradni zalezy!!ja chodzilam z julka na poczatku na nfz gdzie babka nie miala usg w gabinecie(w takim przypadku naleza ci sie tylko 3 usg w czasie ciazy) ale bardzow czesnie pamietam ze miala takie male urzadzonki i tym sluchalysmy bicia serduszka:)
tam gdzie teraz chodze do gina to na szczescie jest usg w gabinecie i za kazdym razem robia wydaje mis ie za maja dobry sprzet :)

iwonka to sie kuruj
a jak z praca?jestes pewna ze mozesz teraz pracowac??

a mi wlasnie doszlo kolejne zmartwienie moj M juz od swiat nie pracuje ale sie nie przejmowalam bo mial te bole brzucha i wiedzialam ze nie da rady i tak i myslalam ze teraz juz pojdzie a wczoraj byl u szefa i narazie roboty nie ma..a jak nie ma roboty to nie ma kasy;/;/;/ nie wiem jak przetrfamy :(

esh komp mi szfankuje

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520989 przez dpc
a ja dziś się obudziłam najpierw o 4, o 5 usnęłam i zaspałam do szkoły - obudziłam się o 8:10 :huh: :huh:



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520991 przez iwonta_kg
dziś właśnie idę do urzędu pracy się zarejestrować. to przykre doświadczenie jak się traci pracę. przykro mi Monia. ja do siebie napewno nie wrócę. kierowniczka nawet nie odbiera telefonów. a ty gdzie pracujesz jak można wiedzieć??



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520993 przez iwonta_kg
dpc napisał:

a ja dziś się obudziłam najpierw o 4, o 5 usnęłam i zaspałam do szkoły - obudziłam się o 8:10 :huh: :huh:


dpc a można spytać ile ty masz lat??



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520995 przez dpc
iwonta_kg napisał:

dpc napisał:

a ja dziś się obudziłam najpierw o 4, o 5 usnęłam i zaspałam do szkoły - obudziłam się o 8:10 :huh: :huh:


dpc a można spytać ile ty masz lat??

18 :)



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520996 przez iwonta_kg
Łeeee młodziutka jesteś :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #520999 przez dpc
teraz chyba najmłodsza tutaj ;D



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521001 przez MoNiaaa
mis ie udalo bo mam teraz normalnie umowe o prace tlyko na 3/4 etatu ale przynajmniej mam pewna teraz w lutym przedouza mi na 7 miesiecy a pozniej juz na czas nieokreslony :)
pracuje w hurtowni z papierosami

niestety moj M teraz pracuje na czarno wiec jak jest pzestoj w robocie to kasy brak :( on na budowach pracuje u prywaciarza w zimie mial ruszyc stok narciarski i przy nim mial pracowac ale narazie pogoda do bani :( mam nadzieje ze sie szybko ruszy bo ja z mojej wyplaty oplacam rachunki a na zycie juz nie wystarcza :( co za czasu przyszly esh :angry: :angry: :angry:

iwonka a nalezy ci sie chociaz jakis zasilek z bezrobocia??szkoda ze nie masz umowy bo bys miala rok platnego macierzynskiego
ale ja przy julce tez bylam w takiej sytuacji tzn bylam na stazu pracowalam niby do 8 miesiaca szef mial pretensje jak poszlam na L4 i myslal ze jak tlyko urodze to wroce!!!!
no i niestety tez nic mi sie nie nalezalo bo w bezrobociu nie oplacaja skladek tylko te podstawowe na ubezpieczenie

dpc a dlugo jestes ze swoim narzeczonym??

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521009 przez dpc
Moniu, 4 lata :)



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521011 przez mesy
MoNiaaa napisał:

ja nigdy nie korzystalam z takich testow i nie mam zielonego pojecia ale jak widze po waszych przykladach lepiej sie tym nie dreczyc bo wiecej z tym stresu niz pozytku


Nie w każdym przypadku ale w większości testy owulacyjne były przydatne i nie jedna dzięki nim zaszła :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521013 przez iwonta_kg
Nic mi sie nie nalezy bo nie mam przepracowanego roku na umowe o prace w ciągu 18 miesiecy.

A z macierzynskim jest tak ze jest wybór. jesli wybierasz 6 miesiecy to masz platne 100% a jak 12 miesiecy to masz płatne 80%. tylkko trzeba miec umowe o prace.

dpc jak rodzice zareagowali na wiesc??? czy jeszcze nie wiedza???



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521018 przez MoNiaaa
mesy w taki razie przepraszam napisalam tak z tego co tutaj w ostatnim czasie czytam ze dziewczyny maja wlasnie problem z rozszyfrowaniem :P

wiem iwonka ze jest wybor ale chyba wiekszosc mam teraz wybierze ta opcje na rok niby 80% ale jak dla mnie 1 rok dziecka jest najwazniejszy z Julka tyle wlasnie bylam w domu i fajnie ze teraz panstwo daje taka mozliwosc :)

dpc sorki ze tak spytalam ale czytalam waszego bloga i twoj M pisal ze dopiero twoich rodzicow poznal i sie takz astanawialam :side:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521036 przez iwonta_kg
ja bym chyba wybrała pół roku jednak.

za pierwszym razem znalazłam pracę jak byłam w 8 tygodniu ciąży. mialam umowe o prace na okres próbny 3 miesiace. żeby byc pod ochrona musialam czekac do 12 tygodnia. jak powiedzialam przedluzyli mi umowe do dnia porodu. ze wzgledu na okolicznosci mialam skrocony urlop macierzynski do 8 tygodni. akurat bylo lato wiec szybko znalazlam kolejna prace.

teraz tez chce tak zrobic. jesli urodze we wrzesniu i wezme rok czasu ciezko bedzie znalezc prace po roku urlopu. jesli wybiore pol roku znow bedzie cieply okres. i bedzie mi latwiej znalezc prace.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521043 przez dpc
Monia, bo go nigdy nie przyprowadzałam do domu ;D
Iwonta, jeszcze nie wiedzą



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521045 przez ferritka
dzień dobry kochane ;)))
ja na chwilkę, doczytałam.
testów owulacyjnych nigdy nie robiłam i nic na nich nie widzę więc nawet gdybym chciala to nie pomogę :)

co to za pseudo różowy bociek loce po forum???? co by z tego kolorowych fasolek nie było, bo nie wiem czy bym to mojemu A wytłumaczyła ;DDDDDD

dziewczyny, dziś obiad u teściowej :dry: same wiecie, 3majcie za mnie kciuki. Dam znać wieczorkiem, mam nadzieje, że dam radę Was doczytać ;DDDD

Monia powodzenia w pracy ;*** milego dnia dziewczynki. do wieczora.

Emilka cudna księżniczka ;***

bez odbioru. :laugh:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl