BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #521048 przez MoNiaaa
dpc spryciula z ciebie:P
lepiej oswoic faceta zeby nie uciekl w przedbiegach :))
to rodzice sie pewnie uciesza :))

no to rzeczywiscie u ciebie iwonka inna sprawa ty masz prace zalezna od sezonu choc jakbys miala ten urlop to moze po nawet rocznym urlopie moglabys wrocic na stare smieci?? zycze powodzenia i 3mam kciuki zebys szybko cos znalazla najlepiej na umowe o prace!!!!a probowalas w innej branzy szukac?

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521059 przez MoNiaaa
dpc lyknij syropku i od razu wieksze wrazenie zrobisz na tesciowej :)
a ja z kolei lubie obiadki u tesciowki :D

ferritka mulaci sa tacy slodccy maz moze by nie zczail :side:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521116 przez Asik
DPC>.. łomatkoo to Ty jestes młodsza od mojej córki :D
moja córa to nawet się zaręczyła :) 5 lat ze sobą BYLI :) skończyło sie i tyle dobrze że o dzicku nie myśleli :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521161 przez iwonta_kg
Monia i szukałam i nawet próbowałam ale stwierdzam ze nie to ze nic innego nie potrafię ale nie widzę sie w niczym innym.

Bylam w sklepie z ciuchami ale wolę latać z taca niż doradzać w czym komu lepiej w zielonej bluzce czy czerwonej czapce.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521169 przez Gosia 2712
Witam dziewczyny:) jak tak ostatnio czytalam o waszym wieku to myslalam ze ja jestem najmlodsza ale widze ze nie :P Ja mam 24 lata (w tym roku )
Dziewczyny mam pytanie orientujecie sie czy jak skonczy sie maciezynski to mozna isc dalej na zwolnienie czy nie...?? Jestem teraz na maciezynskim bo przysluguje mi 56 dni. I zastanawialam sie czy mozna isc po tym jeszcze chociaz na miesiac l4 bo troche boje sie wracac do pracy bo tam dosyc ciezko jest...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521183 przez Gosia 2712
anoda89 napisał:

Wiecie tak sobie myślę i łącze pewnie zdarzenia i chyba zrobili mi cc żeby mieć mnie szybko z głowy. Gdybym musiała rodzić naturalnie pewnie lekarz musiał by ze mną być żeby wszystko kontrolować. Pamiętam że przy badaniu gin powiedział że w taką szyjką to ja szybko nie urodzę. No i mój gin jak byłam teraz na wizycie to powiedział że "no widocznie cc była potrzebna". Dobra nie myślę już o tym, nic nie zmienię. Musiałam o tym komuś powiedzieć.



Anoda ja zanim poszlam do szpitala rodzic to bylam u mojego gin i on mnie badal to powiedzial mi zebym sie przyszykowala ze szybko nie pojdzie i na jednej kroplowce sie nie skonczy... Jak pozniej rozmawialam z poloznymi to one same mowily ze przy takich malutkich dzieciach cc robia w ostatecznosci. Takrze lezalam plackiem i po 3 kroplowce i po baloniki urodzilam. A dziewczyna ktora ze mna rodzila urodzila dopiero po 4 kroplowce miala dwa razy balonik z obciaznikiem i jakas tabletke... Wiec wydaje mi sie ze chyba musialas miec cesarke zrobiona

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521239 przez ann-sunshine
Iwonta, czy ja dobrze widzę, że pozytywnie zaczęłaś ten rok i 2 krechy u Ciebie na teście ciążowym się pojawiły?

Czy jeszcze któraś? Nie było mnie przez jakiś czas i tyle zmian.

Gosia, oczywiście, że masz prawo do L4, jeżeli tylko dostaniesz takowe od lekarza, to możesz spokojnie skorzystać.

U mnie 12 dc cyklu i za chwilę moment zaczynamy z mężem starania :-)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521250 przez sylwus136
Witam dziewczyny :) ja się tylko witam i życzę miłego dnia :)

U mnie dziś zima zawitałam na dobre. Sypie śnieg, ślisko na dworze i zimno

Ja się biorę za sprzątanie o obiadek

Pozdrawiam was :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #521256 przez Lacrijka
m@szydlowska mam pytanko do Cie ..
Mam teraz MixPlusa i zostało mi do końca 5 doładowań. Ale umowa jest na mojego tate bo ten numer mam juz ponad 10 lat wiec jako gówniarz wtedy jeszcze tata mi wzial na siebie. I tu zawsze jest problem jak konczy sie umowa, bo mój tata mieszka w małopolsce a ja we Wrocku. I teraz mam pytanko, czy jak wykoncze wszystkie doładowania to (z tego co wiem, mój numer przejdzie na zwyklego simplusa) czy wtedy będę mogła podpisac umowe na siebie w taryfie "przejdz z simplusa do mixa" (czy jakos tak to sie nazywa) ??? A zalezy mi na tym numerze bo w zbyt wielu miejscach go podałam i znajomi maja itd itp
Z góry dzieki za info :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521262 przez Gosia 2712
Lacrijka ja tez chcialam tak zrobic bo ja mam tel na babcie wziety tez z mix plusa to gosciu w plusie mi powiedzial ze moge tak zrobic jak mi sie umowa skonczy tylko wtedy bede wzieta jako nowy klijent i strace dotychczasowe "ulgi"

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521264 przez ann-sunshine
Cześć Lacrijka jak się masz? Ładnie rośniecie?

OOooo DPC widzę, że Ty też ładnie zaczęłaś rok :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #521267 przez Lacrijka
Gosia 2712 napisał:

Lacrijka ja tez chcialam tak zrobic bo ja mam tel na babcie wziety tez z mix plusa to gosciu w plusie mi powiedzial ze moge tak zrobic jak mi sie umowa skonczy tylko wtedy bede wzieta jako nowy klijent i strace dotychczasowe "ulgi"


Ooo to gitara, z promocji i tak zadnych raczej nie korzystam a w sumie z tego co patrze w necie to niczym sie nie roźni oferta dla nowych i starych klientów..jedynie telefony sa moze droższe dla nowych. A moze przejde na abonament, bo przy dzieciach lepiej miec stały dostep do fona a nie tak jak teraz.. chce gdzies zadzwonic a tu zonk, trzeba naladowac konto itd itp.

hej hej Ana - rosniemy tak ze hej, gdzies wczesniej pokazywałam dziewczynom wiec sobie looknij..alee duuuuzo stron cofnij bo tu 300 dziennie idzie hihi A mam sie juz chyba coraz lepiej..Znowu kolejny dzien jakos zyje, wczoraj nawet posprzatałam domek i zrobilam miesny obiad a wczesniej niemogłam nawet lodówki otworzyc. Stresa mam bo jutro prenatalne.. :S
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521281 przez fredeczka
Czesc kobitki.Ja chyba w tym roku mam wyjatkowego pecha...Wlasnie popsula mi sie lodowka oczywiscie po gwarancji no i od kilku dni mam klopoty z pralka...Tak ze nieciekawie.Co do lodowki zlokalizowalam usterke tak ze tylko maz musi kupis silniczek wentylatora i wymienic (hehe ale jestem dumna jak paw ze to mi sie udalo a nie jemu czy tesciowi)ale co do pralki to pojecia nie mam chyba programator bo raz mi pobiera plyn a raz przy tym samym cyklu juz nie...Nie pamietam juz ktora miala kupowac sprzety ale nie polecam pralek candy i lodowek gorenje no chyba ze wszystko po gwarancji teraz szlak trafia nie wiem bo to moje pierwsze sprzety.

Mam tez dzisiaj potworny bol glowy nawet nie moge za bardzo nia ruszac bo czuje jakby mi mialo rozsadzic...

A jak tam ciezarne mamusie jak samopoczucie?pewnie mdlosci i spanko ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521283 przez anoda89
Gosia to już jestem przewrażliwiona jak to powiedział mój gin i wszystkiego się doszukuję. Ja miałam inną troszkę sytuacje bo odklejenie łożyska. Straciłam ponoć dużo krwi ale dobrze się czułam fizycznie. No nic w marcu USG i decyzja czy możemy od maja ruszyć ze staraniem czy czekamy.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #521288 przez Gosia 2712
Anoda dlatego moze nie mieli wyjscia i musieli Ci zrobic cc.

Fredeczka co do pralek candy to u mojej mamy jest juz jakies 7 lat i narazie dziala tylko byl problem raz bo od drzwiczek urwal sie zawias czy cos takiego i na ta glupia czesc czekalismy prawie 4 tygodnie bo gosciu nam mowil ze musi sprowadzac bo ogolnie ciezko z czesciami do nich...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl