BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #547953 przez MoNiaaa
ferritka a czesto ci sie talk @ spozniala??pamietaj ze do poki nie przyjdzie to nadzieja jest.wiem ze najgorsza jest taka niepewnosc i niewiedza i wtedy czas sie strasznie dluzy...ale jeszcze kilka dni i bedziesz wiedziala na czym stoisz.ja nadal 3mam kciuki :kiss:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #547957 przez ferritka
góra 1 dzień. ale to baaaaaaaaaaaaardzo rzadko, bardzooo

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #547978 przez GwenB
Ferritka to jest serio bardzo dziwne.. a na betę się wybierasz? ja tak czy siak trzymam kciuki :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #547979 przez MoNiaaa
to tym wieksza szansa :)casem testy nie pokazuja od razu albo czulosc za mala ale w pon idziesz na bete to bedzie 100%pewnosci :)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #547980 przez Marta M
ferritka pewnie że były tu takie przypadki że nie wychodziło za pierwszym testem, zaciskam wciąż :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #547984 przez ferritka
Konrad- nie słyszałam o takim, to ja go muszę wygooglować!!! koniecznie:)) dziękuję za info ;**

bete w pon idę zrobić, jak mnie nie zaleje :)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #547997 przez GwenB
To polska firma, mozna zamawiać chyba z ich strony, ale ja kupowałam zazwyczaj na allegro lub w jakimś sklepie z bielizną, tylko nie wszystkie mają, bo ceny.. czasem wysokie :angry: ale jak dla mnie jedne z wygodniejszych ;)
Ewentulanie jak nic dla siebie nie znajdziesz to możesz jeszcze zerkąć na takie firmy: Gaia, Samanta, Kostar lub Dama Kier. Też mają dużą rozmiarówkę.
Ja do tej pory kupowałam tylko z Konrada i z tej ostatniej miałam biustonosz do sukni ślubnej, więc co do reszty nie jestem w stanie się wypowiedzieć :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548002 przez dzidzia1234
fajnie macie- ja żeby mieć ciut u góry to za wieloryba muszę robić- bo inaczej dla hecy - z przodu plecy z tyłu plecy
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548010 przez GwenB
dzidzia1234 napisał:

fajnie macie- ja żeby mieć ciut u góry to za wieloryba muszę robić- bo inaczej dla hecy - z przodu plecy z tyłu plecy



Wiesz co ja tam twierdzę, że nie mam za wiele u góry :silly: a ta rozmiarówka tylko się wydaje, że jest duża. Sama się kiedyś zdziwiłam jak wreszcie dobrałam dobrze stanik, a nie kupiłam kolejne 80 B , które wcześniej wydawało mi się że leży idealnie :huh:
a teraz od razu cycki zaczęły lepiej wyglądać :side:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548016 przez dzidzia1234
GWEN- moje wyglądają teraz super - szkoda , że reszta też urosła
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #548037 przez ferritka
z Samanty też kiedyś zamawiałam przez neta... niestety nie byłam zadowolona. gustuje w triumphie raczej, ale to fakt czekam na % żal mi dać 300 zł za lajbik -jak to krzyczą w Intimissimi za komplecik. Niestety cena rośnie wraz z rozmiarem ;///


opowiem Wam historie...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548087 przez dzidzia1234
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548094 przez ferritka
w sukience to bym sie chyba nie odważyła ;> Szacun moja droga :)) hahahahaha

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #548101 przez dzidzia1234
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548109 przez Agusia83
Ferritka,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Uwierzcie mi, ze chetnie oddalabym troche mojej gory...

Iwonta, nie wyglupiaj sie, tylko jak kaza siedziec w szpitalu, to siedz i lez...widzisz jakiego slicznego krwiaczka miala Emka :laugh: Dzis z niej sliczna pannica...na modelke powinna pojsc :laugh:

kurcze, coz z tymi lekarzami?Pisza diagnozy a nie potrafia powiedziec po ludzku o co chodzi?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl