BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560263 przez Aleksandraaa1
Gosiak i ile wyszło Kochana?
A właśnie cześć BODY
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560292 przez Mała
To Lacruszkowe dziewczynki wstydliwe, ale co od małego porządne, nie pokazują byle komu :blink: :lol:

Bewipo jest u nas na wrześniówkach 2011, ale ostatnio to chyba z miesiąc temu była, bo czasu brak. Anitka słodka top model, szczuplutka, wysoka taka delikatna laleczka


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560312 przez missyy
słodkie maluchy:)) :)

co ja bym dała, żeby dołączyć do Was Mamusiek. Czeka mnie tydzień niepewności. Aż korci mnie żeby zrobić test, ale poczekam.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560317 przez angellika1
Mirella ok zwracam honor :Lacry ;) ;) ja do Was przxylazałam jak juz basik w ciazy byla i dlatego pomyślalam ze sie wystarala tutaj hahaha :)
A c hcecie zobaczyć moją dwójke mężczyzn chcecie ????? :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560323 przez ferritka
Mesy :lol: natchnęłaś mnie tą dechą, poza tym z racji tego, że tak radośnie przybieram, to za rok to bankowo się w ten boski kombinezon nie wcisne B) ostatnia okazja zatem :lol:

czekamy na foto Angelika :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560326 przez angellika1
no dobra ale jest problem hihi bo Daniel nie zgadza sie abym do neta sdala zdjęcia tzn zgodzil sie na 1 hahaha ale tam tez ja zagoszcze :) :) moze być??????
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560328 przez ferritka
eeej, bo powiem Mirelli żeby na Ciebie armate wytargała ;] dajesz dajesz ;)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560329 przez angellika1

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560336 przez angellika1

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560347 przez gosiak
Matko boska angela jak ten Twoj syn wyrósł B) ja pamietam jak kiedyś jego zdjęcie pokazywałaś to jeszcze taki podlotek a tu takie chlopisko duze ;) oj pewnie starszy Nikiego rozpieszcza co?

Ola ciężko się doliczyć, ale troszkę jest :lol:

Mała Olcia superowa, też już duża dziewczynka :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560348 przez angellika1
o matko tak :) Niki jak tylko wstaje biegnie do Daniela z piłką aby z nim pograł :) albo Przewraca go na ziemie i robi na nimhopsa hopsa :D :D :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560391 przez ferritka
Angelika :blush: a ja myslałam że Ty foto małżeńskie wciepałaś :blush: a to Twój syn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Toż to mężczyzna już dorosły!!!!poważnie wygląda!! albo Ty przy nim taka dziewczyneczka !!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: jak Cię jego koledzy widzą, to myślą że Danielos to niezłą szpryche wyrwał i mu zazdroszczą :lol: :lol: B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560406 przez GwenB
Nie ogarnę tych wszystkich stron :( ale widzę, że 3000 minęło.. no no gratulacje! :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560408 przez Mała
Gwen kuruj się mamusiu :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #560410 przez Mirella
zapomniałam o PM i Hanusi, no ale PM to rekordzistka chyba była, przyszła i następnego dnia pokazała dwie krechy, przeleciała przez staraczki jak przeciąg ;)

Olusia boska, zaczynam taką planować.

Angellika to babeczka pierwsza klasa, to co tu się dziwić że synów ma urodziwych :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl