BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #548469 przez Ingrid29
ferritka dzięki za książkę i słowa otuchy. W ogóle dzięki dziewczyny za wysłuchiwanie moich żalów i słowa pociechy :kiss:
Marta mój mąż jest technologiem mleczarstwa i nadzoruje stawienie nowych lub dostawianie linii technologicznych do produkcji mleka, sera, twarogów, jogurtów itp. Od razu mi się przypomniało jak w zeszłym roku właśnie od stycznia do marca (bite 2 miesiące) nadzorował budowę hali technologicznej w Tibilisi (Gruzja), a ja sama w domku byłam w tamtym czasie w ciąży.
Ogóleni daję sobie radę gdyby nie to moje choróbsko - stan osłabienia + dziś mnie czerwona rzeka zalała i wiadomo o co kaman.

Na szczęście mam brata rodzonego (ojciec chrzestny Arturka) na miejscu i pomaga mi w zakupach, czy też w wynoszeniu śmieci :blink: oczywiście, jak nie jest w pracy ( a praca ma zmianówkę więc i dzionki i nocki.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #548474 przez ferritka
hahaha jak czadowo zgrane.... no Krzychu , nie pomalujesz ;D hahahaahhaah

i ja im akurat wierzę, że oni o tym rozmawiali właśnie, bo chłopcy to się na ciągnikach znają najlepiej B) B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #548477 przez Lacrijka
ferritka napisał:

hahaha jak czadowo zgrane.... no Krzychu , nie pomalujesz ;D hahahaahhaah


Nie pomalujesz bo to je amelinium

To jest k***a Krzychu Ameliniowe :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Widzicie moj suwak ??! Kurka rurka, gdzie kiedy jak :ohmy:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548480 przez Gosia 2712
Lacrijka ta wersja tez jest fajna :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548481 przez Lacrijka
Heheh, duzo jet wersji tego widze.. Boskie sa te maluchy..Ciekawe jakie moje będą.. Oby nie jak te z mojego filmiku hihi
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548482 przez Ingrid29
Twoich lacriuszków na youtube jest kilka i wszystkie są fajne i mi się z tymi tekstami podobają:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548483 przez Gosia 2712
Normalnie Ci zazdroszcze tych blizniakow :P co szlam do lekarza to sie smialam ze blizniaki beda :P a tu zawsze jedno :P A z drugiej strony to wspolczuje hehe bo jak zaczna chodzic to oczy do okola glowy trzeba miec :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #548485 przez ferritka
Lakra, ani się nie obejrzymy a Twój suwaczek 37 pokaże :lol: :lol: :lol: :lol:


bliżniaki - zazdroszczę Ci tak, że aż mnie skręca i w ogóle noo.... i wcale nie będzie Ci ciężej niż z jednym... zobaczysz że tak wszystko opanujesz że nawet nie zauważysz że są dwa Kruszki :))) i bedą grzeczne i w ogóle koszykarze.


a mnie się dzisiaj śniły 3 serduszka :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
ale to byłby już raczej hardcore ;p

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548494 przez emka
Dzięki za komentarze o mojej Wiktorynie, ale modelki to z niej nie będzie :silly: Obrasta w tłuszczyk ostatnio, brzuchola dostała :)

Lacra Chłopaki słodkie :) A czemu mi sie wydaje ze ty będziesz miała dziewczynki??? Chyba dlatego ze mówisz "Lakriuszki" :) Oj zleciało, zleciało :)

Feri Jak u Ciebie? Z rana zagladałam by Ciebie podpatrzeć. Sytuacja bez zmian? :blink:

Ingrid
To masz mlecznego chłopa :) Wierzę że Ci ciezko, ale czas szybko zleci :) Tulę :kiss:

Miłego weekendu :)

U mnie pada niestety...bee

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548497 przez ferritka
tak kochana, ja wciąż w oczekiwaniu i niewiedzy ;] czyli totalnie bez zmian. ale testu nie zrobię.

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548516 przez Mirella
Kiedyś mi kobieta w sklepie powiedziała że nie wie czy z bliźniakami trudniej, bo nigdy nie miała jednego :lol: Bieganie to jeszcze jak Cię mogę, ale na miejscu Lacry to bym pomyślała o jakiej blokadzie na schody ;)

U mnie też pada i w ogóle do dupy, gorzej że ja się czuję podobnie, i już sama nie wiem co sobie zdiagnozować ;) Boli mnie gdzies w okolicy prawego jajnika, czy to tam był woreczek??? Bo bliznę mam zdecydowanie wyżej. A mam takie durne uczucie jakby mi tam coś urosło i co się schylę to jakbym uciskała i rwie że szok. Już bym sobie nawmawiała różnych rzeczy ale miałam USG dzien przed operacją, takie dosyć porządne bo się lekarzowi nudziło na dyżurze to mnie całą obejrzał, gdybym coś miała na jajniku to chyba by mi powiedział, o mięśniaku w macicy powiedział ;) I w sumie to smęcę Wam bo nie wiem, denerwować się czy nie? Bezpośrednio po operacji tego nie było, ze dwa dni mnie tak trzyma jak głupie, no ale nic by mi chyba przez dwa dni nie wyskoczyło???
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548518 przez dzidzia1234
dzień dobry

a u mnie kurde sie choróbsko rozkręca- ale będziemy walczyć, żeby się obyło bez antybiotyku- a ja to taka słaba, że szok, az pocę się jak szczur normalnie-- aj
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548537 przez ferritka
Dzidzia walcz i bądź dzielna i nie daj sie chorobie B) B) B)

p.s. jak migdał jest taki pomarszczony to znaczy że stary ?? :angry: bo właśnie połkłam takowego i se mysle, że staruch jakiś gorzki :dry:

p.s. dzisiaj serwuje łatwe ciacho z jabłkami, jak sie wypiecze to wrzuce fote :blush: :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548546 przez dzidzia1234
no właśnie zaliczyłam wrzącą kąpiel i chwilowo jest lepiej- przynajmniej nie czuję swojego smrodu- małe po inhalacji z septosanu i śpią spokojnie bez kaszlu

a ciacho , by mnie dziś nie skusiło , bo pół nocy przesiedziałam na klopie z miską na kolanach- bo nie byłam pewna co mi się bardziej przyda- masakra
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #548629 przez gosiak
Lacrijka napisał:

Paczta na Lacriuszki :laugh: :laugh: :laugh:



Hahha dziś z emkiem pół dnia oglądamy to w różnych wersjach, ale bliźniaków nie wyczaiłam hehhe dobre są, fajne jeszcze jest z Hitlerem :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl